Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Advanced Search

Search Results (Searched for: devil may cry)

13 Jun 2011 02:13
Το ωραιο δηλαδη ποιο ειναι???Το σπαθι Transformer ή το φλωρικο μαλλι του "Dante"??Εγω παλι θελω να πιστευω πως δεν προκειται για τον αληθινο Dante,ειναι απλα καποιος κλωνος που δημιουργηθηκε απο το DNA του.Αυτο τουλαχιστον πιστευω.Εξαλου εχουμε μαθει εντελως αλλα πραγματα για την παιδικη ηλικια του Dante,γιατι να μας τα αλλαξει η Ninja Theory?Ο Dante της Capcom θα επιστρεψει για εναν τελευταιο τιτλο,αν και εδω που τα λεμε,για οσους θυμουνται,το DMC 2 τελειωσε με τροπο που θα μπορουσε να σημανει το τελος της σειρας
13 Jun 2011 00:48
Quess who's back!χαχαχαχαχαχαχα!δεν κατάλαβα όμως γυρίζει την ιστορία πίσω?γιατι το μαλί του είναι μαύρο?
12 Jun 2011 22:29
Παιδιά πληροφορίες για το DmC θα βρείτε εδώ :

www.gameworld.gr/previews/action-adventures/3674-devil-may-cry-5-e3-2011
11 Jun 2011 20:22
Η συνέχεια της πασίγνωστης σειράς επέστρεψε. Αν και το νέο λουκ του ήρωα ξένιζε λίγο, τα πρώτα δείγματα gameplay υπόσχονται πολλά.

Σε λίγο θα ανεβάσω λινκ για τις πληροφορίες..
01 Jun 2011 00:53 - 01 May 2012 22:03
Και ναι η φημη που ηθελε τα 3 πρωτα παιχνιδια της σειρας να γυρναν Remastered στο PS3 ειναι γεγονος!!!10000000 φορες να παρω το Collection για να παιξω και το 1 που ειναι το μονο που δεν εχω παιξει (αν και ψιλοχαλια) παρα να κατσω να ασχοληθω με το καινουργιο.Περισσοτερα στην Ε3,μαζι με μια ημερομηνια αν γινεται :D
04 Mar 2011 15:08
OMG, αναμενουμε ημερομηνια κυκλοφοριας, ελπιζω μονο να μην ειναι κανα ναυγαγιο σαν το dragon ball και το tekken.
04 Mar 2011 12:58
Ταινία Devil May Cry
Οι δημιουργοί του Resident Evil ετοιμάζονται για μία ακόμη υπερ-παραγωγή.



Μετά την σειρά ταινιών Resident Evil, η εταιρεία παραγωγής Screen Gems (ιδιοκτησίας Sony) ανέλαβε τα δικαιώματα του Devil May Cry από την Capcom. Στην ταινία αυτή, σεναριογράφος θα είναι ο Kyle Ward, ο οποίος έχει αναλάβει και το Kane Lynch, το οποίο αναμένεται στις αίθουσες το 2013 με πρωταγωνιστές τους Bruce Willis και Jamie Foxx.

Οι τρεις ταινίες Resident Evil πραγματοποιούν μέχρι σήμερα εμφάνιση ανά τρία χρόνια (2004, 2007 και 2010) κι έχουν κοστίσει συνολικά 580 εκατομμύρια δολάρια. Όσο για την ταινία Devil May Cry, δεν γνωρίζουμε ακόμη αν το σενάριό της θα έχει σχέση με το αντίστοιχο της πρώτης έκδοσης που κυκλοφόρησε το 2001 για το Playstation 2.

Θυμίζουμε ότι το DMC (σ.σ. το κατά σειρά πέμπτο Devil May Cry), αναμένεται από την Capcom για PC, Playstation 3 και Xbox 360, χωρίς ωστόσο να γνωρίζουμε ακόμη την ημερομηνία κυκλοφορίας του.


Μάνος Γρυπάρης
27 Sep 2010 11:18
Μου φαίνεται ο τύπος ήθελε να γίνει διάσημος και δεν βρήκε άλλο τρόπο.
27 Sep 2010 03:25
Καλα κανετε και δεν εχετε face(τον λογο θα τον αναφερω σε ενα conspiracy topic που θα ανοιξω συντομα :D )...

Ιδου

25 Sep 2010 12:33
Από μένα μην το περιμένεις, δεν έχω fb. Αν κάποιος άλλος που έχει την έχει βρει την εικόνα ας το κάνει ένα postακι εδώ.
25 Sep 2010 12:27
Καλά, 3 εκπομπές Users έχω ακούσει γενικά και το δέσατε κόμπο πως ακούω. :P Κανένα λινκ παίζει;
25 Sep 2010 12:25
Ανέβασαν μια τα παιδιά στο fb, ο Κουτσούμπας μου φαίνεται. Ρε Nikoli, πάλι την έχασες την εκπομπή; Τι λέγαμε εχθές; Ο δημιουργός του DMC είχε το ίδιο κούρεμα με τον Dante.
25 Sep 2010 12:12
Ποια φωτογραφία;
25 Sep 2010 11:13
Σοβαρά ρε παιδιά. Είδατε την φωτογραφία που σας είπε εχθές ο Κουτσούμπας; Dante και δημιουργός είναι το ίδιο πράμα!
24 Sep 2010 19:06
Replied by glitsboy on topic DmC (Devil May Cry 5)
αν και δεν είμαι fan του παιχνιδιού,ομολογώ πως στιλιστικά έτσι όπως έκαναν τον dante είναι μαύρο χαλι! ας ελπίζουμε τουλάχιστον από gameplay να είναι καλο αλλιώς θα φάνε μεγάλο κράξιμο...
Displaying 151 - 165 out of 218 results.
Notification