Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

GameWorld apps για Android, iOS και Windows Phone

14 Apr 2015 11:07 #159381 by Αγησίλαος Σιντόρης
Οκ ευχαριστω πολυ Μανο,τωρα που μου το ειπες την κατεβασα για το android αλλα εφοσον χρησιμοποιω κυριως το iphone θα πρεπει να περιμενω..! :)

Όλα τα πράγματα είναι δύσκολα, προτού γίνουν εύκολα.
Thomas Fuller

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Jul 2015 18:34 #165092 by G
Πολύ ωραία η εφαρμογή congrats Gameworld(!) αλλά πιστέυω μπορεί να εξελιχθεί ακόμα καλύτερη σε συνδιασμό με φόρουμ γιατί είναι πολύ δύσκολο (τουλάχιστον σε μένα) να γράψω αλλά και να τσεκάρω (σ)το φόρουμ απ'το κινητό. Θα γίνει κάτι τέτοιο? Σόρρυ αν έχει υποθεί κάτι αντίστοιχο σε άλλο τόπικ, μόνο εδώ βρήκα για android (μιας και έχω).

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Feb 2016 13:49 #176196 by Μάνος Γρυπάρης
Το GameWorld app είναι διαθέσιμο από σήμερα για download!

Μελλοντικά θα προστεθεί και αλληλεπίδραση με Forum, καθώς επίσης θα εξετάσουμε και το Windows Phone app.

- Κατεβάστε την εφαρμογή μας απ' το Google Play και διαβάστε τα νέα του site.
- Κατεβάστε την εφαρμογή GameWorld TV απ' το Google Play και ενημερωθείτε για τα νέα μας βίντεο.



File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Aug 2016 14:53 - 21 Sep 2016 23:15 #186097 by Γιώργος Φιλίππου
Πολύ καλό και οργανωμένο το app αλλά θα μπορούσατε να προσθέσετε και το Forum.


Αξέχαστες παιχνιδάρες:The Witcher 3:Wild Hunt , Metal Gear Solid V:The Phantom Pain, Metal Gear Solid 4:Guns Of The Patriots ,Uncharted 4:A Thief's End και Pro Evolution Soccer 2012.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Sep 2016 00:22 #187883 by Μάνος Γρυπάρης

GeoRaragh wrote: Πολύ καλό και οργανωμένο το app αλλά θα μπορούσατε να προσθέσετε και το Forum.

Θα προστεθεί τόσο το Forum όσο και όλοι οι τομείς του site μελλοντικά.
Απλά προέχει το GameWorld.gr upgrade μιας και το 99% των Users μπαίνουν κλασικά από PC.
Την άλλη εβδομάδα όταν και θα ολοκληρωθεί το GameWorld upgrade οι developers μας θα είναι έτοιμοι να πιάσουν το app για να προχωρήσουν σε αλλαγές. Επίσης κάποια στιγμή θα προστεθεί και συμβατότητα με Tapatalk.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Sep 2016 00:33 - 22 Sep 2016 00:34 #187886 by Blood Prince
Και εγώ θα ήθελα να προστεθεί και το forum καθώς κάποιες φορές μπαίνω και απο windows phone στο GameWorld οπότε αναμένουμε.Αλλά φυσικά προέχει το Upgrade.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Sep 2016 18:43 #188262 by Γιάννης Πετρόχειλος
Θα ήθελα να προσθέσω και εγώ τη γνώμη μου πως -αν και το νέο site έχει εξαιρετική mobile απόκριση- θα το έψηνα για ένα app για το Windows Phone μου!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Oct 2016 01:12 #188669 by Πιέρρος Φουστέρης
Ως κάτοχος 2 σερί Windows Phones, θα συμφωνήσω με τα παιδιά. Φυσικά, προέχει η ολοκλήρωση του site/forum, μιας και οι developers που έχουν αναλάβει την αναβάθμιση θα ασχοληθούν και με τις εφαρμογές. Οπότε, υπομονή!

"Once you've accepted your flaws, no one can use them against you."
"Never forget what you are, the rest of the world will not. Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
"Death is so final, whereas life is full of possibilities."
"Most men would rather deny a hard truth than face it."
- Tyrion Lannister

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification