Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

PS4: Αγαπημένα games

13 Apr 2017 01:59 #196913 by Μάνος Γρυπάρης
Σε αυτό το topic θα αναφέρουμε ο καθένας τα αγαπημένα του games για το PS4. Αυτά με τα οποία έχουμε περάσει πολλές ώρες καψίματος και που μας διασκέδασαν περισσότερο από τα άλλα.

Broforce
Driveclub
Far Cry 4
Fifa 17
Horizon: Zero Dawn
Mortal Kombat X
Rocket League
Street Fighter V
The Last of Us: Remastered
Uncharted 4
Uncharted: The Nathan Drake Collection

Γράψτε κι εσείς με reply τα αγαπημένα σας games στο PS4. :)

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Apr 2017 16:14 - 13 Apr 2017 16:15 #196930 by pavlos afisidis
Tα αγαπημενα μου στο Ps4
10)Fifa 17
9) Until Dawn
8) Wolf Among Us
7) Infamous Second Son
6) Valiant Hearts
5)Rachet And Clank
4)Life is Strange
3)Assassins Greed Black Flag
2) Horizon Zero Dawn
1) Uncharted 4

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Apr 2017 20:54 #196947 by Γιάννης Μοσχονάς
Dragon Quest Heroes: The World Tree's Woe and the Blight Below, Digimon Story: Cyber Sleuth και Torment: Tides of Numenera με διαφορά τα αγαπημένα μου μέχρι στιγμής.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

13 Apr 2017 21:54 #196950 by Παντελής Δασκαλέλος
Τα δικά μου αγαπημένα στο PS4 είναι τα Killzone: Shadow Fall, Until Dawn, Nioh, Alienation. Εννοείται στη λίστα θα μπει και το Persona 5 όταν βρω την ευκαιρία να ασχοληθώ μαζί του.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Jul 2017 03:39 #201518 by petros
Tο αγαπημένο μου είναι το witcher 3.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Aug 2018 15:49 - 02 Sep 2018 23:06 #218686 by Blood Prince
Θα ήθελα πολύ να ασχοληθώ και σκέφτομαι να αγοράσω μελλοντικά το The Witcher 3 (παρόλο που όσο περνάνε τα χρόνια παλιώνει,αλλά παραμένει φοβερό),το Bloodborne,και με τα Assassin's Creed Origins και Odyssey.Ειδικά το Odyssey θα το αγοράσω κάποια στιγμή οπωσδήποτε.Αρκετά ενδιαφέρον βρίσκω και το Resident Evil 7.

edit:Θα αναφέρω και το Until Dawn αλλά έχει αρκετά μικρή διάρκεια συγκριτικά με την τιμή του αυτή την στιγμή. 40 € στα μεγαλύτερα καταστήματα (public,πλαίσιο)

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Mar 2019 10:57 - 03 Apr 2019 17:50 #224374 by Blood Prince
Αφού ασχολήθηκα με το Assassin's Creed Origins δεν έχω επιθυμία για Odyssey τελικά.

Αλλο παιχνίδι που μου αρέσει αν και η εταιρία έκλεισε είναι το Game of Thrones πέρα από την αντιστοιχία του με την δημοφιλή τηλεοπτική σειρά,επειδή είναι εύκολο για Platinum. (edit...έχω διαβάσει πως είναι χειρότερο και από το the walking dead οπότε δεν έχω πλέον ενδιαφέρον)

Σίγουρα όμως δεν θα πρέπει να είμαι Platinum Hunter και να επιλέγω παιχνίδια με βάση το πόσο εύκολα είναι για το Platinum,γιατί χάνεται σημαντικό μέρος από την απόλαυση.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Mar 2019 15:17 #224381 by Δημήτρης Κάτσης
Λοιπών έχουμε και λέμε
Red Dead Redemption II
Crash Bandicoot N'Sane Trillogy
God of War 2018
Uncharted 4
Uncharted Nathan Drake Collection
Ratchet & Clank
Spyro Reignite Trillogy
Detroit Become Human
The Last of Us Remastered
God of War 3 Remastered
Infamous Second Son
Έχω και άλλα που έκανα ένα playthrough η ασχολήθηκα κάποιες ώρες, ωστόσο με τα παραπάνω ασχολήθηκα ποιο λεπτομερώς, όχι από πλευράς τροπαίων αλλά από πλευράς ωρών

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Apr 2019 17:47 #224487 by Blood Prince
Από τα 5 PS4 games που έχω αυτή την στιγμή (God of War 4,Bloodborne,Witcher 3,AC Origins και Rise of the tomb raider) τα αγαπημένα μου είναι τα Bloodborne και Witcher 3.

To Witcher 3 θα το ξαναξεκινήσω και δεύτερη φορά κάποια στιγμή. xD

Επίσης μελλοντικά σκέφτομαι να αγοράσω πέρα από αθλητικά παιχνίδια το Mirror's Edge Catalyst για το PS4.Δεν το έχω αγοράσει ακόμα επειδή στο review δεν είχε και την καλύτερη κριτική αλλά έχω παίξει το πρώτο και μου άρεσε πάρα πολύ.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Apr 2019 00:08 - 23 Apr 2019 00:26 #224786 by Blood Prince

Blood Prince wrote: Από τα 5 PS4 games που έχω αυτή την στιγμή (God of War 4,Bloodborne,Witcher 3,AC Origins και Rise of the tomb raider) τα αγαπημένα μου είναι τα Bloodborne και Witcher 3.

To Witcher 3 θα το ξαναξεκινήσω και δεύτερη φορά κάποια στιγμή. xD

Επίσης μελλοντικά σκέφτομαι να αγοράσω πέρα από αθλητικά παιχνίδια το Mirror's Edge Catalyst για το PS4.Δεν το έχω αγοράσει ακόμα επειδή στο review δεν είχε και την καλύτερη κριτική αλλά έχω παίξει το πρώτο και μου άρεσε πάρα πολύ.


Με τόσες αγορές που έχω κάνει το τελευταίο διάστημα πλέον έχω φτάσει στα 7 retail παιχνίδια (+extra digital λόγω season pass) (God of War ,Bloodborne,Witcher 3,AC Origins,Rise of the tomb raider,Fifa 19,AC Odyssey).

Τα αγαπημένα μου παραμένουν Bloodborne και Witcher 3 αν και το AC Origins το απόλαυσα για πάνω από 120 ώρες,όμως δύσκολα θα το ξαναβάλω από την αρχή.Πιστεύω θα απολαύσω και το AC Odyssey.

Το AC Odyssey το αγόρασα τελικά.Σε προηγούμενο πόστ είχα γράψει πως δεν έχω επιθυμία αλλά δεν αντιστάθηκα γιατί μιλάμε για Αρχαία Ελλάδα.

To Mirrors Edge Catalyst δεν το αγόρασα επειδή δεν έχει καλές κριτικές και ως συνήθως αγοράζω παιχνίδια που ξεχωρίζουν.

Για μελλοντική αγορά είναι στην λίστα το The Last of us 2 (ίσως και το πρώτο,αλλά το part 2 σίγουρα)

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification