Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Αntivirus: Γενική συζήτηση/Προτάσεις

22 Jul 2010 20:16 #75554 by Γιάννης Παναγιωτίδης
Γιατί απαντάτε σε ένα θέμα που άρχισε το 2006?????
φτιάξτε δικό σας και ρωτήστε εκεί :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Aug 2010 18:45 #76328 by dimt
για firewall καλό ρούτερ αλλά κ καλό σετάρισμα, για antivirus avira free για ads adblock plus + firefox και για rootkits πολύ καλο το malware antimalware. εάν δεν θες καθόλου ιούς linux ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Aug 2010 21:00 #76333 by Γιώργος Δημόπουλος
Το bit defender ειναι το καλυτερο για μενα και τα ratings στο ιντερνετ.Το εχω κ μου βρισκει αν εχω trojan ακομα κ οταν κανω συνδαση χρηστη στα windows.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Aug 2010 21:07 #76334 by Άγγελος Φασούλης
Εγώ έχω το NOD32 Smart Security και είμαι παραπάνω από ευχαριστημένος το kaspersky είναι πολύ βαρύ.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Aug 2010 14:58 #76890 by arkypraios
Εγω ειχα το eset smart security αλλα μολις εληξε πηρα το kaspersky δεν ειναι καθολου βαρυ.Παντως και τα δυο ειναι κορυφη

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Aug 2010 17:56 #76910 by Sotaneg
Οντως το nod ειναι πολυ καλο και ελαφρυ απλα προτιμω καποιο free οπως το antivir και μεγαλη προσοχη στο που μπαινω...
Και με ενα καλο firewall δεν εχεις συχνα προβλημα...

Δεν μπορω να καταλαβω πως μερικοι μπερδευουν την Αγαπη με την Φιλια...
Αγαπη ειναι να προσπαθεις να γινεσαι καλυτερος για τον αλλον, ενω Φιλια να μην προσπαθεις να κανεις τον αλλο καλυτερο για σενα...

Αγαπαμε Alex Petraka και χαιρομαστε που γυρισε εστω και με web radio εκπομπη...


konservoradio.blogspot.com/

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Aug 2010 14:16 #77040 by svs029
Avira Antivir Premium Security Suite 10 και Threatfire

That Rises must fall,that has fallen may Rise again..!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Sep 2010 18:15 #79347 by rafor
Κοιτα φιλε μου , αμα θες να μπαινεις μονο στο internet και να κανεις απλω σερφαρισμα χωρις πολλα και εξεζητημενα downloads, το καλυτερο ειναι το Avast.(Oπως και για ολες τις χρησεις)Τωρα αμα θες και μια επιπλεον προστασια, κατεβασε και καποιο προγραμμα που ειναι Anti-Malware για να εχεις προστασια και απο σκουληκακια κλπ.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

23 Sep 2010 18:54 #79349 by Ιβάν
Το καλύτερο είναι το nod32 ή το smart security 4! Ακου τον ιδικό και δεν θα το μετανιώσεις. Μπορείς να κατεβείς και την trial αμα θες για να δεις πως είναι.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification