Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Tι κάνετε ΤΩΡΑ?

27 Aug 2018 00:59 #218623 by Ελένη Παρούτογλου
κουράγιο λίγο έμεινε :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Sep 2018 16:09 #218946 by Blood Prince
Από πρώτη Οκτωβρίου ξεκινάει το νέο ακαδημαϊκό έτος στην σχολή μου στο ΕΑΠ με την τελευταία ΘΕ και συνεπώς όσο για την ώρα έχω πολύ ελεύθερο χρόνο προσπαθώ να το εκμεταλλευτώ όσο το δυνατόν καλύτερα αλλά δυστυχώς ο χρόνος περνάει Νερό..... :(

Βέβαια και από τον Οκτώβριο θα μπορώ να παίζω αλλά δεν θα έχω τόσο ελεύθερο χρόνο όσο τώρα.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Oct 2018 23:40 #219198 by Blood Prince
Τρώω Πιτόγυρο και χαζεύω στο Internet. xD

Παράλληλα αναρωτιέμαι αν κάνω καλά και αν θα έπρεπε να διαβάζω περισσότερο καθώς χθες παρέλαβα τα βιβλία.Βέβαια φέτος θα έχω μια ΘΕ και θα είμαι πιο χαλαρός από πέρσι που είχα 2 ΘΕ αλλά είμαι τελειομανής. :P

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Oct 2018 22:39 #219212 by Ελένη Παρούτογλου
Παίζω heroes of the storm μετά από πολύ καιρό !!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Oct 2018 09:01 #219765 by A
Replied by A on topic Tι κάνετε ΤΩΡΑ?
Διπλό εσπρέσο με... nickelodeon (υποχρεώσεις). Έκανα και ένα ζάπινγκ και είδα το μαύρο στο Mega.

"Well, we're not here to sell cookies"
Marcus Fenix, Gears of War.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Nov 2018 13:06 #219831 by A
Replied by A on topic Tι κάνετε ΤΩΡΑ?
Περιμένουμε το καθιερωμένο βίντεο με τις κυκλοφορίες του μήνα. Καλο μήνα σε όλους μας!

"Well, we're not here to sell cookies"
Marcus Fenix, Gears of War.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Nov 2018 10:37 #219947 by A
Replied by A on topic Tι κάνετε ΤΩΡΑ?
Ήρθε η ώρα για την κάρτα καυσαερίων. Ίσως να μην προλάβω να παίξω κάτι γιατί θα φύγω για δουλειά το μεσημεράκι.

"Well, we're not here to sell cookies"
Marcus Fenix, Gears of War.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Nov 2018 20:18 #220111 by Μάρκος Ασκανιάν
Άλλαξα δουλειά από τη προηγούμενη Δευτέρα και προσπαθώ να μπω λίγο σε πρόγραμμα. Το κύριο θέμα μου είναι η ώρα που πρέπει να σηκωθώ 5:45! Κι ακόμα δεν το συνήθισα. Το ευχάριστο είναι ότι μέχρι τις 14:00 ξεμπερδεύω και έχω όλη την υπόλοιπη μέρα μπροστά μου!

Adododo!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Nov 2018 18:06 #220127 by A
Replied by A on topic Tι κάνετε ΤΩΡΑ?
Το ξύπνημα πριν της έξι τα ξημερώματα είναι βαρβαρο, τότε είναι που ο οργανισμός ξεκουράζεται και γι αυτό κοιμόμαστε βαριά. Αφού στης δυο ξεμπερδεύεις προλαβαίνεις και μια ώρα ύπνο το μεσημεράκι για να βγει άνετα το απόγευμα :-)

"Well, we're not here to sell cookies"
Marcus Fenix, Gears of War.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Nov 2018 20:30 #220296 by Βασίλης Καψάλης
Είμαι έτοιμος να δω την νέα κακη ταινία Hαrry potter και να αναπολήσω παλιές ωραίες στιγμές.

you see but you do not observe...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification