Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

YouTube: Πείτε μας για το κανάλι σας

04 Mar 2016 21:46 #177517 by Δημήτρης Ώττας
1)Δεν ασχολουμε τοσο με sharing των videos μου αλλα μιας και βρηκα αυτο το τοπικ δεν χανουμε κ τπτ :P
Ανεβαζω καθε εβδομαδα videos κυριως gaming αλλα και photoshop speed arts, πιο παλια αφιερωνα χρονο σε battlefield montages αλλα τωρα ανεβαζω οτι πεζω..

2) link για το καναλι: www.youtube.com/SagnolTheGangster007

3)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Mar 2016 03:03 #177821 by Αντώνης Μπιθούλκας
Είμαι ο Tony Layjel, πρώην μέλος της Greek Paranormal Society και μόλις άνοιξα ένα κανάλι για games. Πρόκειται για gameplays, κυρίως τρομακτικά, με κωμικό σχολιασμό και γελοίες αντιδράσεις. Μόλις μπείτε σε αυτό το Link: youtube.com/ljgreece , το πρώτο βίντεο που θα δείτε είναι το trailer του καναλιού και ελπίζω να σας κάνει να εγγραφείτε.

Δημοσιεύω λοιπόν το πρώτο πρώτο βίντεο του καναλιού που παίζω Outlast. Enjoy!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Mar 2016 04:29 #177919 by Αρίστος Αθανασιάδης

MusicGamer26 wrote: Καλησπέρα είμαι ο MusicGamer26 το κανάλι μου λέγετε MusicGamer26 .Το κανάλι μου είναι gaming άλλα έχει και κάποια άλλα πράγματα όπως vlogs , tutorials και είναι στα αγγλικά .. όποιος θέλει ας κάνει μια Εγγραφή : www.youtube.com/MusicGamer26


B) :)


Update : Το κανάλι θα είναι με ελληνικό commentary :) thanks :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

04 Apr 2016 01:08 #179323 by George ioannou
Καλησπέρα παιδιά απο Κύπρο είμαστε!!
Just 2 Guys who like playing video games!!
We Play Every Kind Of Game Old or New & making hilarious videos!! Also Top5 videos / Android & iOS Games / Console Games
We Play Walkthroughs ,Previews Of Every Kind Of Game Online Or Not and also making discussions about Random games!!
If you are this kind of person who likes Gaming and enjoying cool videos that's the channel to watch!!

Subscribe here : www.youtube.com/channel/UCeo1ailMse2VdsTM5L0ul-Q/featured




Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 May 2016 01:40 - 04 May 2016 13:52 #180848 by Lenia Rose
Γεια σε όλους :cheer: :cheer: :cheer:

Είμαστε οι 6offline και αποτελούμαστε από τους : Antonio Gamester | John-John | Lenia.Rose | Eleni Vol | Γιάννης Σερέτης | Panos Bebonis | και ο σκοπός της ομάδας μας είναι να διασκεδάσουμε και να τρομάξουμε παρέα...!!!! :)

Link για το κανάλι : www.youtube.com/c/SixOffline

Six Offline Minecraft Trailer | Από την αρχή μέχρι το τέλος


Six Offline Trailer CS:GO { Counter-Strike: Global Offensive }


Ευχαριστούμε πολύ για τα 1000+ likes :cheer:


Θα χαρούμε πολύ να μας γνωρίσετε :cheer:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 May 2016 12:59 - 09 May 2016 15:13 #181028 by hercmour
Hello...Με λένε hercmour...Αυτο είναι το πρώτο βίντεο που ανεβάζω...Η φάση στο κανάλι μου θα είναι κατι κομικό gameplay...Αλλα γενικά το ψάχνω και τίποτα δεν είναι σίγουρο...Ρίξτε μια ματια...Με ενδιαφέρουν περισσότερο τα σχόλια παρα τα like, subs κ.λπ.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Jun 2016 00:13 - 26 Jun 2016 17:17 #183070 by Priest
καλησπερα παιδια!παρουσιαζομαι και εγω με την σειρα μου! Priest Gr! ειμαι νεος στο youtube σχετικα και το καναλι ξεκιναει τωρα σιγα σιγα! θα εχει θεματα οπως gameplay,top 10,unbloxing και 90s gaming ;)



Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Jul 2016 00:21 #184591 by CorporateB
Γεια σε όλους!
Είμαι ο Μιχάλης, ή αλλιώς CorporateButcher. Είμαι 24 χρονών και διατηρώ ένα κανάλι στο Youtube εν ονόματι CorporateButcher.
Κάθε ημέρα που περνάει προσπαθώ να γίνομαι καλύτερος και να ανεβάζω όλο και καλύτερο περιεχόμενο. Το κύριο θέμα του καναλιού μου είναι το League of Legends, οπότε όσοι ασχολείστε ρίξτε μια ματιά.

Link: www.youtube.com/c/CorporateButcher

Στο κανάλι θα βρείτε:
► Οδηγούς (guides) για το League of Legends στα Ελληνικά!
► Ενημερώσεις σχετικά με ότι καινούργιο έρχεται στο LoL
► Tips & Tricks
► Αστεία βίντεο
► Stream Highlights
► Διάφορα άλλα βίντεο
► Όλα στα Ελληνικά

Disclaimer: Δεν είμαι επαγγελματίας παίχτης του league of legends. Οι οδηγοί είναι βασισμένοι σε γενικές γνώσεις και έρευνα. Αρκετοί οδηγοί αποτελούν μετάφραση από οδηγούς επαγγελματιών gamers, όπως π.χ. ο Valkrin (nA challenger).


Δείτε μερικά από τα βίντεο μου:





Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Jul 2016 15:20 - 18 Jul 2016 15:22 #184658 by Μάρκος Ασκανιάν
Κι εγώ με τη σειρά μου παρουσιάζω το κανάλι μου.
www.youtube.com/user/MrDododi
Ηλεκτρονική μουσική επηρεασμένη από videogame soundtracks.
Share, like, subscribe αλλά για μένα πάνω απ'όλα είναι να τα ακούσετε και να μου πείτε τη γνώμη σας. :cheer:

Adododo!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Aug 2016 13:50 #185749 by Αρίστος Αθανασιάδης
Ανακοίνωση-Αλλαγή
Εδώ εξηγώ γιατί αλλάζω το κανάλι μου από MusicGamer26 σε MgPixelzGr
Το περιεχόμενο θα παραμείνει το ίδιο με το προηγούμενο κανάλι δηλαδή :
Gameplays
Tutorials
vlogs
Comedy
And More !! :cheer:
Νέο κανάλι : www.youtube.com/channel/UCQfmkXVlohOnO8ll4EUK3yQ

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification