Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Tι κάνετε ΤΩΡΑ?

29 Jul 2017 15:22 #203135 by Lyricaldemon
Βλέπω λίγο Chelsea-Inter για το International Cup με ερωτικό καφέ από δίπλα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Jul 2017 18:32 #203142 by Blood Prince
Βρίσκομαι Κόρινθο στο σπίτι μου για το Σαββατοκύριακο και παρέα με παγωτό,σόδα και coca cola (αν και πίνω αρκετά σπάνια) έβαλα επιτέλους να παίξω το NBA 2K17 και τώρα χαζεύω διάφορα site στο internet..

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Jul 2017 20:18 - 29 Jul 2017 20:20 #203157 by Blood Prince
Θα βγω έξω με παρέα και ευτυχώς θα δω θάλασσα xD Το λέω γιατί η πόλη όπου δουλεύω δεν είναι παραθαλάσια. :(

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Jul 2017 22:58 #203159 by Dimitris Fokas
Μόλις ήρθα με τους φίλους μου και βλέπω live NoHp

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Jul 2017 03:48 #203166 by petros
Replied by petros on topic Tι κάνετε ΤΩΡΑ?
Μόλις είδα το SPLIT και έμεινα με ανοιχτό το στόμα. Είδα στην αρχή λέω εντάξει κάποια τaiνια με απαγωγήi είναι και μάλλον θα έχει ωραίο story,πάει και τελειώνει και λέω εντάξει ωραίο θέλει να δηξει ότι κάτι μεταφυσικό υπαρχη μάλλον με τις προσωπικότητες. Και βλέπω ότι και καλά μεταμορφωνεται και θα τούς σκοτώσει όλους γιατί νομίζει ότι είναι τέρας. Με το που ανέβηκε τους τοίχους παιδιά έμεινα με ανοιχτό το στόμα. Ήταν όντως τέλεια ταινία και καπάκι είδα το άφθαρτος.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Jul 2017 14:13 #203175 by Lyricaldemon
Παραλία δεν έχει μάλλον σήμερα οπότε θα συνεχίσω το resident evil 6 campaign 2!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

31 Jul 2017 17:20 #203228 by Lyricaldemon
Μετά από μια κουραστική μέρα πληρώνοντας λογαριασμούς για εμένα και ένα φίλο,προσπαθώ να ξεκουραστώ πίνοντας ένα καφέ και ετοιμάζομαι για γυμναστήριο.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

31 Jul 2017 21:43 - 31 Jul 2017 21:46 #203236 by Blood Prince
Εγώ δουλεύω κάθε πρωϊ 8 ωρο μέχρι τις 15:00 το μεσημέρι και το απόγευμα είναι ελεύθερο οπότε ευτυχώς για μένα μέχρι και Σεπτέμβριο θα έχω αρκετές ώρες χαλάρωσης.

Από Οκτώβρη ξεκινάω και διάβασμα αλλά τον Δεκέμβριο θα πάρω άδεια αρκετές μέρες οπότε Οκτώβριο και Νοέμβριο λογικά ίσως ζοριστώ λίγο με τις επαγγελματικές και τις φοιτητικές υποχρεώσεις παράλληλα αλλά και πάλι αξίζει τον κόπο.

Το τρέχον διάστημα δοκιμάζω διάφορα παιχνίδια που δεν έχω παίξει επειδή έχω πολύ χρόνο τα απογεύματα αλλά απ'οτι βλέπω,προτιμάω να διαβάζω διάφορα άρθρα στο internet απο το να παίζω games. :P

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

31 Jul 2017 22:38 #203238 by Νικηφόρος Μητράκος
Ξεπακετάρω από τις διακοπές! :D

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Aug 2017 16:32 #203285 by Lyricaldemon
Προσπαθώ να κάνω ενημέρωση το twitch.tv και να παίξω λίγο στα ξύλινα pc του νετ.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification