Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

GameWorld: Γενικά/Προτάσεις/Upgrades

20 Dec 2017 18:49 #210263 by Γιώργος Δημητρούλης
Θα ήθελα παρακαλώ πολύ αν μπορεί κάποιος που γνωρίζει για το θέμα (προγραμματιστής ) να με ενημερώσει σχετικά με τον λογαριασμό μου .Τα σχόλια γενικά που κάνω η σε άρθρα η σε φόρουμ δείχνουν να μην μετράνε σαν πόντοι στην συνολική βαθμολογία με αποτέλεσμα και στην κατηγορία των users of the month γύρω στα 50 άτομα να μην είμαι καν εντός .Επίσης στα σχόλια μου φαίνεται πολύ περίεργο που υπάρχουν likes σε όλους τους χρήστες εκτός απο εμένα .Μήπως υπάρχει κάποιο θέμα με το λογαριασμό και δεν το γνωρίζω; ευχαριστώ.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Dec 2017 02:00 - 21 Dec 2017 02:03 #210281 by Nikos Georgopoulos
Το σύστημα πόντων βλέπουμε στη βάση ότι λειτουργεί κανονικά. Δες τους πόντους σου τώρα, μέτρησέ τους και γράψε κάποια forum posts. Χρειάζεται ίσως μερικές ώρες για να καταχωρήσει τους πόντους σου.

Επίσης πραγματοποιήσαμε κάποιες αλλαγές:
- Το user review από 50 πόντους δίνει πλέον 60 πόντους.
- Όσοι ανοίξετε νέο group στο Community, από εκεί που παίρνατε 1 πόντο τώρα παίρνετε 3 πόντους.
- Όσοι πάρετε Like σε σχόλια μέσα σε άρθρα ή στο forum παίρνετε από 1 πόντο για κάθε like.

Forum user interface update
Κάναμε κι ένα upgrade στο περιβάλλον του forum μέσα στα μηνύματα. Ελπίζουμε να σας αρέσει.
The following user(s) said Thank You: Πιέρρος Φουστέρης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Dec 2017 12:30 #210295 by Γιώργος Δημητρούλης
Οπότε το θέμα των Likes είναι απλά φυσιολογική αντίδραση χρηστών του site οι οποίοι πολύ απλά δεν τους αρέσουν τα σχόλια .Ευχαριστώ πολύ .

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Dec 2017 12:02 #210369 by Βασίλης Φρίγκας

efane wrote:

billfrigas wrote: δεν βλεπω να εχει λυθει το προβλημα ακομα οποτε υπομονή


Έχω και εγώ το ίδιο θέμα αλλα όταν μπαίνω απο το smartphone (το user access είναι μαύρο) όταν συνδέομαι απο το pc όμως είμαι οκ!


εμενα ακομα το εμφανιζει μαυρο παντως, υπαρχει περιπτωση να βρεθει μια λυση?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Dec 2017 22:18 #210407 by A
Θα περιμένουμε να το φτιάξουν, δοκίμασε πάντως να μπεις και απο διαφορετικό browser.

"Well, we're not here to sell cookies"
Marcus Fenix, Gears of War.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Dec 2017 18:58 #210482 by Πιέρρος Φουστέρης
Παιδιά, το θέμα με την μαύρη μπάρα στο login είναι το πρώτο θέμα που θα διορθωθεί από τους developers, μιας και τα σημαντικότερα έχουν ήδη λυθεί, οπότε λίγη υπομονή! Επίσης, αμέσως μετά στην λίστα βρίσκεται το θέμα με τα forum attachments!

"Once you've accepted your flaws, no one can use them against you."
"Never forget what you are, the rest of the world will not. Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
"Death is so final, whereas life is full of possibilities."
"Most men would rather deny a hard truth than face it."
- Tyrion Lannister
The following user(s) said Thank You: A

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Dec 2017 18:09 #210825 by Βασίλης Φρίγκας
μακαρι να λυθει οσον το δυνατον πιο γρηγορα γιατι εχω βαλει καποιες αγγελιες στο φορουμ και μου εχουν στειλει μηνυματα και δεν υπαρχει αλλος τροπος δυστυχως να τα διαβασω

Please Log in or Create an account to join the conversation.

31 Dec 2017 08:29 #210834 by A

billfrigas wrote: μακαρι να λυθει οσον το δυνατον πιο γρηγορα γιατι εχω βαλει καποιες αγγελιες στο φορουμ και μου εχουν στειλει μηνυματα και δεν υπαρχει αλλος τροπος δυστυχως να τα διαβασω


Αν θες να διαβάσεις να μηνύματα σου στο κεντρικό menu>>community >>μηνύματα

"Well, we're not here to sell cookies"
Marcus Fenix, Gears of War.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

31 Dec 2017 17:49 #210855 by Βασίλης Φρίγκας

efane wrote:

billfrigas wrote: μακαρι να λυθει οσον το δυνατον πιο γρηγορα γιατι εχω βαλει καποιες αγγελιες στο φορουμ και μου εχουν στειλει μηνυματα και δεν υπαρχει αλλος τροπος δυστυχως να τα διαβασω


Αν θες να διαβάσεις να μηνύματα σου στο κεντρικό menu>>community >>μηνύματα


δυστυχως εχω δοκιμασει ολους τους τροπους που υπαρχουν και δεν γινεται τιποτα, δεν μπορω να τα διαβασω με κανεναν τροπο, κριμα

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Jan 2018 10:07 #210893 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Πάτα πάνω στο όνομα σου και θα σε βγάλει στο προφίλ σου, εκεί μπορείς να δεις τα μηνύματα! Δοκίμασε και πες μου.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification