Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Apex Legends vs Call of Duty: Warzone

Poll: Ποιο από τα δύο Battle Royale FPS προτιμάτε?

Apex Legends
2 40%
Call of Duty: Warzone
3 60%
Total number of voters: 5 ( Μανώλης Σαρικλόγλου, Σταμάτης Καράμπογας, Γιάννης Καζάκος, Giorgos Tsolaridis, Μάνος Γρυπάρης )
Only registered users can participate to this poll
22 Apr 2020 00:13 - 22 Apr 2020 00:14 #233346 by Μάνος Γρυπάρης
Ποιο από τα δύο FPS προτιμάτε και γιατί?

Apex Legends ή Call of Duty: Warzone?

Θα ψηφίσω οριακά Apex Legends. Παρότι ο χειρισμός όπλων στο Call of Duty: Warzone είναι πιο ρεαλιστικός και τα γραφικά του με τραβάνε περισσότερο, οι hackers δεν παλεύονται και η Activision δεν κάνει τίποτα για αυτό. Επίσης, στο Apex Legends έχουμε και τα abilities που προσδίδουν ένα ενδιαφέρον, ανάλογα με τον χαρακτήρα.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Apr 2020 17:04 #233366 by Giorgos Tsolaridis
Εγώ θα ψηφίσω καθαρά με το παιχνίδι που έχω παίξει περισσότερο και αυτό είναι το Apex Legends. Προσωπικά μου άρεσε αρκετά, ίσως και λίγο περισσότερο από το Warzone καθώς είναι πολύ περίεργο για μένα. Αν το βάλουμε με στατιστικά, στο Warzone παίρνεις πολύ πιο δύσκολα νίκες γιατί έχουμε 150 άτομα +75 περίπου γιατί έχουμε και το Gulag. Λατρεύω τον Pathfinder στο Apex. Πλέον δεν παίζω κάτι από τα δύο γιατί έχω επικεντρωθεί σε άλλα games όπως είναι το FIFA και το PES αλλά αν μου έλεγες πάμε να παίξουμε κάτι θα σου έλεγα οριακά Apex.

I don't need to get a life. I'm a gamer, I have lots of lifes.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Apr 2020 18:04 #233371 by Γιάννης Καζάκος
Προσωπικά προτιμώ το Warzone, αν μιλάμε για gameplay. Η φάση στο Apex να παίζεις 5λεπτο fight, να τους εχεις σπασει το armor 4 φορες και απλα να κρύβονται και να ξαναγεμιζουν με shield battery απλα με τρέλεναι. Αυτός βασικά ήταν και ο λόγος που το Apex από ενα σημείο και μετά έχασε το ενδιαφέρον του για μένα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Apr 2020 19:19 #233375 by Βάσια Κούκια
Ψηφίζω Apex Legends. Είναι ένα πάρα πολύ διασκεδαστικό battle royal και μπορείς με μία καλή στρατηγική να βγεις εύκολα η πρώτη ομάδα. Το είχα λιώσει όταν είχε βγει και αν είχα χρόνο σίγουρα θα το έλιωνα ακόμα!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Apr 2020 16:59 #233419 by Μανώλης Σαρικλόγλου
Για το Apex Legends θα συμφωνήσω με τον Γιάννη καθώς το θέμα με τα shields το έχουν αναφέρει αρκετοί pro players και streamers. Επιπλέον πιστεύω το Apex είναι πιο fast-paced Battle Royale σε σχέση με το Cod: Warzone όσον αφορά τα fights. Οπότε θα ψηφίσω οριακά το Warzone.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification