Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

GameWorld Userbars

11 Jun 2006 14:18 #14798 by Chris Zotos
Λοιπόν mates,

Ανοίγω αυτό το topic έτσι ώστε να βάλω κάποια tutorial του photoshop που μου ζητήσατε ώστε να μπορείτε να φτιάξετε τις δικές σας υπογραφές και avatars για το forum!

Θα φτιάξω μερικά και θα τα τοποθετήσω εδώ στο μέλλον :wink:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Jun 2006 17:27 #14805 by Δημήτρης Χριστοδούλου
Nice!! Εις αναμονή λοιπόν!!  :wink:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Apr 2007 18:39 #30079 by CTT
Replied by CTT on topic GameWorld Userbars
Λοιπον απο οτι φαινεται το σχεδιο βουλιαξε αλλα μολις τωρα ετοιμαζομουν να κανω ενα thread για το συγκεκριμενο θεμα αλλα μιας και το ειδα μηπως θα γινοταν παρακαλω να προσθεσετε μερικα tutorials για sig σε photoshop??? Tουλαχιστον τα βασικα πως φτιαχνουμε background κ πως ενωνουμε εικονες που θελουμε στο καταλληλο background..................

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Apr 2007 22:42 #30088 by Γιώργος Πάσχος
Μπα πολύ χλωμό.
Ο Tilion φέτος δίνει πανελλήνιες. Το καλοκαίρι είπε θα ξαναμπει

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Apr 2007 17:23 #30124 by Chris Zotos
Replied by Chris Zotos on topic GameWorld Userbars
^ 3 thx στον Ntelalis που με καλύπτει, απ' ότι βλέπω !!!

Μπήκα για μια στιγμή στο forum και είδα απάντηση στο topic !!!
Αν έχει κάποιος tutorials ευχαρίστως να ανεβάσει !!! Πάντως εγώ δε έχω χρόνο αυτή τη στιγμή για τίποτα άλλο εκτός του διαβάσματος !!!

Είδα και τις συζητήσεις σας περί ff !!! Ανυπομονώ να τελειώσω για τα πούμε !!!

Freak27 εσύ δεν είσαι ο τύπος με τον Goku στο Avatar ??? Έπαθα πλάκα με τον αριθμό των Posts σου, που δείχνει ότι αποκλείεται να είσαι νέο μέλος !!!

Ρε παιδιά τόσο πολύ έλειψα ??? Φαντάσου μέχρι το καλοκαίρι που θα ξαναμπώ !!! Αχ, Tiamat... !!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Apr 2007 17:35 #30129 by Χριστόφορος

Tilion\ wrote: ^ 3 thx στον Ntelalis που με καλύπτει, απ' ότι βλέπω !!!

Μπήκα για μια στιγμή στο forum και είδα απάντηση στο topic !!!
Αν έχει κάποιος tutorials ευχαρίστως να ανεβάσει !!! Πάντως εγώ δε έχω χρόνο αυτή τη στιγμή για τίποτα άλλο εκτός του διαβάσματος !!!

Είδα και τις συζητήσεις σας περί ff !!! Ανυπομονώ να τελειώσω για τα πούμε !!!

Freak27 εσύ δεν είσαι ο τύπος με τον Goku στο Avatar ??? Έπαθα πλάκα με τον αριθμό των Posts σου, που δείχνει ότι αποκλείεται να είσαι νέο μέλος !!!

Ρε παιδιά τόσο πολύ έλειψα ??? Φαντάσου μέχρι το καλοκαίρι που θα ξαναμπώ !!! Αχ, Tiamat... !!!



Τα λέμε το καλοκαίρι Tillion!!!!!

PSN: personGR

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Apr 2007 17:58 #30134 by Γιώργος Πάσχος
Τα λέμε το καλοκαίρι και ελπίζω να ρίξουμε όλοι κατι multi μέσω κονσολών, αν  βέβαια έχουμε κοινή κονσόλα. Το ολοκαύτωμα θα γίνει.... :armata team:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Apr 2007 18:07 #30135 by CTT
Replied by CTT on topic GameWorld Userbars
Ναι εγω ειχα το αβαταρ με goku δεν ηξερα  οτι θα ελειπες τοσο καιρο αλλα ουτως η αλλως αναφερομουνα στον Μανο Για να βαλει καποια tutorial απλα ειδα το τοπικ σου κ ειπα να ποσταρω εκει :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Jun 2007 21:13 #33825 by Νίκος Θεοδωρής
Η πρώτη userbar του GameWorld είναι πλέον γεγονός. Έφτιαξα μια για τους παραγωγούς του GamesRadio αρχικά, αν σας αρέσει μπορώ να φτιάξω και για τους ακροατές.. Επίσης αν κάποιος θέλει να ασχοληθεί και να φτιάξει κάποια δική του, μπορεί να το κάνει μπαίνοντας εδώ .

Την userbar θα την βρείτε εδώ

Επίσης δείτε και αυτή την εφαρμογή .

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Jun 2007 11:34 #33902 by Δημήτρης Σκιάννης
Χεχε...δεν έψαξες πρώτα...έχω φτιάξει δύο εδώ και ενα χρόνο... :P

img263.imageshack.us/img263/2289/gamesradiolistenermz4.png

img181.imageshack.us/img181/9276/gamesradio2yd6.png

btw έπρεπε να βάλεις keyword "gamesradio" για να την βγάζει στην αναζήτηση του userbars.org...Τώρα δεν φαίνεται...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification