Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Πρόβλημα στο browser με Origin - Δεν μπορώ να παίξω

09 Jun 2013 09:18 #125494 by Ιωάννης Ασημακόπουλος
Πήγα να ζητήσω βοήθεια αλλά το κείμενο το ξαναγράφω. Λοιπόν στον ένα φορητό στη δουλειά με win7 παίζω κανονικά από το Origin το battlefield4free. Έχω ήδη προφίλ στο παιχνίδι αλλά στον άλλον φορητό με win8 στο σπίτι δεν μπορώ να παίξω. Μπαίνω στο προφίλ είναι ενεργοποιημένο το addon σε protected mode o I.E.10 που είναι ο προκαθορισμένος πλοηγός αλλά μου ζητάει για τον browser extension ότι δεν έχω δικαιώματα διαχειριστή για το λειτουργήσω. Νομίζω ότι κάτι πρέπει να γίνει γιατί δεν κάνω δουλειά έτσι παρότι στα win8 είμαι διαχειριστής. Περιμένω φιλαράκια βοήθεια.

www.freegr.gr H Πύλη για pc και gadgets και όχι μόνο

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Jun 2013 14:14 #125506 by Φίλιππος Δαουκόπουλος
Στο επίσημο φόρουμ θα δεις ότι το έχουν πολλοί αυτό το πρόβλημα που οφείλεται στα windows 8. Ρίξε μια ματιά μήπως βρεις κάτι.

battlefield.play4free.com/en/for ... tid=102528

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Jun 2013 13:59 #125611 by Ιωάννης Ασημακόπουλος
Σε ευχαριστώ φιλαράκι μου και όντως πολλοί έχουν το ίδιο πρόβλημα, θα δοκιμάσω στον chrome να τρέξει και μετά να κάνω την διαδικασία και από ότι φαίνεται δεν ισχύει στον Ι.Ε. 10.

www.freegr.gr H Πύλη για pc και gadgets και όχι μόνο

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification