Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Game Maniacs

10 Jul 2013 16:07 #127926 by Παναγιώτης Σεντουκάς

Vasilis wrote:

Devilhunter_PS wrote: Πολύ σεξιστής ο actionST. Άκους εκεί man cave. Δηλαδή οι γυναίκες δεν είναι gamers για να παίζουν εκεί ?

Πιάστε τον κορίτσια :lol: \:D/ :rolleyes:


Κοιτά ποιος μιλάει εσύ είχες γυρίσει και είχες πει το dead space πρωτόγονο. :evil: :P



Μα άδικό έχω ? Να σε έχει να παίζεις κυνηγητό με τα τέρατα, να τρέχεις σε γωνίες για να ανοίξεις το μενού και να βάλεις ζωή/stasis και να ελπίζεις οτι δε θα σε φάνε εν το μεταξύ. Επίσης το meele ήταν ΧΑΛΙΑ. Δεν σκοτώνεις ούτε μήγα

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Jul 2013 16:26 #127930 by Βασίλης Καμακάρης

Devilhunter_PS wrote:

Vasilis wrote:

Devilhunter_PS wrote: Πολύ σεξιστής ο actionST. Άκους εκεί man cave. Δηλαδή οι γυναίκες δεν είναι gamers για να παίζουν εκεί ?

Πιάστε τον κορίτσια :lol: \:D/ :rolleyes:


Κοιτά ποιος μιλάει εσύ είχες γυρίσει και είχες πει το dead space πρωτόγονο. :evil: :P



Μα άδικό έχω ? Να σε έχει να παίζεις κυνηγητό με τα τέρατα, να τρέχεις σε γωνίες για να ανοίξεις το μενού και να βάλεις ζωή/stasis και να ελπίζεις οτι δε θα σε φάνε εν το μεταξύ. Επίσης το meele ήταν ΧΑΛΙΑ. Δεν σκοτώνεις ούτε μήγα


Σε οικτίρω κύριε :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Jul 2013 11:21 #128031 by Κώστας Λάβαρης
Το επεισόδιο 6Β βρίσκεται ήδη στο youtube κανάλι του GameWorld, όπου ο Γιάννης Μαρκάκης (Prophet7) μας παρουσιάζει τη συλλογή του.

[youtube:1oi26kzp]
[/youtube:1oi26kzp]

-Πάτρικ με ακούς;
-Όχι, έχει σκοτάδι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Jul 2013 02:19 #128184 by Stathis Thomopoulos
Replied by Stathis Thomopoulos on topic Game Maniacs
Καλοι και οι δυο αλλα ρε παιδια ο πρωτος ειχε πολυ καλυτερη συλλογη. Συλλεκτικες, 2 PS3, 1 PS2, Atari, Amiga, και τι δεν ειχε. ΠΩΣ ειναι δυνατον να προηγειται ο δευτερος που απλωσε 40 games σε ενα κρεβατι???? Δεν μου το εξηγειτε?

Αμα δειτε εδω προηγειται ο 2ος για 20 likes κατι που απλα δεν παιζει. Θα επρεπε να ειναι 50 likes πισω!
www.facebook.com/media/set/?set ... 763&type=3

Μαλλον καποιοι χρησιμοποιουν και τους φιλους τους. Βεβαια αφου ειναι FB μπορουν να το κανουν οποτε... :roll:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Jul 2013 01:08 #128298 by Κώστας Λάβαρης
Ακόμα να δείτε το τρέιλερ του έβδομου επεισοδίου του Game Maniacs; Clash of the Titans, Mikeius vs Zok!

[youtube:1flsyn5r]
[/youtube:1flsyn5r]

-Πάτρικ με ακούς;
-Όχι, έχει σκοτάδι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Jul 2013 05:56 #128311 by Γρηγόρης Βούλγαρης
Πωπω περιμένω Mikeius με zok πώς και πώς...ελπίζω να γελάσουμε πάλι! Και ας νικήσει ο καλύτερος!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Jul 2013 00:49 #128470 by Κώστας Λάβαρης
Κυρίες και κύριοι, το επεισόδιο 7Α του Game Maniacs όπου ο Zok παρουσιάζει τη συλλογή του από video games και όχι μόνο, είναι έτοιμο. Απολαύστε!

[youtube:15zkzf6d]
[/youtube:15zkzf6d]

-Πάτρικ με ακούς;
-Όχι, έχει σκοτάδι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Jul 2013 00:02 #128549 by Κώστας Λάβαρης
Ο Mikeius παρουσιάζει μπροστά στην κάμερα του Game Maniacs τις δικές του συλλογές. Απολαύστε τον στο 7Β επεισόδιο:

[youtube:1whrj88f]
[/youtube:1whrj88f]

-Πάτρικ με ακούς;
-Όχι, έχει σκοτάδι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Jul 2013 12:45 #128591 by Νικολής Ασημάκης
Ψήφισα τον Zok. Μου φάνηκε καλύτερος και με πιο ψαγμένη συλλογή.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Jul 2013 12:47 #128593 by Βασίλης Καμακάρης

Zaratoth wrote: Ψήφισα τον Zok. Μου φάνηκε καλύτερος και με πιο ψαγμένη συλλογή.


Και εγώ μια από τα ίδια. Και φαίνεται κιόλας όχι σαν το Jeremy vs Doct8r.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification