Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Πόσες ώρες έχετε αφιερώσει σε ένα βιβλίο;

Poll: Πόσες συνεχόμενες ώρες έχετε αφιερώσει σε ένα βιβλίο; (was ended 0000-00-00 00:00:00)

1
1 5.9%
2
No votes 0%
3
3 17.6%
4
2 11.8%
5
1 5.9%
6
4 23.5%
Άλλες ( γράψτε πόσες )
6 35.3%
Total number of voters: 1 ( Blood Prince )
Only registered users can participate to this poll
12 Dec 2006 18:17 #23661 by Νικολής Ασημάκης
Αυτό το topic, ανοίγει γιατί με έχει κεντρίσει η περιέργια να μάθω πόσες συνεχόμενες ώρες έχετε αφιερώσει σε ένα βιβλίο. Γράψτε πόσες ώρες ήταν και για πιο βιβλίο! :D


Το ρεκόρ μου είναι με το Έραγκον. Διάβαζα 24 συνεχόμενες ώρες! ( Με ένα διάλλειμμα για μεσημεριανό, μόνο και μόνο για να μην ακούω την γκρίνια της μάνας μου! ) Αναφορικά, το βιβλίο το τέλειωσα την ίδια μέρα που το πήρα!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Dec 2006 18:33 #23663 by Nikos
Εγω το περισσοτερο ειναι 3 ωρες...παραπανω δεν μπορω λογων ζαλαδας...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Dec 2006 18:37 #23664 by Νικολής Ασημάκης

darkleader\ wrote: Εγω το περισσοτερο ειναι 3 ωρες


Στο Έραγκον πιστεύω.



Υ.Γ. Γράψτε και το βιβλίο, παρακαλώ!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Dec 2006 18:45 #23665 by Kostas Giagias
Πάρα πολλές ώρες και για πολλά βιβλία... κυρίως με stephen king

I love racing because football and basketball require only one ball...
Hellenic Racing Team

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Dec 2006 18:51 #23667 by Δημήτρης Μπαλαγιάννης
Εξαρτάται για τι βιβλίο. Για τα βιβλία του σχολείου τα έχω φάει με το κουτάλι. Και για αυτά τα βιβλία ψήφισα. Υπολογίστε 8 μήνες επί 16 ώρες τη μέρα.....

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Dec 2006 18:54 #23668 by Νικολής Ασημάκης

jimisballjohn\ wrote: Εξαρτάται για τι βιβλίο. Για τα βιβλία του σχολείου τα έχω φάει με το κουτάλι. Και για αυτά τα βιβλία ψήφισα. Υπολογίστε 8 μήνες επί 16 ώρες τη μέρα.....

Καλά ρε, jimisballjohn, για τα σχολικά θα ρωτούσα; Όλοι μας έχουμε σπάσει ρεκόρ και ρεκόρ εκεί! :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Dec 2006 19:11 #23671 by Βιβή Κεφαλωνίτη
Νομίζω ότι το περισσότερο ήταν για το Silmarillion όπου διάβαζα τουλάχιστον 5-6 ώρες την ημέρα (μου πήρε περίπου μια βδομάδα να το τελειώσω)!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Dec 2006 19:22 #23673 by Νικολής Ασημάκης

Tyrenda\ wrote: Νομίζω ότι το περισσότερο ήταν για το Silmarillion όπου διάβαζα τουλάχιστον 5-6 ώρες την ημέρα (μου πήρε περίπου μια βδομάδα να το τελειώσω)!

Eγώ το Silmarillion το τελείωσα σε 2 μέρες! :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Dec 2006 19:38 #23676 by Νikos Gameworld

Nikolis\ wrote: Αυτό το topic, ανοίγει γιατί με έχει κεντρίσει η περιέργια να μάθω πόσες συνεχόμενες ώρες έχετε αφιερώσει σε ένα βιβλίο. Γράψτε πόσες ώρες ήταν και για πιο βιβλίο! :D


Το ρεκόρ μου είναι με το Έραγκον. Διάβαζα 24 συνεχόμενες ώρες! ( Με ένα διάλλειμμα για μεσημεριανό, μόνο και μόνο για να μην ακούω την γκρίνια της μάνας μου! ) Αναφορικά, το βιβλίο το τέλειωσα την ίδια μέρα που το πήρα!


ligo yperboliko se brisko...
esy den ka8osoun stin karekla fitroses ekei.......!!!!!!!!!

:twisted:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Dec 2006 20:12 #23677 by Νικολής Ασημάκης

devil\ wrote:

Nikolis\ wrote: Αυτό το topic, ανοίγει γιατί με έχει κεντρίσει η περιέργια να μάθω πόσες συνεχόμενες ώρες έχετε αφιερώσει σε ένα βιβλίο. Γράψτε πόσες ώρες ήταν και για πιο βιβλίο! :D


Το ρεκόρ μου είναι με το Έραγκον. Διάβαζα 24 συνεχόμενες ώρες! ( Με ένα διάλλειμμα για μεσημεριανό, μόνο και μόνο για να μην ακούω την γκρίνια της μάνας μου! ) Αναφορικά, το βιβλίο το τέλειωσα την ίδια μέρα που το πήρα!


ligo yperboliko se brisko...
esy den ka8osoun stin karekla fitroses ekei.......!!!!!!!!!

:twisted:

Βασικά την περισσότερη ώρα ήμουν ξαπλωμένος. :roll:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification