Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Tι κάνετε ΤΩΡΑ?

29 Apr 2022 21:45 #263837 by Blood Prince

Λίγη βόλτα έξω μιας και είναι πολύ καλός ο καιρός. Δν έχει και πολύ κόσμο, ακόμα καλύτερα.

Καλά κάνεις γιατί εγώ όλη μέρα μπροστά στο κινητό και δεν περπατάω καθόλου ούτε κοιμάμαι. Ένιωθα λες και έπαθα κρίση ή έλλειψη αίσθησης του χωροχρόνου ή εγκεφαλικό χαχα και δεν παίρνω ουσίες......μάλλον από το στρες και την καθιστική ζωή θα είναι.

Βγήκα έξω να πάρω λίγο αέρα και ταισα τα λυκόσκυλα..εδώ στο εξοχικό..το τοπίο θυμίζει Resi Village...έχουμε και καρακάξες.

Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

File Attachment:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Apr 2022 18:49 #263852 by Blood Prince
Κεφαλαλγία και σφίξιμο στο κεφάλι ένιωθα χθές για αυτό έλεγα ότι έλεγα...σήμερα νιώθω καλύτερα για την ώρα.

Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

File Attachment:

30 Apr 2022 20:19 #263864 by Μητσακούλης Απόστολος

Κεφαλαλγία και σφίξιμο στο κεφάλι ένιωθα χθές για αυτό έλεγα ότι έλεγα...σήμερα νιώθω καλύτερα για την ώρα.

Δν κάνεις καμιά εξέταση καλού κακού, αν βλέπεις ότι συνεχείζει κιώλας.
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

01 May 2022 00:37 #263873 by Γεώργιος Χιντζιδης-Τοπαλιδης

01 May 2022 17:34 #263887 by Μητσακούλης Απόστολος
Ετοιμάζομαι να πάω σε πανηγύρι με μάσκα βέβαια.

04 May 2022 03:11 #263939 by Blood Prince
Ξεκίνησα να διαβάζω τα παιδιά του Χούριν και οι περιγραφές είναι τόσο λεπτομερείς, εξάπτοντας την φαντασία μου λές και βλέπω ταινία. Έχω δακρύσει μιλάμε.

Οι χαρακτήρες απεικονίζονται τόσο ρεαλιστικά λες και πρόκειται για αληθινά ιστορικά πρόσωπα που έζησαν εκατοντάδες χιλιάδες χρόνια πριν.

Peter Baylish

File Attachment:

07 May 2022 19:26 #264026 by Μητσακούλης Απόστολος
Ετοιμάζομαι να πάω σινεμά να δω ε πιο άλλο, dr strange 2 :)

11 May 2022 16:14 #264135 by Blood Prince
Βγήκαν τα οριστικά για ΣΟΧ και πιάνω δουλειά 8 μήνες στην πόλη που μένω !  xD

Κανονικά θα έπρεπε να χαιρόμουν αλλά νιώθω ερωτική απογοήτευση επειδή έφαγα πόρτα από μία που την έπεσα στο insta εχθές. Αστείο το ξέρω, αλλά άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου χαχαχα

Peter Baylish

File Attachment:

12 May 2022 02:34 - 12 May 2022 02:36 #264163 by Blood Prince
Ολοκλήρωσα την ανάγνωση των Παιδιών του Χούριν πριν λίγο (της μεγαλύτερης από τις μπαλάντες του Μπελέριαντ) . 2 ώρες μου πήρε η ανάγνωση και τώρα θέλω έναν υπνάκο.

Βασικά 2 ώρες σήμερα αλλά συνολικά 9 μέρες.

Peter Baylish

File Attachment:

15 May 2022 21:07 - 15 May 2022 21:08 #264236 by Blood Prince
Αύριο θα χρειαστώ να ξυπνήσω πρωι και μου κακοφαίνεται αλλά όταν θα ξεκινήσω δουλειά σε δημόσια υπηρεσία στην οποία είμαι επιτυχών και θα ξυπνάω 6:30 σε καθημερινή βάση , να δω τι θα κάνω.

Peter Baylish

File Attachment:

Notification