Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Uncharted 4

12 Jan 2015 14:48 #155451 by Πιέρρος Φουστέρης
Uncharted 4: Melee σύστημα μάχης!

Ο σκηνοθέτης του Uncharted 4, Bruce Straley, καθώς και ο δημιουργικός διευθυντής Neil Druckmann, δήλωσαν πως το νέο τους δημιούργημα θα έχει το αίσθημα του sandbox καθώς και περισσότερες κινήσεις εν ώρα μάχης. Διαβάστε περισσότερα στο άρθρο!

"Once you've accepted your flaws, no one can use them against you."
"Never forget what you are, the rest of the world will not. Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
"Death is so final, whereas life is full of possibilities."
"Most men would rather deny a hard truth than face it."
- Tyrion Lannister

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Jan 2015 15:12 #155540 by Μάνος Γρυπάρης
Το GameInformer φιλοξενεί σήμερα συνέντευξη του Nolan North (Nathan Drake) και του Troy Baker (Sam, αδερφός του Nathan Drake).
Δείτε αναλυτικά το βίντεο των δύο ηθοποιών. Πραγματικά πολύ διασκεδαστική συνέντευξη.
www.gameinformer.com/b/features/archive/2015/01/14/how-uncha...olan-north-and-troy-baker.aspx

Το Uncharted 4: A Thief's End θα κυκλοφορήσει μέσα στο 2015 αποκλειστικά για το PS4. Επίσης δεν ξέρω για εσάς αλλά προσωπικά θα ήθελα να δω την ταινία Uncharted με τον Nolan North ως Nathan Drake.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Jan 2015 17:50 #155547 by Πιέρρος Φουστέρης
Ενδέχεται να μην κυκλοφορήσει στα 60 fps!

Ο game director του Uncharted 4, Bruce Straley, δήλωσε στο τελευταίο τεύχος του περιοδικού EDGE ότι στο demo που είδαμε στο PlayStation Experience event το παιχνίδι "ήταν κλειδωμένο στα 30 fps! Διαβάστε περισσότερα στην σχετική είδηση!

"Once you've accepted your flaws, no one can use them against you."
"Never forget what you are, the rest of the world will not. Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
"Death is so final, whereas life is full of possibilities."
"Most men would rather deny a hard truth than face it."
- Tyrion Lannister

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Jan 2015 20:37 #156000 by Πιέρρος Φουστέρης

"Once you've accepted your flaws, no one can use them against you."
"Never forget what you are, the rest of the world will not. Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
"Death is so final, whereas life is full of possibilities."
"Most men would rather deny a hard truth than face it."
- Tyrion Lannister

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Mar 2015 16:55 #157860 by Μάνος Γρυπάρης
Αναβάλλεται για την Άνοιξη του 2016. Κριμα κι ειμαι fan της σειράς.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Jun 2015 06:09 #162718 by Μάνος Γρυπάρης
Νέο gameplay video απ' την E3 2015.



Δεν βλέπουμε τρομερές αλλαγές στο gameplay, πάντως με την νέα μηχανή γραφικών η διαφορά είναι εμφανής.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Jul 2015 23:33 #163723 by Μάνος Γρυπάρης
Πριν από λίγο η Sony μετέδωσε το εκτενούς διάρκειας gameplay video που δεν είδαμε στην E3 2015.

Έχει σχεδόν διπλάσια διάρκεια, 15 λεπτά.


File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Jul 2015 23:46 #163725 by Μανώλης Παπαστεργιανός
Προς το τέλος έχει πολύ ωραία πλάνα.Ελπίζω τα cutscenes ή τα events με οχήματα σε σχέση με την καθαρή δράση να μην είναι περισσότερα.Γιατι έχει γίνει πολύ της μόδας τελευταία.

Θα το αποκτήσω δαγκωτό δεν το συζητάω.Το πρώτο πραγματικά μεγάλο exclusive στο Ps4,το Bloodborne δεν το υπολογίζω καν!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Dec 2015 19:28 #172086 by Αντώνης Δελησάββας
Για τους τυχερούς που απέκτησαν το Uncharted: The Nathan Drake Collection και έχουν ενεργή συνδρομή στο PlayStation Plus σήμερα είναι μεγάλη μέρα. Η multiplayer beta έχει ξεκινήσει και τα πρώτα βίντεο που κυκλοφόρησαν μαρτυράνε ένα πολύ έντονο και γεμάτο gameplay. Όποιος είναι εγγεγραμμένος στην beta και έπαιξε το game σήμερα, ας μας ποστάρει την γνώμη του για την ως τώρα εμπειρία του.

"Stand in the ashes of a trillion dead souls and ask the ghosts if honour matters. The silence is your answer".
(Javik - Mass Effect 3)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Dec 2015 19:54 - 04 Dec 2015 04:53 #172091 by Μάνος Γρυπάρης
Όσοι έχετε αγοράσει την Uncharted: The Nathan Drake Collection μπορείτε να κατεβάσετε την beta πηγαίνοντας τον κέρσορα πάνω απ' το εικονίδιο του παιχνιδιού. Στη συνέχεια επιλέγετε το κάτω και δεξιά. Εκεί θα βρείτε το σχετικό εικονίδιο.

Αν σας εμφανίσει error τότε κατεβάστε το τελευταίο The Nathan Drake Collection update και μετά κλείστε κι ανοίξτε την κονσόλα.



Μόλις μπήκα στην multiplayer beta. Αν μας επιτραπεί τότε θα πούμε και θα δείξουμε περισσότερα. Έχω τραβήξει φωτογραφίες και βίντεο.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification