Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Είστε off-topic; Γράψτε ότι θέλετε ΕΔΩ!

20 Jul 2020 14:07 #236786 by Blood Prince
Διάβαζα στις προάλλες πως κάποιος πέθανε ξαφνικά σε ηλικία μόλις 51 ετών !

Καταρχήν το "ξαφνικά" των δημοσιογράφων είναι σχετικό......κάποιο πρόβλημα υγείας θα είχε...δεν μπορεί εκεί που είμαστε μια χαρά κατευθείαν τέζα.....

Τρομακτικό πάντως είναι.51 δεν είχε προλάβει να ζήσει τίποτα.Αλλοι στα 50 σκέφτονται το μέλλον τους.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

31 Jul 2020 23:08 #237147 by Sotiris Greece
Προσοχή!! Για όσους δεν το ξέρουν σε περίπτωση που λάβετε sms από το 54122 όπως είστε κάνετε επιτόπου διαγραφή το sms και block από το κινητό ή μέσω εναλλακτικής εφαρμογής. Υπόψιν ότι το έλαβα σήμερα και το λέω προς ενημέρωση για να προστατευτείτε.
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

07 Aug 2020 19:42 - 07 Aug 2020 19:45 #237290 by Blood Prince
Αυτή την στιγμή έχω τόσα νεύρα που θα μπορούσα άνετα να σπάω πράγματα και να παίξω ξύλο.

Ρε πάνε καλά www.eap.gr/el/anakoinwseis/274-trechouses/8634-2019-2022 ;

Και την ίδια στιγμή να προβάλλεται φεστιβάλ κινηματογραφικών ταινιών (μογγολική κλπ) παρουσία 99 ατόμων και να γίνεται συναυλία στα Καλάβρυτα στις 11-8.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Aug 2020 15:12 #237360 by Aνέστης Αδαμίδης

Sotiris wrote: Προσοχή!! Για όσους δεν το ξέρουν σε περίπτωση που λάβετε sms από το 54122 όπως είστε κάνετε επιτόπου διαγραφή το sms και block από το κινητό ή μέσω εναλλακτικής εφαρμογής. Υπόψιν ότι το έλαβα σήμερα και το λέω προς ενημέρωση για να προστατευτείτε.


Προς συνέχεια της ενημέρωσης, μπορείτε να πάτε σε ένα κατάστημα του παρόχου σας και να τους ζητήσετε να κάνουν φραγή στα 5ψήφια νούμερα. Είναι χωρίς χρέωση.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Aug 2020 18:21 #237363 by Blood Prince

TheReaper wrote:

Sotiris wrote: Προσοχή!! Για όσους δεν το ξέρουν σε περίπτωση που λάβετε sms από το 54122 όπως είστε κάνετε επιτόπου διαγραφή το sms και block από το κινητό ή μέσω εναλλακτικής εφαρμογής. Υπόψιν ότι το έλαβα σήμερα και το λέω προς ενημέρωση για να προστατευτείτε.


Προς συνέχεια της ενημέρωσης, μπορείτε να πάτε σε ένα κατάστημα του παρόχου σας και να τους ζητήσετε να κάνουν φραγή στα 5ψήφια νούμερα. Είναι χωρίς χρέωση.


Εγώ έχω κάνει φραγή ήδη εδώ και καιρό...πρέπει να το έχω γράψει σε σχετικό topic.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Aug 2020 23:09 #237369 by Sotiris Greece

TheReaper wrote:

Sotiris wrote: Προσοχή!! Για όσους δεν το ξέρουν σε περίπτωση που λάβετε sms από το 54122 όπως είστε κάνετε επιτόπου διαγραφή το sms και block από το κινητό ή μέσω εναλλακτικής εφαρμογής. Υπόψιν ότι το έλαβα σήμερα και το λέω προς ενημέρωση για να προστατευτείτε.


Προς συνέχεια της ενημέρωσης, μπορείτε να πάτε σε ένα κατάστημα του παρόχου σας και να τους ζητήσετε να κάνουν φραγή στα 5ψήφια νούμερα. Είναι χωρίς χρέωση.


Αυτό το είχα σκεφτεί μήνες πριν αλλά υπάρχει μία μικρή λεπτομέρεια. Π.χ. αν θέλω να κάνω κάποια συναλλαγή μέσω της τράπεζας για τη χρήση κωδικού μιας χρήσης που υποτίθεται ότι είναι η ηλεκτρονική σου υπογραφή δεν θα είναι εφικτό το sms λόγω φραγής. Γι' αυτό δεν κάνω φραγή λόγω και άλλων υπηρεσιών που χρησιμοποιούν 5ψηφίο αριθμό.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Aug 2020 01:35 #237370 by Blood Prince
Διαβάζω από κάτι ανορθόγραφους στο internet πως οι ταινίες της Marvel απευθύνονται σε εφήβους και όχι σε ενήλικους όπως και οι Harry Potter είναι παιδικές και περνιούνται για έξυπνοι.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Aug 2020 20:58 #237378 by Aνέστης Αδαμίδης

Sotiris wrote:

TheReaper wrote:

Sotiris wrote: Προσοχή!! Για όσους δεν το ξέρουν σε περίπτωση που λάβετε sms από το 54122 όπως είστε κάνετε επιτόπου διαγραφή το sms και block από το κινητό ή μέσω εναλλακτικής εφαρμογής. Υπόψιν ότι το έλαβα σήμερα και το λέω προς ενημέρωση για να προστατευτείτε.


Προς συνέχεια της ενημέρωσης, μπορείτε να πάτε σε ένα κατάστημα του παρόχου σας και να τους ζητήσετε να κάνουν φραγή στα 5ψήφια νούμερα. Είναι χωρίς χρέωση.


Αυτό το είχα σκεφτεί μήνες πριν αλλά υπάρχει μία μικρή λεπτομέρεια. Π.χ. αν θέλω να κάνω κάποια συναλλαγή μέσω της τράπεζας για τη χρήση κωδικού μιας χρήσης που υποτίθεται ότι είναι η ηλεκτρονική σου υπογραφή δεν θα είναι εφικτό το sms λόγω φραγής. Γι' αυτό δεν κάνω φραγή λόγω και άλλων υπηρεσιών που χρησιμοποιούν 5ψηφίο αριθμό.

Σου προτείνω να μιλήσεις με την τράπεζα. Έχω την εντύπωση ότι θα ισχύει κάτι διαφορετικό, καθώς έρχονται με άλλη ονομασία.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Aug 2020 11:11 #237423 by Blood Prince
Καλά στα ΕΛΤΑ είναι πολύ βλάκες οι άνθρωποι .Εστειλα δικό μου άνθρωπο στο ταχυδρομείο με την ταυτοτητά μου και τον κωδικό αντικειμένου να παραλάβει ένα δέμα στο ονομά μου και δεν το έδωσαν και τώρα θα πρέπει να πάω Κόρινθο εγώ ο ίδιος για να το πάρω μια μέρα...έλεος.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Aug 2020 12:35 #237430 by Ηλιας
Για αυτες τις δουλειες χρειαζεται εξουσιοδοτηση με γνησιο υπογραφης.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification