Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Tι κάνετε ΤΩΡΑ?

01 Aug 2018 11:19 #216010 by Blood Prince
Εγώ περιμένω πως και πως να μου έρθει το Dragon Age Origins Ultimate Edition που παρήγγειλα να το λιώσω τώρα που έχω χρόνο γιατί από Οκτώβριο ξεκινάω διάβασμα πάλι για το Μεταπτυχιακό.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Aug 2018 20:25 #216036 by Άκης Ζαχαριάδης
Μεταπτυχιακό!!!!!! με τι ασχολείσαι?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Aug 2018 20:30 #216041 by Blood Prince

akiszax wrote: Μεταπτυχιακό!!!!!! με τι ασχολείσαι?


Λογιστής είμαι.Εχω τελειώσει Λογιστική στο ΤΕΙ Λάρισας (τώρα λέγεται ΤΕΙ Θεσσαλίας) και κάνω μεταπτυχιακό στο πρόγραμμα σπουδών Τραπεζική στο ΕΑΠ.

Εχω περάσει 3 ΘΕ και απομένει 1 ΘΕ και Διπλωματική για το Μεταπτυχιακό Δίπλωμα Ειδίκευσης.

Στο τρέχον διάστημα δεν εργάζομαι αλλά έχω εργαστεί στο παρελθόν σε λογιστικό γραφείο αλλά και σε δημόσιες υπηρεσίες με σύμβαση ορισμένου χρόνου.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Aug 2018 11:27 #216408 by Blood Prince
Λοιιπόν είχα παραγγείλει το Dragon Age Origins Ultimate Edition από ένα κατάστημα στην Αθήνα και μου έλεγαν πως θα πρέπει να περιμένω 10 εργάσιμες μέρες για την παραλαβή και σκέφτομαι σώθηκα αν περιμένω τόσο πολύ...θα περάσει ο μισός μήνας.....

Οπότε το βρήκα στα Public άμεσα διαθέσιμο και θα το έχω από Δευτέρα εώς Τετάρτη με παραλαβή από το κατάστημα χωρίς μεταφορικά κ.λ.π :) xD

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Aug 2018 20:08 #216422 by Άκης Ζαχαριάδης

Blood Prince wrote:

akiszax wrote: Μεταπτυχιακό!!!!!! με τι ασχολείσαι?


Λογιστής είμαι.Εχω τελειώσει Λογιστική στο ΤΕΙ Λάρισας (τώρα λέγεται ΤΕΙ Θεσσαλίας) και κάνω μεταπτυχιακό στο πρόγραμμα σπουδών Τραπεζική στο ΕΑΠ.

Εχω περάσει 3 ΘΕ και απομένει 1 ΘΕ και Διπλωματική για το Μεταπτυχιακό Δίπλωμα Ειδίκευσης.

Στο τρέχον διάστημα δεν εργάζομαι αλλά έχω εργαστεί στο παρελθόν σε λογιστικό γραφείο αλλά και σε δημόσιες υπηρεσίες με σύμβαση ορισμένου χρόνου.


Μια χαρά!! σου εύχομαι να βρεις κάτι μόνιμο και κάλο, γιατι απο οτι καταλαβαίνω το κυνηγάς το θέμα λογιστικής. Απο την άλλη λυπαμαι που μας έχουν ξεπατώσει σε σύμβαση ορισμένου χρόνου. Τα έχω περάσει και εγω και καταλαβαίνω.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Aug 2018 23:26 #216428 by Ελένη Παρούτογλου
Βλέπω Marvel’s Agents Of SHIELD και έχω λιώσει από την ζέστη

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Aug 2018 11:01 - 03 Aug 2018 11:13 #216432 by Blood Prince

akiszax wrote:

Blood Prince wrote:

akiszax wrote: Μεταπτυχιακό!!!!!! με τι ασχολείσαι?


Λογιστής είμαι.Εχω τελειώσει Λογιστική στο ΤΕΙ Λάρισας (τώρα λέγεται ΤΕΙ Θεσσαλίας) και κάνω μεταπτυχιακό στο πρόγραμμα σπουδών Τραπεζική στο ΕΑΠ.

Εχω περάσει 3 ΘΕ και απομένει 1 ΘΕ και Διπλωματική για το Μεταπτυχιακό Δίπλωμα Ειδίκευσης.

Στο τρέχον διάστημα δεν εργάζομαι αλλά έχω εργαστεί στο παρελθόν σε λογιστικό γραφείο αλλά και σε δημόσιες υπηρεσίες με σύμβαση ορισμένου χρόνου.


Μια χαρά!! σου εύχομαι να βρεις κάτι μόνιμο και κάλο, γιατι απο οτι καταλαβαίνω το κυνηγάς το θέμα λογιστικής. Απο την άλλη λυπαμαι που μας έχουν ξεπατώσει σε σύμβαση ορισμένου χρόνου. Τα έχω περάσει και εγω και καταλαβαίνω.


Ευχαριστώ πολύ.O λόγος που κάνω μεταπτυχιακό,είναι να με διευκολύνει στο να βρω πιο εύκολα μια όσο το δυνατόν πιο μόνιμη απασχόληση στην επιστήμη που σπούδασα τα Οικονομικά.Επιπλέον εκτός από άδεια Λογιστή-Φοροτεχνικού την οποία έχω,με το που τελειώσω το μεταπτυχιακό θα μπορώ να έχω και άδεια Οικονομολόγου από το ΟΕΕ.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Aug 2018 16:36 #218612 by Μαρίνος Τζώτζης
Λίγο λολάκι χαλαρά και μετά έναν καφέ με παρέα

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Aug 2018 17:54 #218613 by Blood Prince
Ετοιμάζομαι για κανένα τετραήμερο διακοπές,νότια Πελοπόννησο, προς Κορώνη μεριά.Από αύριο μέχρι Τετάρτη. B)

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Aug 2018 22:27 #218619 by Μάρκος Ασκανιάν
Τελευταία εβδομάδα για να βγω σε άδεια και να πάω με τη σύζυγο Αιδηψό για να χαλαρώσουμε δυο βδομάδες! Ανυπομονώ!

Adododo!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification