Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

YouTube: Γενική συζήτηση/Απορίες

22 Aug 2011 19:34 #97631 by Άγγελος Φασούλης
Τι ακριβώς θες να φτιάξεις;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Aug 2011 23:29 #97636 by call of duty
αυτο που καποιοι ανθρωποι πριν βαλουν το βιντεο τους εχουν ενα ιντρο 6,7 δευτερολεπτων ή με το ονομα τους με μεγαλα γραμματα και τετοια ή με φωτιες κτλ

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Aug 2011 00:09 #97639 by Άγγελος Φασούλης
A, όχι δεν έχει τέτοια δυνατότητα το youtube. Αν ψάξεις στο google μπορείς να βρεις διάφορα προγράμματα που να το κάνουν αυτό.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Aug 2011 19:02 #97831 by call of duty
Οκ ευχαριστω και κατι αλλο!Εβαλα καταλαθος ενα βιντεο 2 φορες,πως μπορω να το διαγραψω?Ψαχνω αλλα δε βρισκω τιποτα που να μπορω να το διαγραψω

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Aug 2011 19:56 #97832 by eliminator
Πηγαινε πανω πανω στο Video Manager, επέλεξε το βίντεο από το αριστερά κουτάκι και μετά πάτα στην επιλογή Delete.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Nov 2013 16:13 #135005 by Μάνος Γρυπάρης
Όλες οι νέες αλλαγές
Μεγαλύτερη συνδεσιμότητα με το Google+ εισάγει η Google και αλλάζει το σύστημα σχολιασμού. Αναλυτικά:
- Για να σχολιάσετε σε βίντεο του YouTube θα πρέπει να έχετε συνδέσει το account σας με το Google+: Για τον λόγο αυτό πιθανόν οι περισσότεροι να έχετε ήδη συνδέσει ή να συνδέσετε το account σας μία φορά, ώστε να αφήσετε σχόλιο. Το να ξεσυνηθίσετε από το Facebook είναι αδύνατον.
- Likes/Dislikes μόνο για χρήστες Google+: Πλέον μπορούν να κάνουν Like και Dislike μόνο όσοι έχουν συνδέσει το account τους με το Google+.
- Δεν υπάρχει "Flag as Spam" στα σχόλια: Πολλοί ήταν εκείνοι που μάρκαραν ως spam όλα τα σχόλια (γινόταν και από dislike bots) με αποτέλεσμα να δημιουργείται χάος. Πλέον η επιλογή καταργείται αλλά αυτό σημαίνει ότι δεν υπάρχει κάποιου είδους "moderation" από αναγνώστες.
- Διαφορετική ταξινόμηση σχολίων: Σε κάθε βίντεο εμφανίζονται τα Top Comments εκτός κι αν επιλέξουμε "Recent comments". Υπολογίστε λοιπόν ένα κλικ παραπάνω.
- Αν έχετε YouTube κανάλι, οι ειδοποιήσεις για νέα σχόλια σας έρχονται στο Google+ και όχι στο Inbox του YouTube: Ψάχνω ακόμη να δω που βρίσκονται τέλος πάντων αυτές οι ειδοποιήσεις! Όσοι έχετε κανάλι στο YouTube και ανακαλύψατε επιτέλους που βρίσκονται αν θέλετε πείτε μου τρον τρόπο.
- Αν μοιραστείτε ένα βίντεο τότε εμφανίζεται στα σχόλια η ένδειξη "User has shared this on Google+" ώστε να διαφημιστεί ακόμη περισσότερο το Google+.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Jan 2014 17:00 #139793 by Κωνσταντίνος Τσακίρης
παιδιά καλησπέρα.
γράφω πρώτη φορά οπότε αν έχει αναφερθεί κάτι ανάλογο συγχωρέστε με.
στο ζουμί λοιπόν..
είμαι partner στο youtube και μου έχει βγάλει ένα ερωτηματικό !
έχω πατήσει αναγνωρισμένο προϊών τρίτων (πάτησα αναγνώριση) και έπειτα έβαλα το όνομα του ήχου στις πληροφορίες.
γνωρίζει κάποιος να μου πει τι ενέργειες γίνονται από την μεριά μου σε ανάλογη περίπτωση και τι πρέπει να αναφέρω στις πληροφορίες?
σας παραθέτω την φωτό

File Attachment:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Jan 2014 18:26 #139806 by Γιωργος Φραζεσκαρος
Περίμενε 4-5 μέρες και αν δεν γίνει monetize το βίντεο στείλε email στα αγγλικά εδώ:

grpartner-support@support.youtube.com

Ο Καρχαρίας όμως μου το παίζει τσανμπουκάς

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Jan 2014 18:56 #139810 by Κωνσταντίνος Τσακίρης

Gioman151 wrote: Περίμενε 4-5 μέρες και αν δεν γίνει monetize το βίντεο στείλε email στα αγγλικά εδώ:

grpartner-support@support.youtube.com


ευχαριστώ φίλε...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Feb 2014 12:53 #140658 by Κωνσταντίνος Τσακίρης
παιδια καλησπερα.
συγνωμη αν τοποθετω σε λαθος ποστ αυτη την ερωτηση
λοιπον τι εχουμε...

ειμαι youtube partner και ηθελα να μαθω τι χρειαζεται σχετικα με την μουσικη στα video του youtube?
τι πρεπει να κανω ετσι ωστε να μην υπαρξει προβλημα σε ενα βιντεο που θα ανεβασω ακι θα χει μουσικη στο backround?
χρειαζεται να κανω απλα μια αναγωριση (οταν αυτο θα εχει δημηουργια εσοδων) της μουσικσ?
η απλα να γραψω στο description το ονομα του καλιτεχνη?
[17/2/2014 10:08:12 μμ] eisenheim TVfans: σας ευχαριστω πολυ

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification