Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Εκπομπή Users

25 Nov 2018 16:52 #220469 by Konstantinos Mourantidis
Πολύ καλή εκπομπή.thanks που διαβάσατε το email μου.
Καλή αρχή στον ένα Γιώργο,στον άλλο τον Τζίτζιφα δώστε ρεπό να ηρεμήσει το κεφαλι του απο το Fallout 76! B) Εγω το γυρισα πισω τριτη μερα παντως δεν άντεξα!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Dec 2018 13:54 #220857 by Μάνος Γρυπάρης
Users 14: The Game Awards
Αναλύουμε το τελευταίο μεγάλο event της χρονιάς και μοιράζουμε δώρα!

Σήμερα στην εκπομπή Users αναλύουμε και σατιρίζουμε ταυτόχρονα το The Game Awards, την μεγαλύτερη διεθνή διοργάνωση βραβείων gaming.



Η διάρκεια της εκπομπής μειώθηκε αυτή τη φορά στα 38' και στόχος μας είναι να κυμανθούμε πλέον κάπου στα 35-40 λεπτά, ώστε να σας καλύψουμε όλους. Επίσης, σας χαρίζουμε ένα backpack και ένα Heron mouse προσφορά της Trust Gaming.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)
The following user(s) said Thank You: Georgios Manolis

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Dec 2018 21:15 #221966 by Μάνος Γρυπάρης
Το Χριστουγεννιάτικο επεισόδιο της εκπομπής Users είναι κατά την άποψή μου και το πιο χαβαλεδιάρικο που έχουμε γυρίσει ποτέ!

Δείτε το και μπείτε στην κλήρωση για 2 τεράστια σετ keyboard-mouse-headset-mousepad από την Trust Gaming.



Καλή επιτυχία και καλές γιορτές σε όλους! Επόμενη εκπομπή Users κατά πάσα πιθανότητα στα τέλη Ιανουαρίου.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Jan 2019 22:32 #222378 by Aνέστης Αδαμίδης
Στην επόμενη εκπομπή περιμένω review για την ταινία Glass από τον σινεφίλ της παρέας. Θέλω να ακούσω άποψη για την ταινία και να αποφασίσω αν θα τη δω ή όχι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Jan 2019 23:53 #222385 by Astro
Replied by Astro on topic Εκπομπή Users
Όλο και καλύτερες οι εκπομπές.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Jan 2019 16:27 #222674 by Κωστας Σουφλακος
Μηπως ξερει κανεις πως λεγεται το τραγουδι απο τις εκπομπες Users ? Στο τελευταιο Users επαιξε στο τελος της εκπομπης !

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Jan 2019 18:36 - 27 Jan 2019 18:38 #222686 by Μάνος Γρυπάρης
Εκπομπή Users 16:
Αυτή η εκπομπή ίσως να είναι και η τελευταία. Σίγουρα πάντως δεν θα έχουμε Users για πάνω από ένα μήνα, μιας και μετακομίζω μόνιμα για την Κύπρο.

Παίζουμε Resident Evil 2 remake και σχολιάζουμε την επικαιρότητα.

TheReaper wrote: Στην επόμενη εκπομπή περιμένω review για την ταινία Glass από τον σινεφίλ της παρέας. Θέλω να ακούσω άποψη για την ταινία και να αποφασίσω αν θα τη δω ή όχι.

Το θέλημά σου έγινε πραγματικότητα. Ο Γιώργος Δρίτσας χρίστηκε αντί-Μοσχονάς και πιστεύω σε κάλυψε.

The Creed wrote: Μηπως ξερει κανεις πως λεγεται το τραγουδι απο τις εκπομπες Users ? Στο τελευταιο Users επαιξε στο τελος της εκπομπης !


Paloma Faith - Play On. Κομματάρα:


Επίσης το Intro είναι Street Fighter 2 - Ken stage remix με link στην περιγραφή, αν και οι περισσότεροι το γνωρίζετε πλέον ήδη.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)
The following user(s) said Thank You: Κωστας Σουφλακος

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Jan 2019 22:34 #222689 by Astro
Replied by Astro on topic Εκπομπή Users
Πολύ καλή εκπομπή για άλλη μια φορά, ελπίζω όχι η τελευταία.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Jan 2019 15:10 #222698 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Καλά κάνει και μετακομίζει ο Μάνος, καλά τα είπε στο vlog. Μακάρι να ήταν αλλιώς τα πράγματα να μην αναγκαζόταν κόσμος να φεύγει, αλλά τι να κάνουμε. Και αφήστε κάτι άτομα τύπου Θηβαίος να λέει τους νέους που φεύγουν προδότες και ότι να μείνουν τρώγοντας μια ελιά, μια τομάτα και λίγο ψωμί.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Feb 2019 11:15 #222811 by Βασίλης
Ωραιο κ αυτο αλλα κ το προσωπικο vlog του Μανου..

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification