Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

PlayStation Plus: Γενική συζήτηση/Νέες προσφορές

25 Feb 2013 23:58 #120962 by George Giannoudakhs
Έχω plus,είμαι μέλος εδώ και αρκετούς μήνες,αλλά δε μου αρέσει η ιδέα να έχω παιχνίδια χωρίς το κουτί τους,όπως από παλιά συνήθισα να αγοράζω και σύντομα θα το σταματήσω.Η μόνη χρήση που κάνω είναι να δίνω τον κωδικό μου σε ένα φίλο να κατεβάζει τα παιχνίδια που έχει δωρεάν.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Mar 2013 21:19 #121938 by Παντελής Δασκαλέλος
PlayStation Plus Update: 22/3/2013



Okami HD στο PS3 και Virtue's Last Reward στο PS Vita.

Διαβάστε περισσότερες πληροφορίες

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Apr 2013 16:57 #122961 by Παντελής Δασκαλέλος
PlayStation Plus Update: 17/4/2013



Hitman: Absolution και Catherine στο PS3, Sine Mora στο PS Vita.

Διαβάστε περισσότερες πληροφορίες

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 May 2013 17:19 #124177 by Κώστας Λάβαρης
3 μεγάλα PS3 games διατίθενται δωρεάν



Kingdoms of Amalur: Reckoning, Demon's Souls, ICO & Shadow of the Colossus δωρεάν για τους συνδρομητές PlayStation Plus.

Διαβάστε περισσότερες πληροφορίες

-Πάτρικ με ακούς;
-Όχι, έχει σκοτάδι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 May 2013 19:11 #124795 by Αλεξανδρος Τσαπογας
παιδια θελω βοηθεια κατεβασα σημερα το infamous 2 κ μολις παω να το κανω install μου βγαζει ερρορ το ξερω μπορω να μιλησω με την σονυ απλα θελω να μου πει καποιος αν εχει παθει το ιδιο και τι εκανε.να το ξανακατεβασω λιγο δυσκολο γτ μου πηρε 2 μερες να το κατεβασω

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 May 2013 19:14 #124796 by Χριστιάνα Θάνου
Ειναι μεγαλο παιχνιδι και να το ξανακατεβασεις οντως ειναι τρελο. Οκ κοιτα μηπως μπορεσεις να το κανεις install αργοτερα ή μετά θα το κατεβάσεις με ethernet cable για να παει πιο γρηγορα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 May 2013 19:23 #124798 by Αλεξανδρος Τσαπογας

Glamorous wrote: Ειναι μεγαλο παιχνιδι και να το ξανακατεβασεις οντως ειναι τρελο. Οκ κοιτα μηπως μπορεσεις να το κανεις install αργοτερα ή μετά θα το κατεβάσεις με ethernet cable για να παει πιο γρηγορα.

κοιταγα το FAQ της σονυ για αυτο το ερρορ κ μονη λυση που μου δινει ειναι να το ξανακατεβασω.Εχω και χαλια νετ και θα μου παρει παρα πολυ χρονο παλι αλλα και ουτε με ethernet cable μπορω αρα θα υποστω μαλλον ενα μαρτυριο παλι

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Jun 2013 22:10 #125565 by Παντελής Δασκαλέλος
PlayStation Plus Update: 7/6/2013



Uncharted 3, ΧCOM: Enemy Unknown και LittleBigPlanet Karting.

Διαβάστε περισσότερες πληροφορίες

Νομίζω πως ακόμη και με το αδιάφορο LittleBigPlanet Karting η συγκεκριμένη τριάδα είναι σαφώς καλύτερη από την περσυσινή. Εσείς τι λέτε;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Jun 2013 01:51 #126324 by Κώστας Λάβαρης
Μελλοντικά το Online του Playstation είναι επί πληρωμή και αυτό επεκτείνεται σε όλες τις κονσόλες της Sony, δηλαδή PS3, PS Vita και PS4. Λογικά σε αυτό οφείλεται και η τιμή του PS4.



Διαβάστε τις δηλώσεις του επικεφαλή της Sony Computer Entertainment UK.

-Πάτρικ με ακούς;
-Όχι, έχει σκοτάδι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Jul 2013 17:02 #128523 by Παντελής Δασκαλέλος
PlayStation Plus Update: 17/7/2013



Need for Speed: Most Wanted, Spec Ops: The Line στο PS3 και Lego Lord of the Rings στο PS Vita.

Διαβάστε περισσότερες πληροφορίες

Πλέον όποιος δεν έχει παίξει το Spec Ops: The Line μπορεί να το πράξει. Το απόλυτο sleeper hit της περυσινής χρονιάς!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification