Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

PlayStation Plus: Γενική συζήτηση/Νέες προσφορές

31 Mar 2015 19:59 #158818 by Δημήτρης Αραμπατζίδης
Η Sony ανακοίνωσε τα δωρεάν παιχνίδια του μήνα Απριλίου! Dishonored, Killzone Mercenary, Never Alone και άλλα! Δείτε αναλυτικά την λίστα .

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Apr 2015 16:50 #158931 by Μανώλης Παπαστεργιανός
Λέγεται ότι υπάρχει glitch με το οποίο μπορείτε να φτιάχνετε νέα accounts με χώρα Βραζιλία, στην ίδια κονσόλα και με κάθε νέο account να παίρνετε 2 εβδομάδες PS Plus. Οποτε οταν σταματήσει το free trial φτιαχνετε καινουργιο κτλ.

Οτι πρεπει δηλαδη για να παιζεις τα free PS Plus games και multiplayer.Απλα τα trophies που κερδιζεις δεν πανε στο βασικο psn id.



Το εχει δοκιμασει κανεις?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Jul 2016 18:39 - 27 Jul 2016 18:43 #185385 by Sotiris Greece
Ανακοινώθηκαν τα παιχνίδια για τον Αύγουστο τα οποία θα γίνουν διαθέσιμα στην IGC για τις 2/8/2016.



PS4
Tricky Towers
Rebel Galaxy

PS3
Yakuza 5
Retro/Grade

PS Vita

Patapon 3 (Συμβατό με PSP & PS TV)
Ultratron (Cross Buy PS4 & PS3)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Aug 2016 20:10 #186614 by Μάνος Γρυπάρης
Αύξηση στην τιμή PS Plus συνδρομής

Η Sony αύξησε την τιμή στη συνδρομή του PlayStation Plus σε Αμερική και Καναδά όπως σημείωσε μέσω update στο Αμερικάνικο PS Blog.

Από τις 22 Σεπτεμβρίου, οι χρήστες PSN των δύο συγκεκριμένων χωρών θα κληθούν να πληρώσουν την ετήσια συνδρομή από 50 δολάρια στα 60 δολάρια το χρόνο και από 20 ευρώ στα 25 ευρώ το τρίμηνο.

Η αντίστοιχη ευρωπαϊκή τιμή ανέρχεται σε δολάριο=ευρώ και όχι σε ισοτιμία, δηλαδή μέχρι σήμερα πληρώνατε 50 ευρώ/χρόνο και 20 ευρώ το τρίμηνο αν αγοράζατε απευθείας online. Οι κάρτες μέσω καταστημάτων (τα οποία και προτείνουμε να στηρίζετε) ήταν λίγο πιο οικονομικές.

Το πιθανότερο σενάριο λοιπόν είναι οι παραπάνω τιμές να ισχύσουν και για την Ευρώπη. Με απλά λόγια 60 ευρώ το έτος και 25 ευρώ το τρίμηνο. Η μηνιαία τιμή των 10 δολαρίων/ευρώ θα παραμείνει ίδια.

Αξίζει να σημειωθεί ότι η αρχική τιμή της τρίμηνης συνδρομής PS Plus ήταν 15 ευρώ κι αργότερα ανέβηκε στα 20 ευρώ.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Sep 2016 06:04 - 19 Sep 2016 06:29 #187777 by Μάνος Γρυπάρης
Μόλις κατέβασα τα δωρεάν PS Plus games Σεπτεμβρίου.

Reminder: Κατεβάστε τα κι εσείς μέχρι το τέλος του μήνα διαφορετικά χάνετε την προσφορά.
Οι κάτοχοι PS4 θα παίξετε τα Journey και Lords of the Fallen.
Οι κάτοχοι PS3 θα κατεβάσετε τα Prince of Persia: The Forgotten Sands, Datura και Journey.
Οι κάτοχοι PS Vita θα κατεβάσετε τα Badland και Amnesia: Memories.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Oct 2016 23:27 - 26 Oct 2016 23:31 #189001 by Μάνος Γρυπάρης
PS Plus games Νοεμβρίου.

PS4
The Deadly Tower of Monsters
Everybody's Gone to the Rapture
Letter Quest Remastered
Pumped BMX+

PS3
Costume Quest 2
Dirt 3
Pumped BMX+

PS Vita
Letter Quest Remastered
Pumped BMX+

Λίγα πράγματα. Το Everybody's Gone to the Rapture ψιλοξεχωρίζει. Εμένα προσωπικά δεν με είχε τραβήξει ιδιαίτερα.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

01 Dec 2016 14:23 #189921 by Μάνος Γρυπάρης
Η Sony ανακοίνωσε τα δωρεάν games Δεκεμβρίου για τους συνδρομητές PS Plus.

Τα αποκτάτε στις 6 Δεκεμβρίου, ενώ μέχρι τότε θα πρέπει να έχετε κατεβάσει τα προηγούμενα ώστε να τα διατηρήσετε μόνιμα στο λογαριασμό σας.

Ακολουθούν τα δωρεάν games:
Stories: The Path of Destinies (PS4)
Invisible, Inc. (PS4)
Hyper Void (PS4, PS3, PS Vita)
Tiny Troopers Join Ops (PS4, PS3, PS Vita)
Color Guardians (PS4, PS Vita)
VVVVVV (PS Vita)

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

08 Dec 2016 21:33 #190584 by Δημήτρης Βουρβαχάκης
Μια ερώτηση ,και οποιος ξέρει σίγουρα ας μου απαντήσει . λοιπόν σκευτομαι πολύ σοβαρά να πάρω ένα bundle του playstation 4 και θέλω να ρωτήσω ,αν θέλω να παιξω το red dead redemption του playstation 3 θα μπορώ αγοράζοντας το στο playstation 3 να το παιξω στο 4?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Dec 2016 00:30 #190608 by Παναγιώτης Πολυδεύκης

Asxetoss wrote: Μια ερώτηση ,και οποιος ξέρει σίγουρα ας μου απαντήσει . λοιπόν σκευτομαι πολύ σοβαρά να πάρω ένα bundle του playstation 4 και θέλω να ρωτήσω ,αν θέλω να παιξω το red dead redemption του playstation 3 θα μπορώ αγοράζοντας το στο playstation 3 να το παιξω στο 4?


Μπορείς μέσω PlayStation Plus, απλά η υπηρεσία δεν είναι ακόμα διαθέσιμη στη χώρα μας oπότε θα πρέπει να περιμένεις.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Feb 2017 00:34 #193355 by Παναγιώτης Πολυδεύκης
Δωρεάν PS Plus games: Φεβρουάριος 2017


5 games για το PS4 με το LittleBigPlanet 3 να ξεχωρίζει.

Η Sony ανακοίνωσε τα δωρεάν PS Plus games για τον Φεβρουάριο. Τα παρακάτω games θα είναι διαθέσιμα μέχρι τις 7 Φεβρουαρίου. Έως τότε θα πρέπει να προλάβετε να κατεβάσετε τα δωρεάν games Ιανουαρίου.

Για πρώτη φορά έχουμε 5 games για το PS4, στα οποία συμπεριλαμβάνεται το LittleBigPlanet 3.


Δείτε αναλυτικά την λίστα:

PS4
LittleBigPlanet 3
Ninja Senki DX
Not a Hero
Starwhal
TorqueL

PS3
Anna Extended Edition
Starwhal

PS Vita
Ninja Senki DX
TorqueL
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification