Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

PS4 Pro: Γενική συζήτηση

12 Jul 2017 23:25 - 12 Jul 2017 23:27 #201834 by Grigoris
Κι εγω θα ηθελα να αλλαξω το μαυρο ps4pro που εχω με ενα ασπρο αλλα απο την αλλη το σκεφτομαι αν αξιζει να προβω σε ολη αυτη τη διαδικασια/ταλαιπωρία απλα για το χρωμα της κονσολας.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Jul 2017 11:04 #201854 by petros
Το λευκό τα σπάει.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Jul 2017 11:36 #201860 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Δεν νομίζω πως αξίζει αλλαγή μόνο για το χρώμα, γενικά δεν είμαι fan των cosmetic αλλαγών.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Jul 2017 11:44 #201864 by petros
Και εγώ στην αρχή ήθελα να πάρω ps4 λευκό φαινόταν καταπληκτικό.Αλλά κατέληξα στο κόκκινο που μου άρεσε το ίδιο πολύ.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Jan 2018 10:35 #211583 by draminos4
παιδια μια ερωτηση...εχω το ps4 και εχω ολα τα παιχνιδια μου αποθηκευμενα σε εξωτερικο σκληρο δισκο, επηδει θα παρω ps4 pro μπορω ετσι οπως ειναι ο σκληρος δισκος να τον συνδεσω με το pro και να παιξουν τα παιχνιδια η πρεπει απο τον εξωτερικο σκληρο να τα περασω παλι πισω στον δισκο του ps4 ολα και να συνδεσω τις 2 κονσολες για να γινει η μεταφορα?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Jan 2018 10:52 - 19 Jan 2018 10:53 #211584 by Grigoris
Εγω θα σου προτεινα να κανεις ενα backup οτι εχεις στο απλο ps4 στον εξωτερικο δισκο και μετα να τον συνδεσεις στο νεο ps4pro και να κανεις ενα restore.

Αλλωστε ενας απο τους λογους που υπαρχει το backup/restore ειναι αυτος.

Υπαρχει και ο αλλος τροπος να συνδεσεις με καλωδο δικτυου τα 2 ps4 και απλα να κανει αντιγραφη απο το ενα στο αλλο.
The following user(s) said Thank You: draminos4, A

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Jan 2018 11:07 #211585 by draminos4
να κανω δηλαδη backup οτι εχει απομεινει στο σκληρο του ps4?γιατι τα μονα που εχει ειναι you tube,twitch,και share factory,ολα τα games ειναι στον εξωτερικο.σορρυ αν ρωταω βλακειες αλλα δεν ξερω πως να το κανω!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Jan 2018 11:23 #211586 by Grigoris
Για να μην παιδευεσαι με backup κ.τ.λ. συνδεσε απλα τις δυο κονσολες με καλωδιο δικτυου μεταξυ τους και αντεγραψε τα δεδομενα απο τη μια στην αλλη.

Οριστε ενα βιντεο:


Και οριστε και το λινκ απο το ιδιο το playstation site:
blog.eu.playstation.com/2016/11/09/how-to-transfer-your-data-from-ps4-to-ps4-pro/
The following user(s) said Thank You: draminos4

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Jan 2018 11:31 #211587 by draminos4
τελεια!χιλια ευχαριστω φιλε μου!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Mar 2018 10:12 #213217 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
God of War PS4 Pro Limited Edition Bundle


Η κυκλοφορία του νέου God of War πλησιάζει και με αυτό το γεγονός σαν αφορμή, η Sony θα κυκλοφορήσει ένα πακέτο PS4 Pro το οποίο θα το περιλαμβάνει μαζί με μια συλλεκτική έκδοση της κονσόλας και ένα επίσης συλλεκτικό χειριστήριο.

Η κονσόλα είναι ένα PS4 Pro 1TB και τα χρώματά της είναι κυρίως το ασημί και το γκρι, με μερικές κίτρινες και σκούρες γκρι λεπτομέρειες. Το επάνω μέρος της διακοσμεί το skill tree από το God of War μέσω του οποίου θα αναβαθμίζετε το Leviathan, το νέο τσεκούρι του Kratos, ενώ στο μπροστινό μέρος της κονσόλας είναι σχεδιασμένα runes τα οποία αντιπροσωπεύουν διαφορετικούς κόσμους του παιχνιδιού. Το χειριστήριο έχει τα ίδια βασικά χρώματα και η δεξιά του λαβή φέρει το σύμβολο των Huldra Brothers (το οποίο φαίνεται και στο τσεκούρι Leviathan), ενώ το λογότυπο του God of War διακοσμεί το touchpad.

Πέρα από το αντίτυπο του God of War, την κονσόλα και το χειριστήριο, το πακέτο περιλαμβάνει επίσης άγνωστο μέχρι στιγμής ψηφιακό περιεχόμενο.

Το God of War PS4 Pro limited bundle θα κυκλοφορήσει μαζί με το νέο God of War στις 20 Απριλίου και η τιμή που θα έχει στην Ελλάδα είναι προς το παρόν άγνωστη, αλλά αναμένεται να κυμαίνεται στην κανονική τιμή της κονσόλας.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification