Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Λίστα με games που έχετε

20 Jun 2008 01:41 #43795 by Νικολής Ασημάκης
Λοιπόν.

GB Color: Τρελό κόλλημα με την Pokemon Silver. Τρελό όμως λέμε. Κάναμε εγώ και ο φίλος μου πολλές μάχες μέσω καλωδίου και ανταλλαγές μέχρι που το κάψαμε και ησυχάσαμε (με άλλα λόγια βαρεθηκαμε, αλλά ήταν κόλλημα μερικών χρόνων)

PC: Για κάποια περίοδο κόλλημα με το Baldur's Gate 2. Το είχα αρχίσει πολλές φορές αλλά δεν κατάφερνα να προχωρήσω, αλλά ο Irenicus (όποιος τον θυμάται) ήθελε απλά σκότωμα και το έκαψα για να φτάσω ως εκεί.

Επίσης σε μια περίοδο έφαγα τρελό κόλλημα με το Port Royale 2. Το είχα δανείσει σε ένα φίλο μου και με είχε ξεπεράσει σε rank και ήθελα να του το "ανταπωδώσω" και.. κάηκα. Τώρα τα υπόλοιπα παιχνίδια τα έπαιζα πολλές ώρες, αλλά για μικρή σχετικά περίοδο οπότε δεν μετράνε...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Jun 2008 09:19 #43799 by Μπάμπης Χαραλάμπους
ΔΕν θα πω πολλα:
PSX:ISS Pro '98 , Metal Gear Solid 1

I am you and you are me. Carry that with you wherever you go. Thank you, my friend. From here on out, you're Big Boss.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Jun 2008 09:24 #43800 by Gabriel
xmmm wow kai 3ero psomi prin 6 etias eimouna kolimenos me to pokemon sto gb episis mario kart to double dash sto game cube einai all the money

Please Log in or Create an account to join the conversation.

20 Jun 2008 10:57 #43804 by Esperos
Το πιο τρελο κόλημα το ειχα φαει με το Lineage μετα με το wow και τώρα αρχίζει με το Conan!
Ειδικα με το Lineage εκτος οτι επαιζα πάνω απο 13 ωρες την μερα (καλα αυτο το κανω ακομα!) αλλα οπου και να πηγαινα εβλεπα στο δρομο adena και τα σχετικα!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Jun 2008 00:56 #43823 by Vassilis
Τρείς λέξεις αρκούν: World of Warcraft :cool: καλοκαιράκι και WoW, αρχίζω τελευτέος :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Jun 2008 10:21 #43829 by Stevepredator

Biltrax\ wrote: Τρείς λέξεις αρκούν: World of Warcraft :cool: καλοκαιράκι και WoW, αρχίζω τελευτέος :P

ΠΩ ΡΕ όλοι οι τρλοί με το wow εγώ λίγο έπαιξα και σιχάθηκα τα mmo τα γραφικά ήταν άστα να πάνε σαν game το 2000 γενικά καθόλου δεν μου άρεσε τώρα άμα είναι θα δοκιμάσω to aoc μπας και βρω επιτέλους το κατάλληλο mmo για μένα

Cause the only real predator is Stevepredator

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Jun 2008 13:01 #43835 by Esperos
Το λες αυτο γιατι εισαι 15 χρονων αν ησουν μεγαλυτερος θα εκτιμουσες το wow για το τεραστιο story line που εχει αλλα και για το μοναδικο gameplay του. Το εχω πει επανελημενες φορες τα παιδια της ηλικιας σου ειναι για το Lineage.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Jun 2008 13:54 #43837 by Stevepredator
Tι λες εγώ θα παίξω age of conan που φαίνεται καλό το lineage το μισώ περισσότερο και από το wow

Cause the only real predator is Stevepredator

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Jun 2008 14:23 #43839 by Vassilis

aposperittis\ wrote: Το λες αυτο γιατι εισαι 15 χρονων αν ησουν μεγαλυτερος θα εκτιμουσες το wow για το τεραστιο story line που εχει αλλα και για το μοναδικο gameplay του. Το εχω πει επανελημενες φορες τα παιδια της ηλικιας σου ειναι για το Lineage.  :wink:


Δεν ησχύη :P Εγώ είμαι 13 και έχω φάει πώροση, πλάκα μου κάνεις; Για το Lineage δεν θα το σχολειάσω :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Jun 2008 15:48 #43842 by Esperos
Μη κοιτας μεμονομενα αλλα την πλειοψηφια! 9 στους 10 πιτσιρικαδες αντιπαθουν το wow με μοναδικο κρητιριο τα γραφικα του! Ακομα και εσυ εχεις πορωθει για τους δικους σου λογους και οχι για αυτο που πραγματικα ειναι το wow και δε λεω πως φταις εσυ για αυτο απλα εισαι πολυ μικρος για να γνωριζεις την ιστορια του wow και να την ειχες βιωσει οταν αυτη βγηκε για πρωτη φορα μεσα απο τα strategy, τωρα μπορεις να την μαθεις μονο αν κατσεις να την ψαξεις μεσα απο διαφορα sites.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification