Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

DmC (Devil May Cry 5)

24 Sep 2010 16:45 #79409 by Τάκης Σπύρου
Δεν έχω παίξει το συγκεκριμένο αλλά σκέφτομαι να το αγοράσω.Τι θα προτείνατε:το τελευταίο Devil May Cry ή το Darksiders στη μέτρια port έκδοση του για PC?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Sep 2010 18:11 #79433 by Νικολής Ασημάκης
To DMC 5 δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα. Το DMC 4 από την άλλη τα σπάει και είναι καλό port, αρκεί να έχεις gamepad για το pc.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Sep 2010 19:06 #79438 by glitsboy
Replied by glitsboy on topic DmC (Devil May Cry 5)
αν και δεν είμαι fan του παιχνιδιού,ομολογώ πως στιλιστικά έτσι όπως έκαναν τον dante είναι μαύρο χαλι! ας ελπίζουμε τουλάχιστον από gameplay να είναι καλο αλλιώς θα φάνε μεγάλο κράξιμο...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Sep 2010 11:13 #79489 by Aνέστης Αδαμίδης
Σοβαρά ρε παιδιά. Είδατε την φωτογραφία που σας είπε εχθές ο Κουτσούμπας; Dante και δημιουργός είναι το ίδιο πράμα!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Sep 2010 12:12 #79496 by Νικολής Ασημάκης
Ποια φωτογραφία;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Sep 2010 12:25 #79498 by Aνέστης Αδαμίδης
Ανέβασαν μια τα παιδιά στο fb, ο Κουτσούμπας μου φαίνεται. Ρε Nikoli, πάλι την έχασες την εκπομπή; Τι λέγαμε εχθές; Ο δημιουργός του DMC είχε το ίδιο κούρεμα με τον Dante.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Sep 2010 12:27 #79499 by Νικολής Ασημάκης
Καλά, 3 εκπομπές Users έχω ακούσει γενικά και το δέσατε κόμπο πως ακούω. :P Κανένα λινκ παίζει;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Sep 2010 12:33 #79500 by Aνέστης Αδαμίδης
Από μένα μην το περιμένεις, δεν έχω fb. Αν κάποιος άλλος που έχει την έχει βρει την εικόνα ας το κάνει ένα postακι εδώ.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Sep 2010 03:25 #79623 by Μπάμπης Χαραλάμπους
Καλα κανετε και δεν εχετε face(τον λογο θα τον αναφερω σε ενα conspiracy topic που θα ανοιξω συντομα :D )...

Ιδου


I am you and you are me. Carry that with you wherever you go. Thank you, my friend. From here on out, you're Big Boss.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Sep 2010 11:18 #79635 by Aνέστης Αδαμίδης
Μου φαίνεται ο τύπος ήθελε να γίνει διάσημος και δεν βρήκε άλλο τρόπο.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification