Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Στοίχημα: Προγνωστικά

05 May 2007 15:24 #30991 by Thodwris Drekolias
Replied by Thodwris Drekolias on topic ΣΤΟΙΧΗΜΑ
Καλησπέρα..(ή να πω καλημέρα;;!από το χτεσινό ξενύχτι;) παιχτούρες μου!! Ελπίζω να ακολουθήσατε κάποιες από τις χτεσινές

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 May 2007 12:53 #31048 by Thodwris Drekolias
Replied by Thodwris Drekolias on topic ΣΤΟΙΧΗΜΑ
Καλησπέρα παιχτούρες μου.....Τελικά το σύστημα που προτάθηκε για το σαβ/κο έκατσε για τα καλά......με καλά λεφτά!!! (Sebastien όποιος δεν τολμά δεν βγάζει λεφτά...την επόμενη φορά θα διανοηθώ κάτι ακόμα πιο τρελό,που θα κάθεται 1/20 φορές...χαχαχα ο χαχαχα)

Για σήμερα ο booker en_DIA_ferwn θα σας προτείνει κάτι πιο απλό...

642)ΑΑΛΕΣΟΥΝΤ-ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ (2).1,8
643)ΓΚΑΙΣ-ΧΑΛΜΣΤΑΝΤ

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 May 2007 17:31 #31197 by aggelos
Replied by aggelos on topic ΣΤΟΙΧΗΜΑ
Χαιρετω σας για αλλη μια φορα.....ολους εσας που του δινετε και καταλαβαινει του τζογου!!! Ολοι λοιπον παλι, ενωμενοι ως μια γροθια, τρεχουμε να παιξουμε, μα πονταμουρε καθως και η πεμπτη εχει τους αγωνες της.....κερδισμενοι και χαμενοι ( οι τελευταιοι ας μην πτοουνται) παμε για περισσοτερα κερδη......


Παμε προς σκανδηναβια μερια και συγκεκριμενα Νορβηγια...μμμμμμμμ
311 μαλλον χ αποδ: 3.15

Πεταγομαστε, οχι μακρια, αλλα εκει γυρω....Σουηδια...αχχχχχχχχ!
312 ντεγκερφορς (1) αποδ: 2.00 (οχι και ασχημα)

Αλλαζουμε εντελως κλιμα, και παμε Αγγλια
314 τοτεναμ (1) αποδ: 1.70 (ελπιζω οι πετεινοι να μην κοτεψουν)

και τελος.....κατι που εχει γινει εφιαλτης για πολλους.....κατι που οχι και λιγες φορες μας στελνει εκει πο συχενομαστε.....στο κουβα....και μιλω για κοπα λιμπερταδορε(θ).....
μικρες αποδοσεις....αλλα....εχουμε ηθικο χρεος να προτεινουμε......

321 σαντος (1) αποδ: 1.15 ελεος......με ψιχουλα θα παιζουμε;;;;;;;;;;
322 λιμπερταδ (1) αποδ: 1.55

Γαλλια αν και τα πραγματα εχουν ξεκαθαρισει οσον αφορα την τουλουζ ωστοσο θα την προτεινα 1 με αποδ: 1.60


Σας θελω γενναιους, οπως οι αρχαιοι υμων προγονοι..... Η μαχη συνεχιζεται.....οι κερδισμενοι ας συνεχισουν την προελαση τους....οι ηττημενοι ας ορθωσουν αναστημα....ας πουν τερμα πια....ο κουβας θα κανει καιρο να ξαναδει το δελτιο μου.......ολοι λοιπον ας κατακλεισουμε τα πρακτορεια..... καλη σας και μας επιτυχια

Με εκτιμηση ο ταπεινος και συμπασχων τζογαδορος φιλος σας michaelangelo

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 May 2007 18:02 #31199 by Thodwris Drekolias
Replied by Thodwris Drekolias on topic ΣΤΟΙΧΗΜΑ
Καλησπέρα παιχτούρες μου....Η εβδομάδα που πέρασε δεν ήταν καθόλου άσχημη....καθώς πήγαμε ταμείο(δυστυχώς δεν πρόλαβα να σας συμβουλεύσω..)!!Ευτυχώς υπάρχει και η Πέμπτη!!!!!! Έχουμε και λέμε......

314) ΤΟΤΕΝΑΜ-ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ.(1) 1,7

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 May 2007 13:13 #31235 by Νίκος Θεοδωρής
Καλησπέρα και πάλι...

Απλά να έχουμε στο μυαλό μας ότι μακροχρόνια (και κατα 95 %) όλοι όσοι παίζουμε στοίχημα θα είμαστε χαμένοι..Στην καλύτερη των περιπτώσεων να είμαστε στα λεφτά μας..

Γιάυτο (και επειδη ασχσολούμαι με το στοίχημα παααρα πολυ) μην ανοίγεστε,παίχτε μονά η δυάδες μέσω ίντερνετ και φυσικά συστήματα κυρίως..

Μακρυά από συστήματα του στυλ 4-5-6...Είναι καλύτερα να πάτε να δώσετε τα λεφτά στο χέρι του Κόκκαλη χωρίς να πάτε στο προποτζίδικο να ποντάρετε..

Αυτά από μένα..

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 May 2007 13:59 #31316 by Νίκος Θεοδωρής
Οι προτάσεις μου για τα σημερινά παιχνίδια αναλυτικά στο sebastien20.wordpress.com

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 May 2007 14:55 #31320 by Thodwris Drekolias
Replied by Thodwris Drekolias on topic ΣΤΟΙΧΗΜΑ
Καλησπέρα παιχτούρες μου.......Η βδομάδα που πέρασε ήταν καλή.....Όχι μόνο στο στοίχημα!!!!!χαχαχα ο χαχαχαχα....Πάμε γρήγορα στο κουπόνι....

254) 1.
264) 1.

Τα επόμενα είναι μπόμπες.......όποιος θέλει ακολουθεί τον booker εν ΔΙΑ φέρων!!!!! Θα βάλω ΄τι έχω παίξει.....

342) 1
343) 2
346) 2
356) 1
414) 2
422) 2
424) 2
615) 1

Σήμερα δεν έχει σχόλια γιατί είναι μέρα τρεξίματος......Αγαπητέ sebastien, λογικό είαν να μένεις στα λεφτά σου.....αφού παίζεις δυάδες.......και να ρωτήσω και κάτι άλλο...:αφού το 95% θα είμαστε χαμένοι ή στα λεφτά μας, γιατί παίζεις;;;;;;;;;!!!!!!! Σου εύχομαι καλά κέρδη........
Καλή έξοδο στους clubovious.............


Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 May 2007 15:13 #31323 by Νίκος Θεοδωρής
Μπες στο blog μου και διάβασε το άρθρο μου "Πάμε στοίχημα???"...

Τότε θα καταλάβεις πολλά... :wink:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 May 2007 16:40 #31331 by aggelos
Replied by aggelos on topic ΣΤΟΙΧΗΜΑ
Καλησπερα τζογαδοροι μου !!!!! Πως ειστε;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 May 2007 14:52 #31468 by aggelos
Replied by aggelos on topic ΣΤΟΙΧΗΜΑ
Χαιρετω σας, εσας ολους που βλεπετε το στοιχημα ως ενα σημαντικο μερος του προγραμματος σας.....σας εχει γινει

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification