Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Pώτα κάτι τον επόμενο

12 Apr 2018 15:39 - 05 May 2018 19:38 #214490 by Lyricaldemon
Σαν χαρακτήρες φυσικά,το IRON FIST σαν σειρά απογοήτευσε...

Αγαπημένο σου σνακ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 May 2018 11:53 #214973 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Τα έχω κόψει εδώ και κάποια χρόνια, αλλά από τα αγαπημένα μου σνακ ήταν τα foudounia τα οποία συνήθως καταβρόχθιζα όταν κάνα video game marathons με τον κολλητό.

Ποιο ήταν το πρώτο co-op παιχνίδι που έπαιξες;(είτε με συγγενή είτε με φίλο)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 May 2018 22:28 #214979 by Lyricaldemon
Το Borderlands 2 στον υπολογιστή!Στις κονσόλες δεν θυμάμαι,έχει περάσει καιρός.

Κλαμπ σάντουιτς ή Τσιζμπεργκερ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 May 2018 12:40 #215008 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Και τα δύο έχω τιμήσει κατά καιρούς, προτιμώ όμως κλαμπ σάντουιτς γιατί είναι πιο χορταστικό!

Πρώτο βιβλίο που είχες διαβάσει;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Sep 2018 00:27 #219059 by Marios Ntallaris
Δεν είμαι 100% σίγουρος ότι ήταν το πρώτο αλλά θυμάμαι αρκετά μικρός να διαβάζω ένα βιβλίο για τον βασιλιά Αρθούρο, δεν θυμάμαι όνομα ακριβώς αλλά στο μυαλό μου το έχω ως ένα έπος. Ήταν πιο παιδική ίσως εκδοχή αλλά θυμάμαι ότι μου άρεσε πάρα πολύ.

Που θα προτιμούσες να ζεις στην Rapture ή στη Columbia?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Sep 2018 23:04 - 28 Sep 2018 23:07 #219084 by Blood Prince

Mario07 wrote: Που θα προτιμούσες να ζεις στην Rapture ή στη Columbia?


Στην Columbia φυσικά.Βρίσκω αρκετά ενδιαφέρον το περιβάλλον του Infinite.

Ερώτηση :Ποιο από τα δύο Mirror's Edge προτιμάτε και γιατί ; Το πρώτο ή το Catalyst με τα καλύτερα γραφικά ;

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Aug 2019 17:15 #226109 by Blood Prince

Blood Prince wrote:

Mario07 wrote: Που θα προτιμούσες να ζεις στην Rapture ή στη Columbia?


Στην Columbia φυσικά.Βρίσκω αρκετά ενδιαφέρον το περιβάλλον του Infinite.

Ερώτηση :Ποιο από τα δύο Mirror's Edge προτιμάτε και γιατί ; Το πρώτο ή το Catalyst με τα καλύτερα γραφικά ;


Δεν απάντησε κανένας εδώ και χρόνο οπότε ρωτάω κάτι άλλο.

Ερώτηση : Σας άρεσε το Horizon Zero Dawn και γιατί ; Εμένα δεν μου άρεσε.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Aug 2019 20:02 #226134 by A
Μου άρεσε γιατί το voice acting της Aloy την καθιστά ερωτευσιμη, δέθηκα με την ηρωίδα κάτι που είναι δύσκολο στα βιντεοπαιχνίδια. Επίσης έχει μια χημεία που δένει αρμονικά την δράση με το σενάριο.
Και τώρα ερώτηση κρίσεως για αληθινούς άνδρες,
fanta μπλέ η εψα μπλέ;

"Well, we're not here to sell cookies"
Marcus Fenix, Gears of War.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Aug 2019 21:30 #226136 by Blood Prince

Efane wrote: Μου άρεσε γιατί το voice acting της Aloy την καθιστά ερωτευσιμη, δέθηκα με την ηρωίδα κάτι που είναι δύσκολο στα βιντεοπαιχνίδια. Επίσης έχει μια χημεία που δένει αρμονικά την δράση με το σενάριο.
Και τώρα ερώτηση κρίσεως για αληθινούς άνδρες,
fanta μπλέ η εψα μπλέ;


Fanta πορτοκαλί προτιμάω γιατί έχει ανθρακικό.

Ερώτηση :Ποιο από τα δύο Mirror's Edge προτιμάτε και γιατί ; Το πρώτο ή το Catalyst με τα καλύτερα γραφικά ;

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Feb 2020 14:54 #231622 by Blood Prince

Blood Prince wrote:

Efane wrote: Μου άρεσε γιατί το voice acting της Aloy την καθιστά ερωτευσιμη, δέθηκα με την ηρωίδα κάτι που είναι δύσκολο στα βιντεοπαιχνίδια. Επίσης έχει μια χημεία που δένει αρμονικά την δράση με το σενάριο.
Και τώρα ερώτηση κρίσεως για αληθινούς άνδρες,
fanta μπλέ η εψα μπλέ;


Fanta πορτοκαλί προτιμάω γιατί έχει ανθρακικό.

Ερώτηση :Ποιο από τα δύο Mirror's Edge προτιμάτε και γιατί ; Το πρώτο ή το Catalyst με τα καλύτερα γραφικά ;


Νέα ερώτηση γιατί δεν απάντησε κανένας.Βέβαια και πάλι υπάρχει 1 % πιθανότητα να απαντήσει κάποιος.

Προτιμάτε να διαβάζετε μυθιστορήματα ή να παρακολουθείτε τις αντίστοιχες τηλεοπτικές σειρές ;

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification