Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Batman: Arkham Knight

23 Jun 2015 17:05 #163139 by Νικολής Ασημάκης

tonyler wrote: Απ'τη μια ολα τα σοβαρα gaming sites του εχουν Βαθμολογιες 4/5 αστερια , 9+/10 κλπ ,αλλα οι παλιο δηθεν gamers με φουρνο μικροκυματων στο steam εχουν κραξει το καημενο το παιχνιδακι επειδη εχει προβλημα με το framerate*

*Το οποιο λυνεται ευκολα manually απο τα αρχεια του game!


Από αυτά που έχω διαβάσει εγώ, και από άτομα που μόνο φούρνο μικροκυμάτων δεν έχουν, το port στα pc είναι ΣΚΑΤΑ, αντίστοιχης μάπα ποιότητας με του Mortal Kombat X (Warner Bros και αυτό). Επίσης έχει κάποιους μηχανισμούς μέσα που φαίνονται κάπως (το shooting κομμάτι του Batmobile) και κάποια story points που είναι ξενέρα. Αρκετά μακριά από 10άρι για μένα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Jun 2015 17:34 - 23 Jun 2015 17:36 #163141 by Tony
Replied by Tony on topic Batman: Arkham Knight
Γι'αυτο να αγοραζετε μηχανηματα για να παιζετε παιχνιδια (κονσολες) και αφηστε τα γραφικα για καμια ταινια.
Τωρα απο θεμα ιστοριας δεν ξερω τι να πω,αφου δεν εχω δει ολοκληρο το παχνιδι αν μου φαινεται αδυνατον κατι τετοιο : 3 παιχνιδια δεν μας ξενερωσαν(απο θεαμ ιστοριας τουλαχιστον),θα μας ξενερωσει αυτο που ετοιμαζεται σχεδον 4 χρονια.
Το batmobile εκανε μπαμ πως θα'ταν λιγακι δυσκολο,αν και απο gameplay σε ps4 που'δα μια χαρα το χειριζονταν οι περισσοτεροι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Jun 2015 17:43 #163142 by Νικολής Ασημάκης

tonyler wrote: Γι'αυτο να αγοραζετε μηχανηματα για να παιζετε παιχνιδια (κονσολες) και αφηστε τα γραφικα για καμια ταινια.
Τωρα απο θεμα ιστοριας δεν ξερω τι να πω,αφου δεν εχω δει ολοκληρο το παχνιδι αν μου φαινεται αδυνατον κατι τετοιο : 3 παιχνιδια δεν μας ξενερωσαν(απο θεαμ ιστοριας τουλαχιστον),θα μας ξενερωσει αυτο που ετοιμαζεται σχεδον 4 χρονια.
Το batmobile εκανε μπαμ πως θα'ταν λιγακι δυσκολο,αν και απο gameplay σε ps4 που'δα μια χαρα το χειριζονταν οι περισσοτεροι.


Α, δεν το ήξερα πως φταίμε εμείς που η Rocksteady και η Warner μαλακίστηκαν και έβγαλαν ελαττωματικό προϊόν. Να τους ζητήσουμε και συγνώμη μήπως που δεν πήραμε PS4/One για να παίξουμε το παιχνίδι τους, μιας και όλα τα προηγούμενα ήταν μια χαρά λειτουργικά στο PC;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Jun 2015 17:50 #163143 by Tony
Replied by Tony on topic Batman: Arkham Knight
χαχα.Εννοειται οτι το φταιξιμο ειναι ολο δικο τους , απλα αναφερω ενα απο τους λογους που προτιμω κοσνολες.
Ελπιζω να φτιαχτει το προβλημα συντομα και να μην γινουν τα ιδια με το unity

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Jun 2015 09:58 - 25 Jun 2015 21:48 #163204 by Myrmidon
Replied by Myrmidon on topic Batman: Arkham Knight
Φενεται οτι η εκδοση για PC εχει ακομα προβληματα, και μετα το χαμο στα forums, η WB αποφασισε να διαχειριστει επισημα το θεμα. Διαβαστε την σχετικη ανακοινωση : Original Source

"Dear Batman: Arkham Knight PC owners,

We want to apologize to those of you who are experiencing performance issues with Batman: Arkham Knight on PC. We take these issues very seriously and have therefore decided to suspend future game sales of the PC version while we work to address these issues to satisfy our quality standards. We greatly value our customers and know that while there are a significant amount of players who are enjoying the game on PC, we want to do whatever we can to make the experience better for PC players overall.

Thank you to those players who have already given valuable feedback. We are continuously monitoring all threads posted in the Official Batman: Arkham Knight Community and Steam forums, as well as any issues logged with our Customer Support (support.wbgames.com). If you purchased your copy of the game and are not satisfied with your experience, then we ask for your patience while these issues are resolved. If desired, you can request a refund at help.steampowered.com (Steam refund policies can be found here: store.steampowered.com/steam_refunds) or the retail location where you purchased the game.

The Batman: Arkham fans have continually supported the franchise to its current height of success, and we want to thank you for your patience as we work to deliver an updated version of Batman: Arkham Knight on PC so you can all enjoy the final chapter of the Batman: Arkham series as it was meant to be played."

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Jun 2015 10:55 - 25 Jun 2015 11:00 #163205 by Tony
Replied by Tony on topic Batman: Arkham Knight
Ηταν που μου'μαι μεγαλος φαν της σειρας και της rocksteady (+ warner) ,μ'αυτην την ενεργεια τους αξιζουν απολυτο respect.Μαθημα προς ubisoft να σεβεται τους gamers.
Πραγματικα δεν εχω τι να πω!Αυτο επρεπε να κανει απο την αρχη, αλλα ετσι οπως εχει εξελιχθει η βιομηχανια του gaming απο πλευρας developers δεν περιμενα ποτε να συμβει...Αποδικνυει οτι θελει να τελειωσει τη σειρα οπως της αξιζει: να εχει ενα επικο τελος και να κλεισει με ενα goty που θα το θυμομαστε ολοι!
Μπραβο στη Warner ,πανσωστη κινηση,η ,και απο μενα εχει το απολυτο respect(ακομα κι αν το παιχνιδιδεν προκειται να το παιξω ποτε σε pc..)..

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Jun 2015 11:08 #163206 by Τάσος Μαραγκός
Απο την μια ειναι κινηση σεβασμου προς τους πελατες της,γιατι ετσι δειχνει οτι καταλαβε τα λαθη της και την παραδοχης τους απο τους καταναλωτες,συν οτι εκατσε και ακουσε/διαβασε/υπολογισε τις γνωμες των καταναλωτων...Απο την αλλη ομως ρε παιδια,δεν δοκιμασαν τι προιον θα πλασαρουν στην αγορα???
Ας ελπισουμε να το φτιαξουν γρηγορα γιατι θα γινει μπαχαλος με τις παραγγελιες κτλ...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Jun 2015 11:53 #163208 by Άκης Ζαχαριάδης
Πώς ακριβός προωθείς ένα προϊών στην αγορά και μετά το αποσύρσεις, πράγμα που οι πελάτες το έχουν προβεί σε αγορά. Όπως είπε και ο Κώστας (pro-patzis) ας ελπίσουμε να το φτιάξουν γρήγορα γιατί θα γίνει μπάχαλο με τις παραγγελίες, και οχι μόνο.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Jun 2015 12:22 #163209 by Tony
Replied by Tony on topic Batman: Arkham Knight
Πιθανοτατα απλως δεν θα μπορουν να παιξουν το παιχνιδι.Τη μερα που θα επιστρεψει οσοι το πληρωσαν θα το παρουν πισω......
Εχω προαισθημα για δωρεαν dlc ως συγγνωμη..

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Jun 2015 13:01 #163213 by Δημήτρης Βουρβαχάκης
Δίχως να είμαι οπαδός της σειράς . ειδα τι γίνετε με το παιχνίδι τελευταία 24ωρα ,άπλα απαράδεκτη η κίνηση της κυκλοφορίας του παιχνιδιού για τα pc όταν εχει τέτοια προβλήματα. Πραγματικά δεν τεστάρουν καν τα παιχνίδια πριν τα βγάλουν σε κυκλοφορία? Για εμένα καλύτερα να έλεγε PC version αργότερα παρά να τα παίρνει πίσω τώρα που έγινε ρεζίλι. Γενικά θα πρέπει να μάθουμε όλοι ότι το Preorder σε τίτλους δεν είναι και το καλύτερο πράγμα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification