Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

PlayStation Network: Ειδήσεις/Απορίες

05 Jan 2016 22:21 #174818 by Κατερίνα Μαρίνου
Τωρα στις γιορτες με το φορτο που λογικα επεσε σε ολες τις υπηρεσιες θα κανανε καποια συντηρηση μαλλον. Αν λειτουργει ολο τον χρονο καποιες μερες θα αναγκαζεται να κλεινει για μερικες ωρες. Δεν ειναι τιποτα ανησυχητικο και ουτε ειναι σοβαρος λογος για να διακωμωδειτε η Sony. ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jan 2016 00:02 #174828 by Grigoris

DoUzOs wrote: Όχι μόνο επανήλθε ξαφνικά, αλλά και η Sony δεν λέει τι έγινε .

Ναι εχεις δικιο γιατι οταν η ms εχει προβληματα με το xbox live λεει γιατι προκληθηκαν και πως τα ελυσε?
Π.χ. για το προβλημα που ειχε πριν μερικες μερες δεν ειδα πουθενα να αναφερει για ποιο λογο προκληθηκε και πως το ελυσε.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jan 2016 01:42 #174841 by Πιέρρος Φουστέρης

Mystique wrote: Τωρα στις γιορτες με το φορτο που λογικα επεσε σε ολες τις υπηρεσιες θα κανανε καποια συντηρηση μαλλον. Αν λειτουργει ολο τον χρονο καποιες μερες θα αναγκαζεται να κλεινει για μερικες ωρες. Δεν ειναι τιποτα ανησυχητικο και ουτε ειναι σοβαρος λογος για να διακωμωδειτε η Sony. ;)


Με ένα απλό αστείο δεν διακωμωδούμε τη Sony. Αντιθέτως, δε νομίζω να εννοούσε κανένας κάτι το αρνητικό ή επιθετικό προς τη Sony, διότι όλοι αναγνωρίζουμε τη σημαντικότητα της εταιρείας και τηςν τεράστια θέση που έχει στη gaming βιομηχανία. Απλά, με τα τόσα που γίνονται τον τελευταίο καιρό (βλ. τα προβλήματα του Steam πριν από λίγες ημέρες και την παραβίαση 34Κ accounts), πολλών το μυαλό θα πήγε στο χειρότερο, δηλαδή κάποιο DDoS attack και παραβίαση accounts των χρηστών, οι οποίοι, μάλιστα, πληρώνουν (αναφέρομαι στους ιδιοκτήτες PS4, φυσικά) για τις υπηρεσίες του PS Network.

fits79 wrote:

DoUzOs wrote: Όχι μόνο επανήλθε ξαφνικά, αλλά και η Sony δεν λέει τι έγινε .

Ναι εχεις δικιο γιατι οταν η ms εχει προβληματα με το xbox live λεει γιατι προκληθηκαν και πως τα ελυσε?
Π.χ. για το προβλημα που ειχε πριν μερικες μερες δεν ειδα πουθενα να αναφερει για ποιο λογο προκληθηκε και πως το ελυσε.


Γιατί αναφέρεσαι, για δεύτερη μάλιστα φορά, στα προβλήματα που είχε το Xbox Live; Δεν συζητάμε για αυτό, συζητάμε για τα προβλήματα του PS Network. Μπορείς να κάνεις αυτή την ερώτηση στο σχετικό topic και, εάν θέλεις τόσο πολύ, μπορούμε να το συζητήσουμε εκεί.

"Once you've accepted your flaws, no one can use them against you."
"Never forget what you are, the rest of the world will not. Wear it like armor and it can never be used to hurt you."
"Death is so final, whereas life is full of possibilities."
"Most men would rather deny a hard truth than face it."
- Tyrion Lannister

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jan 2016 23:22 #174907 by Grigoris
Για να τονισω/δειξω/επισημανω οτι δεν εχει μονο το psn+ προβληματα αλλα και το xbox live και γενικοτερα ολες οι υπηρεσιες που ειναι για ολο το χρονο(365 μερες το χρονο) και ειναι φυσιολογικο να υπαρχουν απλα να διορθώνονται γρηγορα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jan 2016 23:27 #174908 by Κατερίνα Μαρίνου
Σημερα εχει φτιαχτει το προβλημα με το psn?. Δεν εχω μπει καθολου ουτε εχω συνδρομη αλλα θα ηθελα να ξερω να δω μηπως ειναι κατι ανησυχητικο. ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Jan 2016 00:34 #174912 by Χριστίνα Χριστοδουλίδη
Ναι εχει φτιαχτει απο τις 5 του μηνα :) κανε και καμια συνδρομη εχει πολυ καλες προσφορες τωρα τελευταια :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Jan 2016 19:02 #176087 by Βασίλης Σπετσιέρης
Δεν ξέρω αν είναι το σωστό topic για αυτή την ερώτηση,αλλά anyway.Πριν από λίγο καιρό κατέβασα το ps app σε ένα samsung tablet που έχω.Ωστόσο,ακόμα και όταν κλείνω την εφαρμογή και την ξανανοίγω,στην κατηγορία friends online μου δείχνει ότι να'ναι.Υπάρχει τρόπος να κάνω refresh χωρίς να χρειαστεί να κάνω log out?Δεν βρίσκω πουθενά κουμπί refresh.Είμαι noob σε αυτά,οπότε μην με κρίνετε ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Jan 2016 01:37 #176104 by Χριστίνα Χριστοδουλίδη
Αμα πας στους φιλους μετα πανω πανω καθε φορα πoυ αλλαζεις κατηγορια π.χ απο online σε all friends κανει μονο του refresh! :unsure:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

31 Jan 2016 09:27 #176153 by Βασίλης Σπετσιέρης

Salina wrote: Αμα πας στους φιλους μετα πανω πανω καθε φορα πoυ αλλαζεις κατηγορια π.χ απο online σε all friends κανει μονο του refresh! :unsure:


Δυστυχώς δεν το κάνει σε μένα.Αυτή τη στιγμή τσεκάρω και μου δείχνει στην κεντρική σελίδα 5 online.Μόλις πατήσω την επιλογή friends (που σου βγάζει αριστερά επιλογές search,online,all,following),μου δείχνει άλλους online.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Feb 2016 19:38 #176244 by Μάνος Γρυπάρης
Για όσους δεν το κατάλαβαν χθες, το PSN έπεσε για 1-2 ώρες. Δευτέρα απόγευμα.

Είχα Fifa 16 Live στις 20:00 και παραξενεύτηκα που τα πρώτα Gold Fitness πακέτα έληγαν σε 15 λεπτά. Τελικά οφειλόταν στο ότι το PSN είχε πέσει. Μάλλον θα επανήλθε κάπου στις 19:15 όταν οι περισσότεροι τα έβαλαν για πούλημα σε 1 ώρα.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification