Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Hitman Series

31 Aug 2005 12:12 #1984 by Αντώνης Κατρής
Αυτό το topic είναι ότι πρέπει για όσους έχουν αναλάβει τον Agent 47 στη σειρά Hitman. Εγώ προσωπικά έχω ασχοληθεί με τα Hitman:Silent Assassin και Hitman:Contracts (2 και 3 της σειρά δηλαδή) και περιμένω το τέταρτο που έρχεται. Βασικά το Silent Assassin ήταν πολύ καλύτερο του Contracts και από άποψη αποστολών και σαν πλοκή και φυσικά σε όπλα αλλά δεν είχε εκείνο το φοβερό βαλιτσάκι με το sniper rifle. Ελπίζω το καινούργιο να είναι ένα κράμα των δύο και θα βγει απίστευτο....

2000 -> Hitman: Codename 47
2002 -> Hitman 2: Silent Assassin
2004 -> Hitman 3: Contracts
2006 -> Hitman 4: Blood Money


Διαβάστε τα Reviews της σειράς Hitman

Please Log in or Create an account to join the conversation.

31 Aug 2005 13:53 #1991 by a Guest
Replied by a Guest on topic Hitman Series
Egw exw to trito tis seiras kai to exw termatisei.Prosopika den mou arese kai toso i ploki.Par'ola auta to gameplay einai apsogo. :D :wink:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

31 Aug 2005 14:47 #1993 by Orestis Domis
Replied by Orestis Domis on topic Hitman Series
Ontws exete dikio, to trito meros me apogoiteuse para poly, den eixe kamia sxesi me to deutero. Oxi mono san ploki, alla kai san gameplay...Nomizw oti gia osous exoun pai3ei to 2, h diafora einai emfanis

Please Log in or Create an account to join the conversation.

31 Aug 2005 19:06 #2019 by Αντώνης Κατρής
Ειδικά η κίνηση που έκανες στο 2 που έβγαινες στη γωνία και πυροβολούσες ήταν όλα τα λεφτά. Στο 4 ελπίζω να την ξαναβάλουν και επιτέλους πρέπει να μπει περιορισμός στα όπλα που κουβαλάς... Δεν είναι δυνατόν να έχεις πάνω σου 5 πιστόλια και ένα ημιαυτόματο και όλα αυτά κρυμμένα σε ένα σακάκι... Μέχρι κι ο Neo είχε ολόκληρη καπαρντίνα για να τα κρύψει

Please Log in or Create an account to join the conversation.

31 Aug 2005 19:16 #2023 by a Guest
Replied by a Guest on topic Hitman Series

Sir_A_K wrote: Μέχρι κι ο Neo είχε ολόκληρη καπαρντίνα για να τα κρύψει


:armata OK: :good: :icon bow: =D>

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Mar 2006 21:43 #10008 by Μάνος Γρυπάρης
Hitman: Blood Money!
Κυκλοφορεί από μεθαύριο για PC, PS2 και Xbox.

Διαβάστε σχετικό άρθρο:
www.gamesradio.gr/modules.php?na ... =0&thold=0

Αντώνη πιστεύω ότι θα σου αρέσει! Τα γραφικά είναι πολύ καλά και μάλιστα θετικό είναι ότι δεν πέφτουν τα frames ότι κι αν υπάρχει στην οθόνη (ακόμα και με πολύ κόσμο).

’φθονος ρεαλισμός! π.χ. Πυροβολάς στο πλήθος και στην πέφτουν μπάτσοι! Και άλλα παρόμοια. Και βέβαια μεγάλη πληθώρα όπλων. Οι φίλοι της σειράς αξίζει να το δοκιμάσουν.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Mar 2006 21:26 #10099 by Γιώργος
Replied by Γιώργος on topic Hitman Series
Ρε παιδιά το 2 δεν είναι το Contracts?Για αλλό παιχνίδι μιλάτε?Εμένα προσωπικά δεν μ'άρεσε καθόλου κι έτσι δεν μπήκα στον κόπο να δοκιμάσω το Silent Asassin καθόλου.... :?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Mar 2006 22:33 #10103 by dfsaf
Replied by dfsaf on topic Hitman Series
Για μένα είναι και θα είναι κορυφαίο της σειράς το hitman 2.Τόσο τέλειο τόσο ανθρώπινο.Δεύτερο θα λέγα το 1 και φύσικά τελεύταιο το επιηκώς απαράδεκτο contracts.To contracts γενικά είναι μιά πατάτα

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Mar 2006 23:17 #10108 by Μάνος Γρυπάρης
Το Contracts είναι το 3ο Hitman που κυκλοφόρησε το 2004. Ανά 2 χρόνια βγαίνει κι από ένα.

Προσθέσαμε όλη τη σειρά στο 1ο topic για να κατατοπιστείτε.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Mar 2006 00:50 #10112 by Αντώνης Κατρής
Το Silent Assaσsin είναι όντως το καλύτερο που έχει βγει μέχρι τώρα αν και κάποια στοιχεία ήταν απαράδεκτα... πχ μπορούσες να έχεις ένα smg στο ένα χέρι και ένα sniper στο άλλο (πράγμα αδύνατο λόγω βάρους) και να τα χρησιμοποιείς κιόλας (όχι μαζί βέβαια) πράγμα επίσης αδύνατο αφού πως μπορείς να σκοπεύσεις αν κρατάς το όπλο με το ένα χέρι? Σε αυτό τον τομέα το Contracts ήταν αισθητά βελτιωμένο όπως και στο ότι μπορούσες με κατάλληλη εξάσκηση να καθαρίζεις εχθρούς με το καλώδιο πράγμα που στο 2 ήταν εξαιρετικά δύσκολο. Βέβαια αυτό το παιχνίδι της σειράς είχε άλλα μειονεκτήματα όπως το πολύ μικρό οπλοστάσιο (αν και το sniper στη βαλίτσα ήταν πολύ καλή προσθήκη).

Το Blood Money τώρα θεωρητικά (γιατί δε το έχω παίξει ακόμα πράγμα που θα κάνω σίγουρα) είναι το πιο ρεαλιστικό και πλήρες οπότε εγώ περιμένω κάτι σαν το Contracts σε ρεαλισμό με κάποιες βελτιώσεις, με οπλισμό στα επίπεδα του Silent Assassin (εκείνο το crossbow ήταν θεϊκό) και με καλύτερη πλοκή και από τα δύο γιατί εκεί προς το τέλος και στα δύο που έπρεπε να κάνεις 4 αποστολές για να φας έναν τύπο εγώ εκνευριζόμουν αφάνταστα... Επίσης θέλω να δω πως θα δουλεύουν τα διάφορα upgrades των όπλων

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification