Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Zaratoth's Indie Picks

07 Jun 2016 13:55 #182365 by Νικολής Ασημάκης
Μια σειρά/στήλη στα blogs του site, μια ιδέα που είχα από καιρό σε μια προσπάθεια να προωθήσω όσο μπορώ indie τίτλους που έπαιξα και μου άρεσαν πολύ. Τα δυο τελευταία αποτελούν και τα μοναδικά κριτήρια επιλογής των παιχνιδιών για τα οποία γράφω. Αν δεν μου άρεσαν, δεν γράφω γι'αυτά. Αντίστοιχα, αν δεν τα έχω παίξει, ακόμα και αν έχουν κάνει πάταγο, πάλι δεν θα γράψω γι'αυτά.

Μέχρι στιγμής έχω γράψει blogs για τα εξής παιχνίδια:

Don't Starve
Apotheon
This War of Mine
Dungeon of the Endless
Sunless Sea

Επίσης, έχω σκοπό να κάνω και κάποιους διαγωνισμούς με δώρα κλειδιά indie παιχνιδιών για τα οποία έχω γράψει. Αυτοί βέβαια θα υπάρξουν ανάλογα με τη διαθεσιμότητα κωδικών.

Αυτή την περίοδο τρέχει ένας τέτοιος διαγωνισμός, με δώρο ένα κλειδί Steam για το Dungeon of the Endless: Crystal Edition. Είναι μέχρι το Σάββατο, οπότε τρέχτε όσοι θέλετε. Περισσότερα εδώ .

Περιμένω σχόλιά σας τόσο στα blogs για κάθε παιχνίδι ξεχωριστά, όσο και σε αυτό το topic.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Jun 2016 11:56 #182440 by Νικολής Ασημάκης
Νέο pick για τους party animals....με ένα twist.

Party Hard

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Jun 2016 12:58 #183174 by Μπάμπης Χαραλάμπους
Πολύ καλή δουλεία φίλε.

I am you and you are me. Carry that with you wherever you go. Thank you, my friend. From here on out, you're Big Boss.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Jul 2016 13:11 #184610 by Νικολής Ασημάκης
Το τρέξιμο με τη δουλειά με έχει κάνει να σκέφτομαι μόνο διακοπές και να μην μπορώ να ασχοληθώ σχεδόν με τίποτα άλλο, γι'αυτό εξαφανίστηκα από blogs. Κατάφερα σήμερα, όμως, να γράψω για ένα ακόμα pick, το Audiosurf .

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Jun 2017 00:52 #200396 by Νικολής Ασημάκης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Jul 2017 20:19 #200986 by Νικολής Ασημάκης
Τα κείμενα που έγραψα μέχρι στιγμής στη σειρά μεταφράστηκαν στα αγγλικά και απέκτησαν δικό τους χώρο στη μπλογκόσφαιρα. Πλέον, ότι καινούργια πρόταση έχω, θα ανεβαίνει μόνο εκεί. Το λινκ για όποιον ενδιαφέρεται να ρίξει μια ματιά. Ότι είχε ανέβει στο Gameworld θα παραμείνει ανεβασμένο και η γενικότερη συμμετοχή μου στο site θα παραμείνει.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Mar 2019 08:18 #224308 by Sparow Lite
Replied by Sparow Lite on topic Zaratoth's Indie Picks
Here I get to know some useful ideas about zaratoth. Is this suitable for iOS? I am facing iTunes error 9 . Please help me with proper solution.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Mar 2019 12:17 #224310 by Blood Prince
Replied by Blood Prince on topic Zaratoth's Indie Picks

sparowlite wrote: Here I get to know some useful ideas about zaratoth. Is this suitable for iOS? I am facing iTunes error 9 . Please help me with proper solution.


lol this topic is about blogs of the writer user Zaratoth not about mobile problems.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification