Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

PlayStation Plus: Γενική συζήτηση/Νέες προσφορές

29 Jan 2014 03:32 #139733 by Παντελής Δασκαλέλος
Προσφορές PlayStation Plus: 23/01/2014



Δωρεάν τα BioShock Infinite, Metro: Last Light στο PS3 και το Outlast στο PS4.

Διαβάστε Περισσότερες Πληροφορίες

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Jan 2014 03:34 #139734 by Παντελής Δασκαλέλος

Onimusha wrote: Στην Αμερική δίνουν το BioShock Infinite υπάρχει πιθανότητα να το δώσουν και Ευρώπη τους προσεχείς μήνες στο Plus;


Όπως ανακοινώθηκε πρόσφατα από τη Sony το BioShock Infinite θα δοθεί δωρεάν στους συνδρομητές του PS Plus από σήμερα μαζί με το Metro: Last Light.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Jan 2014 12:13 #139737 by Alex Filos
Μπορείς να παρακολουθείς το Playstation Blog: blog.eu.playstation.com/
Γύρω στις 20 του μήνα ανακοινώνουν τι θα έχει το PS+ τον επόμενο. Απ' ότι έχω δει και το gameworld ενημερώνει κάθε φορά που υπάρχουν προσφορές στο PS+ οπότε μπορείς να παρακολουθείς τα νέα στην κεντρική σελίδα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Feb 2014 19:27 #140171 by Κώστας Λάβαρης
Αρκετά ελληνικά καταστήματα έχουν σε προσφορά την ετήσια συνδρομή PS Plus . Η τιμή έχει μειωθεί από τα 50€ στα 30€.



Στα παρακάτω καταστήματα μπορείτε να βρείτε την προσφορά:

Πλαίσιο

Merdia Markt

Seven Spots

Public

-Πάτρικ με ακούς;
-Όχι, έχει σκοτάδι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Feb 2014 10:37 #140897 by Αργύρης Γιαγιάς
Μια ερώτηση (για όποιον το ξέρει). Εχω μπεί σε αρκετά forums και λένε ότι όταν πάρεις μία συνδρομή ps plus (είτε τρίμηνη είτε ετήσια) και έχεις ήδη μία που δεν έχει τελειώσει, η νέα μπαίνει προσθετικά στην υπάρχουσα (stack) και προεκτείνεται. Ωστόσο πήγα στο Πλαίσιο προχθές για να πάτω μία ακόμα ετήσια λόγω και της προσφοράς (αλήθεια πότε λήγει ?) και μου λέει ο πωλητής, υποτίθεται υπέυθυνος του αντίστοιχου τμήματος, ότι ΟΧΙ μόλις βάλεις τη νέα ετήσια μετράει από εκεί και μετά για 365 μέρες !!!! Και του λέω η παλιά ? Χάνεται , οπότε ενεργοποίηση την καινούργια όταν τελειώσει εκείνη.
Μάλλον ήταν άσχετος ή παίζει πιθανότητα για κάτι τέτοιο ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Feb 2014 12:19 #140898 by tony g

Argir wrote: Μια ερώτηση (για όποιον το ξέρει). Εχω μπεί σε αρκετά forums και λένε ότι όταν πάρεις μία συνδρομή ps plus (είτε τρίμηνη είτε ετήσια) και έχεις ήδη μία που δεν έχει τελειώσει, η νέα μπαίνει προσθετικά στην υπάρχουσα (stack) και προεκτείνεται. Ωστόσο πήγα στο Πλαίσιο προχθές για να πάτω μία ακόμα ετήσια λόγω και της προσφοράς (αλήθεια πότε λήγει ?) και μου λέει ο πωλητής, υποτίθεται υπέυθυνος του αντίστοιχου τμήματος, ότι ΟΧΙ μόλις βάλεις τη νέα ετήσια μετράει από εκεί και μετά για 365 μέρες !!!! Και του λέω η παλιά ? Χάνεται , οπότε ενεργοποίηση την καινούργια όταν τελειώσει εκείνη.
Μάλλον ήταν άσχετος ή παίζει πιθανότητα για κάτι τέτοιο ?

είμαι σχεδόν σίγουρος ότι μπορείς να τις κάνεις stack. Προσωπικά παίρνοντας το ps4 είχα 14 μέρες trial ps plus και έβαλα πριν λήξει ετήσια συνδρομή χωρίς να εξαφανιστούν οι ημέρες.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

28 Feb 2014 02:14 #141088 by Κώστας Λάβαρης
Από τις 5 Μαρτίου οι συνδρομητές του PS Plus θα μπορούν να κατεβάσουν εντελώς δωρεάν το Dead Nation: Apocalypse Edition στο PS4, αλλά και τα Tomb Raider και Brothers: A Tale of Two Sons στο PS3. Στο PS Vita διατίθενται δωρεάν τα PixelJunk Monsters και Smart As.

-Πάτρικ με ακούς;
-Όχι, έχει σκοτάδι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Mar 2014 15:07 #141417 by Νίκος
Όταν λένε 5 Μαρτίου, εννοούν με βάση την ημερομηνία στην Ευρώπη, στην Ιαπωνία ή στις ΗΠΑ; Να τα περιμένουμε σήμερα;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Mar 2014 15:11 #141418 by Κώστας Λάβαρης

Loaderini wrote: Όταν λένε 5 Μαρτίου, εννοούν με βάση την ημερομηνία στην Ευρώπη, στην Ιαπωνία ή στις ΗΠΑ; Να τα περιμένουμε σήμερα;


Με βάση την Ευρώπη είναι. Σήμερα θα είναι διαθέσιμα για τους χρήστες PS Plus. :)

-Πάτρικ με ακούς;
-Όχι, έχει σκοτάδι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification