Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Τι κινητό τηλέφωνο έχετε?

Poll: Τι κινητό τηλέφωνο έχετε? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Alcatel
2 0.9%
LG
21 9.9%
Motorola
10 4.7%
Nokia
43 20.2%
Panasonic
3 1.4%
Samsung
38 17.8%
Sharp
5 2.3%
Siemens
No votes 0%
Sony-Ericsson
54 25.4%
Aλλο
37 17.4%
Total number of voters: 102 ( A, Βασίλης Καψάλης, Μάνος Γρυπάρης, Georgios Manolis, Astro ) See more
Only registered users can participate to this poll
15 Oct 2018 13:06 #219378 by Aνέστης Αδαμίδης

Blood Prince wrote: Εγώ εδώ και 15 μήνες έχω το Sony Xperia XA.Το έχω σε θήκη,δεν μου έχει πέσει ποτέ κάτω και το προσέχω αρκετά.

Πάντως πριν λίγο καιρό παρατήρησα μια κίτρινη σκιά στην οθόνη,η οποία μάλλον οφείλεται σε υπερθέρμανση,αλλά δεν φαίνεται σχεδόν καθόλου και επιπλέον έχω και το κατάλληλο background οπότε δεν δίνω σημασία.

Δεν το πας να το δούνε καλού-κακού; Μπορεί να είναι και βρωμιά που έχει μαζευτεί, αλλά για να είσαι σίγουρος, πήγαινε μια βόλτα αν έχεις ακόμη εγγύηση.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Jun 2019 19:12 #225447 by A
Xiaomi Redmi Note 5 με τα 32GB,

"Well, we're not here to sell cookies"
Marcus Fenix, Gears of War.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Aug 2020 12:33 - 26 Aug 2020 12:47 #237836 by Blood Prince
Sony Xperia XA είναι τελικά....κάποιες φορές το μπερδεύω και το λέω M2...

Την κιτρινη σκιά για κάποιον λόγο δεν την βλέπω τώρα.

Μου έχει πέσει δύο με τρείς φορές κάτω από μικρό ύψος σε μαρμάρινο πάτωμα τελευταία και η οθόνη ευτυχώς δεν έχει πάθει τίποτα ούτε γρατζουνιά.

Το έχω τρία χρόνια και ελπίζω να κρατήσει και άλλο.

Τα προηγούμενα κινητά που είχα κάθε διετία τα άλλαζα γιατί χαλούσαν και αγόραζα καινούργιο.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification