Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Little Nightmares

08 Jul 2017 01:35 #201311 by Grigoris
Replied by Grigoris on topic Little Nightmares
Ποτε περιμενουμε και το 2 dlc και μπορει καποιος να παιξει μονο του αυτο το dlc ή χρειαζεται να εχει και το βασικο παιχνιδι?

και το ρωτάω αυτό γιατί στο xbox store το έχουν σε 2 τιμές.
4ευρω και 10ευρώ μόνο το dlc 2.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Jul 2017 09:11 #201438 by Παναγιώτης Πολυδεύκης

fits79 wrote: Ποτε περιμενουμε και το 2 dlc και μπορει καποιος να παιξει μονο του αυτο το dlc ή χρειαζεται να εχει και το βασικο παιχνιδι?

και το ρωτάω αυτό γιατί στο xbox store το έχουν σε 2 τιμές.
4ευρω και 10ευρώ μόνο το dlc 2.


2o DLC εννοείς το The Depths; Αν ναι έχει βγει ήδη εδώ και τρεις μέρες από ότι βλέπω.

Χρειάζονται σίγουρα και το βασικό παιχνίδι τα DLC του.
The following user(s) said Thank You: Grigoris

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Jul 2017 11:35 - 09 Jul 2017 11:39 #201443 by Grigoris
Replied by Grigoris on topic Little Nightmares
Δηλαδη για να μπορεις να παιξεις και τα 2 dlc θα πρεπει να εχεις και το βασικο παιχνιδι?

Δηλαδη τα 2 λινκς που εβαλα ποιο πανω ειναι για τα 2 dlc?
Και το the depths γιατι ειναι τοσο φτηνο 4 ευρω?

Οποτε πρεπει να αγορασεις την complete edition στα 30 ευρω που τα εχει ολα μαζι βασικο παιχνιδι και τα 2 dlc σωστα?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Jul 2017 13:13 #201460 by Μάνος Γρυπάρης
Ναι, τα DLC θέλουν και το βασικό παιχνίδι. Δεν είναι stand-alone.
Η Complete Edition σου δίνει βασικό παιχνίδι και DLC σε κάπως πιο οικονομική τιμή (με μικρή διαφορά). Όποιος αγοράσει το Little Nightmares, είτε από κατάστημα, είτε ψηφιακά, θα πρέπει μετά να αγοράσει μόνο τα DLC (για την αναβάθμιση) και όχι την Complete.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)
The following user(s) said Thank You: Παναγιώτης Πολυδεύκης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Sep 2017 22:04 #205144 by Angel
Replied by Angel on topic Little Nightmares
Complete Edition



Σήμερα, η Bandai Namco Entertainment μαζί με την Γαλλική Tarsier Studios ανακοίνωσαν πως θα κυκλοφορήσουν την Little Nightmares Complete Edition για PS4 και Xbox One τον ερχόμενο Οκτώβρη.

Το πακέτο θα περιέχει το πλήρες παιχνίδι, ένα κωδικό για το season pass του παιχνιδιού, που περιέχει τρία επιπλέον chapters με μια παράλληλη ιστορία, που αλλάζει τα γεγονότα του παιχνιδιού.

Προσφέροντας μια διαφορετική όψη στο ταξίδι της Six, τα τρία κομμάτια του DLC παρουσιάζουν έναν νέο πρωταγωνιστικό playable χαρακτήρα που λέγεται The Runaway Kid. Πρόκειται για ακόμα ένα φυλακισμένο παιδάκι που είναι επίσης εγκλωβισμένο και προσπαθεί να ξεφύγει από αυτές τις τρομακτικές τοποθεσίες.

Μαζί με αυτές τις ανακοινώσεις κυκλοφόρησε και ένα τρέιλερ για το παιχνίδι:



Η Complete Edition του Little Nightmares θα κυκλοφορήσει στις 18 Οκτωβρίου για PS4 και Xbox One.

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Sep 2017 22:10 #205402 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Retail έκδοση

Μετά την αρχική της ανακοίνωση, η Bandai Namco δήλωσε ότι θα κυκλοφορήσει και retail έκδοση για το Little Nightmares Complete Edition, την έκδοση που έχει το πλήρες παιχνίδι και season pass για πρόσβαση στα τρία DLC.
Η έκδοση αυτή θα έρθει στα ελληνικά καταστήματα στις 27 Οκτωβρίου. Θυμίζουμε ότι το πρώτο DLC (The Depths) κυκλοφόρησε τον Ιούλιο και το δεύτερο DLC με τίτλο The Hideaway θα έρθει τον Νοέμβριο, με το τρίτο και τελευταίο DLC να αναμένεται τον Ιανουάριο του 2018.

Η Complete Edition του Little Nightmares θα κυκλοφορήσει στις 18 Οκτωβρίου για PS4 και Xbox One και στις 27 Οκτωβρίου σε retail έκδοση.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Sep 2017 00:24 #205622 by Γιάννης Σιδηρόπουλος
Βγάλτε κι άλλα DLC! Παιχνιδάρα και ότι παραπάνω βγαίνει προς όφελός μας είναι!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Nov 2017 01:52 #208311 by Angel
Replied by Angel on topic Little Nightmares
Demo




Η Bandai Namco ανακοίνωσε ότι από σήμερα κυκλοφορεί το δεύτερο DLC του expansion Secrets of the Maw, με τίτλο The Hideaway, για PC, PS4 και Xbox One.

Παράλληλα, για όσους από εσάς δεν έχετε παίξει ακόμη το Little Nightmares, υπάρχει από σήμερα demo στο PS4 και το Xbox One. Επομένως συνδεθείτε στο PSN και το Xbox Live αντίστοιχα για να το κατεβάσετε.

The sword of destiny has two edges. You are one of them.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Nov 2017 22:57 - 11 Nov 2017 23:16 #208318 by Grigoris
Replied by Grigoris on topic Little Nightmares
Εγω που εχω αγορασει αυτη την εκδοση του παιχνιδιου πριν μερικους μηνες που την ειχαν προσφορα στα 20 ευρω δεν θα εχω και τα 3 dlc του παιχνιδιου?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Nov 2017 10:13 #208366 by Παναγιώτης Πολυδεύκης

fits79 wrote: Εγω που εχω αγορασει αυτη την εκδοση του παιχνιδιου πριν μερικους μηνες που την ειχαν προσφορα στα 20 ευρω δεν θα εχω και τα 3 dlc του παιχνιδιου?


Η complete edition είναι ουσιαστικά season pass οπότε θα τα έχεις κανονικά τα DLC!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification