Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Tι κάνετε ΤΩΡΑ?

30 Dec 2020 21:14 #243822 by Aνέστης Αδαμίδης
Πάω να φάω τα φασολάκια μου και ξεκινάω ετοιμασίες για τη δουλειά αύριο. Θα βγάλω και τη σκυλίτσα βόλτα.

Υιοθέτησα σκυλίτσα!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Jan 2021 01:03 #243903 by Blood Prince

TheReaper wrote: .
Υιοθέτησα σκυλίτσα!


Μπράβο !

Το Μαλτεζάκι που έχω κλείνει 10 χρόνια την περίοδο του πάσχα (βέβαια το πάσχα είναι κινητή γιορτή και έχει κινητά γενέθλια :P )

Κάθε βράδυ κοιμάται στο κρεβάτι μου εδώ και ένα χρόνο σχεδόν.

Εχει καιρό να ζήσει ακόμα αλλά κρίμα που τα σκυλιά δεν ζούν όσο ο άνθρωπος.Οσο σκέφτομαι πως κάποια στιγμή θα πεθάνει, μου έρχεται να βάλω τα κλάμματα. :(

Είχα μια Γάτα περσίας παλιότερα και έζησε 17 χρόνια . Από όταν ήμουν 12 μέχρι τα 29.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jan 2021 18:08 - 07 Jan 2021 18:09 #244271 by Blood Prince
Σιγά σιγά, τώρα που τελείωσαν οι γιορτές θα αρχίσω να διαβάζω Αγγλικά για το πιστοποιητικό γλωσσομάθειας.

Δίνω εξετάσεις εκτός απροόπτου τον Φεβρουάριο και 3 εβδομάδες τώρα δεν έχω διαβάσει απολύτως τίποτα.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Jan 2021 11:47 #245039 by Frazzle
Replied by Frazzle on topic Tι κάνετε ΤΩΡΑ?

Blood Prince wrote: Σιγά σιγά, τώρα που τελείωσαν οι γιορτές θα αρχίσω να διαβάζω Αγγλικά για το πιστοποιητικό γλωσσομάθειας.

Δίνω εξετάσεις εκτός απροόπτου τον Φεβρουάριο και 3 εβδομάδες τώρα δεν έχω διαβάσει απολύτως τίποτα.


Καλή επιτυχία! Για ποιό δίνεις? Εμένα για Proficiency (MSU-CELP) έχει μόνο τον Μάιο.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Jan 2021 17:28 - 24 Jan 2021 17:29 #245070 by Blood Prince

FrazzleGR wrote:

Blood Prince wrote: Σιγά σιγά, τώρα που τελείωσαν οι γιορτές θα αρχίσω να διαβάζω Αγγλικά για το πιστοποιητικό γλωσσομάθειας.

Δίνω εξετάσεις εκτός απροόπτου τον Φεβρουάριο και 3 εβδομάδες τώρα δεν έχω διαβάσει απολύτως τίποτα.


Καλή επιτυχία! Για ποιό δίνεις? Εμένα για Proficiency (MSU-CELP) έχει μόνο τον Μάιο.


Ευχαριστώ.Για το Lower δίνω, NOCN.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Jan 2021 11:42 #245122 by Frazzle
Replied by Frazzle on topic Tι κάνετε ΤΩΡΑ?
Πρώτη φορά το ακούω, είναι σαν το Cambridge-Michigan? Λήγει?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Jan 2021 12:03 #245130 by Blood Prince

FrazzleGR wrote: Πρώτη φορά το ακούω, είναι σαν το Cambridge-Michigan? Λήγει?


Και εγώ το MCU πρώτη φορά το ακούω.Φυσικά δεν λήγει και αναγνωρίζεται από ΑΣΕΠ κανονικότατα εδώ και χρόνια.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Jan 2021 12:12 #245136 by Frazzle
Replied by Frazzle on topic Tι κάνετε ΤΩΡΑ?
Μια χαρά, θα το κοιτάξω μιας και ψάχνω τελευταία.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Feb 2021 09:18 #245542 by Blood Prince

FrazzleGR wrote: Μια χαρά, θα το κοιτάξω μιας και ψάχνω τελευταία.


Φέτος διάβαζα στις προάλλες όμως, πως η παρούσα κυβέρνηση αλλάζει τον νόμο, και για τις συμβάσεις αορίστου χρόνου τουλάχιστον , θα πρέπει να δίνουμε εξετάσεις στα Αγγλικά όπως θα γίνεται και με τα Πτυχία ΠΕ-ΤΕ (δεν θα αρκεί το πιστοποιητικό).

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Feb 2021 09:52 #245547 by Frazzle
Replied by Frazzle on topic Tι κάνετε ΤΩΡΑ?
Πιστεύω καιρός ήταν να γίνει αυτό στο δημόσιο, έπαιρνες lower το 2010, έμπαινες το 2020 και το lower μετρούσε κανονικά. Κάθε 3 με 5 χρόνια χρειάζεται μια ανανέωση πιστοποιησης έστω.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification