Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Killzone 3 (PS3)

03 Mar 2011 19:57 #90575 by Μάνος Γρυπάρης
Το demo έχει μέγεθος 1.5GB και περιλαμβάνει το level Icy Incursion, ένα επίπεδο στο οποίο πετάτε σε μία παγωμένη περιοχή με την χρήση των jetpacks και καλείστε παράλληλα να πολεμήσετε μερικές ομάδες από Helghast. Απλά συνδεθείτε στο Playstation Network και κατεβάστε το.

Αν έχετε 3D τηλεόραση, τότε κατεβάστε το Killzone 3 Single Player 3D Demo. Η διαφορά του από το απλό demo είναι ότι σας επιτρέπει να παίξετε το παιχνίδι σε 3D.

Καλό λιώσιμο!

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Apr 2011 10:48 #91870 by dreamangel25
Replied by dreamangel25 on topic Killzone 3 (PS3)
καλα ειναι παιχνιδαρα αλλα κ σε 3d τηλεοραση ???Ποσο σκαλωμα ακομα!!!???αν εχετε ή μπορειτε να το δειτε!!!Τρελο κολλημα :bduh:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Apr 2011 12:13 #92448 by Γιώργος
Replied by Γιώργος on topic Killzone 3 (PS3)
Μιλαμε για φοβερο παιχνιδι! Αυτην την περιοδο το παιζω co-op με ενα φιλο μου! Τα γραφικα αν και σε split-screen ειναι αψογα, δεν πεφτει το frame rate και τα εφε των εκρηξεων και των πυροβολισμων ειναι τελεια! Σε σχεση με τα εφε των οπλων στο Modern Warfare 2 που ακουγονται λες και ολα τα οπλα εχουν σιγαστηρα!!! Πραγματικα το παιχνιδι ειναι χαρμα οφθαλμων και πιστευω πως δεν του εχει δωθει η αναλογη προσοχη που του αξιζει. Δεν ξερω γιατι.....

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Apr 2011 18:32 #92466 by alex-otypas
Replied by alex-otypas on topic Killzone 3 (PS3)
γαματο ειναι μακαρι να εβγαινε και για pc

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Oct 2011 17:13 #100165 by Γιάννης Μπόκας
Με αφορμή το χθεσινοβραδινό τηλεφώνημα ενός φίλου ακροατή στην εκπομπή μας, έκανα μια αναζήτηση και διαπίστωσα πως όντως υπάρχει ένα θέμα με τις Samsung 3DTV και το Killzone.

Σύμφωνα με τα λεγόμενα των "παθόντων", πιθανές λύσεις είναι η αλλαγή HDMI καλωδίου και η περαιτέρω ρύθμιση της τηλεόρασης για μεγαλύτερο βάθος 3D. Δυστυχώς δεν έχω PS3 και πόσο μάλλον 3DTV, οπότε δεν μπορώ να το τσεκάρω.

Έχει κανένας άλλος αυτό το πρόβλημα;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Jan 2012 14:47 #104303 by Νικολής Ασημάκης
Χωρίς να έχω παίξει τα προηγούμενα της σειράς, το έπαιξα και το τερμάτισα το καλοκαίρι. Μου άρεσε πολύ.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Feb 2012 20:30 #105142 by Άγγελος Φασούλης


Killzone 3 multiplayer δωρεάν

Η Sony το γιορτάζει.

Με αφορμή την συμπλήρωση ενός έτους απ' την κυκλοφορία του Killzone 3 (είχε λανσαριστεί στις 23/2/2011), η Sony ετοιμάζει μια δωρεάν έκδοση του multiplayer mode, στην οποία θα έχετε όλοι πρόσβαση, ανεξαρτήτως αν αγοράσατε το παιχνίδι ή όχι.

Η έκδοση αυτή θα ανακοινωθεί κι επίσημα μέσα στην ερχόμενη εβδομάδα και θα περιλαμβάνει τα modes Guerilla Warfare, Warzone και Operations, καθώς και όλους τους χάρτες που έχουν κυκλοφορήσει στο Killzone 3 και τα DLC του. Θα μπορείτε ωστόσο να παίξετε μέχρι να φτάσετε τον βαθμό του Sergeant. Αν θέλετε να συνεχίζετε να παίζετε και να διεκδικήσετε ανώτερες βαθμίδες, τότε θα πρέπει να ξεκλειδώσετε την πλήρη έκδοση έναντι 15$ (η ευρωπαϊκή τιμή θα ανακοινωθεί σύντομα). Αν το πράξετε τότε θα λάβετε διπλό xp για τις πρώτες 24 ώρες, τρεις πόντους ικανοτήτων, την δυνατότητα να δημιουργήσετε Clans και δικά σας games, καθώς και πρόσβαση στο Botzone mode.

Όσοι έχετε ήδη το Killzone 3 (ή όσοι το αγοράσετε στην πορεία) θα λάβετε διπλό XP από αυτή την Παρασκευή 24/2 και ώρα 19:00 μέχρι την Δευτέρα 5/3 και ώρα 12:00.


Μάνος Γρυπάρης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 May 2013 01:12 #124701 by Κώστας Λάβαρης
Killzone 3: Helghast Edition Unboxing

[youtube:3g9qjy7m]
[/youtube:3g9qjy7m]

Δείτε σε βίντεο τι παίρνετε με 45 ευρώ!

Διαβάστε περισσότερες πληροφορίες

-Πάτρικ με ακούς;
-Όχι, έχει σκοτάδι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Dec 2017 22:12 #210266 by Sotiris Greece
Replied by Sotiris Greece on topic Killzone 3 (PS3)
Έχουμε δυστυχώς άσχημα νέα από την Guerilla Games. Οι servers για το Killzone 2 και Killzone 3 τερματίζονται στις 29/3/2018. Έχω να κάνω και στα 2 ξεκαθάρισμα λογαριασμών στα online trophies και αν θα προλάβω. :P
The following user(s) said Thank You: Angel

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification