Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Εγώ Ξέρω

05 Mar 2018 15:09 #213131 by Μάνος Γρυπάρης
Μέχρι σήμερα έχουμε βγάλει ένα σωρό σειρές σχολιασμού στο GameWorld.gr, όπως το Editorial, το WTF News, το Τα 'χεις παίξει και άλλα.

Σήμερα είπαμε να ασχοληθούμε για πρώτη φορά με τα αγαπημένα μας trolls. Εκείνα που δεν έχουν ιδέα από την βιομηχανία των games αλλά το παίζουν ξερόλες. Την διασταύρωση του "ξερόλα" με του "μονίμως διαφωνούντα" που δημιουργεί ένα εκρηκτικό μείγμα.

Είναι ο τύπος που δεν διαβάζει τις ειδήσεις και τα reviews ολόκληρα, αλλά διαβάζει μόνο τίτλους στο Facebook.

Είναι ο μυρωδιάς που θα τον ρωτήσεις μια πληροφορία και τις μισές φορές θα στην πει λάθος.
Είναι αυτός που θα προσπαθήσει να σε βγάλει πάντα λάθος γιατί έχει μια τάση άρνησης.
Είναι ο τύπος που δεν κάνει εγγραφή σε sites, δεν σχολιάζει στα άρθρα ή στο Forum τους, αλλά απλά scrollάρει στο Facebook και απαντάει στην τύχη ότι του κατέβει.

Είναι ο Gamer του καναπέ που έχει άποψη χωρίς να γνωρίζει. Σε αυτούς τους gamers του καναπέ λοιπόν αφιερώνουμε και το σημερινό μας βίντεο. Μια ωδή στα τρισμέγιστα αγαπητά μας trolls που μας κάνουν να γελάμε.



Πείτε μας την άποψή σας στα σχόλια για το πως σας φαίνεται η νέα μας σειρά. Κάτι που ξέχασα να αναφέρω στο βίντεο και που ελπίζω να θυμηθώ να αναφέρω στο επόμενο είναι ότι αν εντοπίσετε σχόλια στο Facebook από trolls (ακόμα και όσα δεν γράφουν στο GameWorld.gr) μπορείτε να μας στα στείλετε στο info [ατ] gameworld.gr και θα τα δημοσιεύσουμε ευχαρίστως, πάντα με απόκρυψη επιθέτου και avatar.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Mar 2018 17:28 #213141 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Ωραία και αστεία ιδέα γιατί κάτι τέτοιοι είναι μάστιγα στο κόσμο της ενημέρωσης. Το βλέπω και σε πολλά άλλα site, αθλητικά και ενημερωτικά.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Mar 2018 19:56 #213540 by Μάνος Γρυπάρης
Σήμερα στο "Εγώ Ξέρω" θέλουμε να ψηφίσετε τον μεγαλύτερο αντιδραστήρα!


File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification