Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

YouTube: Πείτε μας για το κανάλι σας

23 Sep 2016 11:36 #187963 by A
3π ή αλλιώς "τρύπα" ή αλλιώς τρία π .
Η ιδέα του ονόματος της παραγωγής μας, προέρχεται από αρχικά των επιθέτων μας,μιας και ξεκινάνε από Π.
Είμαστε μια μικρή ομάδα φίλων,που σκηνοθετούμε και δημιουργούμε ντοκιμαντέρ με κοινωνικό περιεχόμενο.
Οι ιδέες μας προέρχονται από την καθημερινότητα μας.
Η πρώτη μας ταινία,με τίτλο Frei(διάρκειας 19.30') θα παιχτεί στο φετινό διεθνές φεστιβάλ ντοκιμαντέρ AegeanDocs στην Μυτιλήνη 24-29/9.
Αν θέλετε να μας στηρίξετε και να βλέπετε πρώτοι τις δημιουργίες μας,κάντε ένα subscribe-εγγραφή στο κανάλι μας.
Ευχαριστούμε πολύ.

www.youtube.com/channel/UCnC4HPPlA5rESYzY3v6vrdQ




Reload, Rev Up, Ride out

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Sep 2016 14:42 #188023 by Μαρκος Βεντουρης
Markosvent Gamer
Ένα κανάλι που ασχολείται με κύριο θέμα
mobile gaming με ποικιλία πολλών παιχνιδιών σε ταμπλετ και κινητά
για να απολαύσετε
Κάνω mobile gameplays έως την γνώμη μου για κάποια παιχνίδια αυτού του είδους

Λίνκ για το κανάλι μου:https://m.youtube.com/channel/UCTfDoQVAaec30G76XvjPXvg?


The following user(s) said Thank You: Αλέξανδρος Πετράς

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Oct 2016 08:53 - 09 Oct 2016 09:08 #188548 by Δημήτρης Φιλίππου
www.youtube.com/channel/UCL8-jSdLLKqeN_biQQEUM1A ορίστε το κανάλι μου στο YouTube. Ανεβάζω gaming videos και το κανάλι λέγεται G.D Filipp. Άμα θέλετε προωθήστε το και στους γνωστούς σας. Επίσης κάντε Like, Subscribe και Share στα βίντεο.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

09 Oct 2016 12:18 #188553 by ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΑΚΟΣ
www.youtube.com/channel/UCBGs_r_rK8As4b7MWTfdbVg?&ab_channel=GameDeGyro(GDG)
οριστε το καναλι μου ονομαζεται dame de gyro το εχω φτιαξει λιγο καιρο τωρα και ως θεμα θα εχει unboxings και reviews hardware και αντικειμενων τεχνολογιας και gaming playthroughs

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Oct 2016 19:42 #188775 by Αριστοτέλης Ζησιμόπουλος
Kαλησπέρα σε όλους, μαζί με τον Νίκο Χήναρη του Greek Gaming Universe δημιουργήσαμε ένα κανάλι στο Youtube με το όνομα Le Bakour.
Το κανάλι θα έχει σαν θέμα τις τηλεοπτικές σειρές, τον κινηματογράφο αλλά και τα games. Γενικότερα αυτό που λέμε Geek Culture. Περάστε και ρίχτες μια ματιά :lol:

Link για το κανάλι: www.youtube.com/channel/UCHnehZfDDVLob0OpFJrcg-w

Το πρώτο μας βίντεο:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Nov 2016 20:33 #189498 by Αντώνης
Καλησπέρα μάγκες,

Εδώ και λίγο καιρό έχουμε ξεκινήσει μια προσπάθεια στο Youtube, με ένα κανάλι (Gaming, Unboxings, Τutorials,Vlogs κλπ)! Όπως θα δείτε, είναι σε πολύ βασικό στάδιο ακόμα, αλλά είναι καλό !!! :P

Στα άμεσα σχέδια μας είναι να βάζουμε και τις φάτσες μας σε παραθυράκι στα βίντεο, να μιλάμε σε μικροφωνο καθως και να φτιάξουμε ένα νέο intro,

Θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα αν θα μπορούσατε να ρίξετε μια ματιά, να μου πείτε τη γνώμη σας για το αν αξίζει να το συνεχίσουμε, τι θα προτείνατε να αλλάξουμε, κλπ.

Φυσικά οποιαδήποτε κοινοποίηση-στήριξη μέσω facebook/youtube, είναι παραπάνω από ευπρόσδεκτη! :wink:
Εδω το link:https://www.youtube.com/channel/UC_sEZp2jiDN32P0YY_wQhvA
Και αν σας αρέσε φυσικα Subscribe-Like-Share
The Gamer λοιπόν!!!
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

19 Nov 2016 16:40 #189552 by ThePJGames
Γεια σας παιδιά, είμαι ο PJ από το κανάλι ThePJGames, σε αυτό το κανάλι παίζουμε Prototype 2, Infamous, Uncharted και New Super Mario Bross. Wii και γιατί όχι και τίποτα άλλο. Σε αυτό το κανάλι θα υπάρχουν walkthrough από τα παραπάνω παιχνίδια.

link του καναλιού: www.youtube.com/channel/UCdQa-SeP-aNlP3pQ-cetTmw

NEW SUPER MARIO0 BROSS. WII

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Dec 2016 16:57 #190807 by Σταύρος Δήμου
Έχω ένα κανάλι κάμποσα χρόνια για να σχολιάζω κυρίως, και να φτιάχνω playlists.
Είπα να δοκιμάσω και εγώ να κάνω Let's Play, και έτσι ανέβασα το πρώτο μου βίντεο, στο οποίο παίζω το Serious Sam HD (First & Second Encounters) το οποίο είναι ένα τρελό και παλαβό FPS παλιάς σχολής, στο οποίο γίνεται της... Πόπης!


Σημείωση: Στο βίντεο βρίζω. Δε το κάνω επίτηδες αλλά μου βγαίνει σε κάποιες στιγμές. Επίσης θα φροντίσω να φτιάξω σε επόμενα επεισόδια τον ήχο να μη με πατάει η μουσική του παιχνιδιού. Ελπίζω να το γουστάρετε!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Mar 2017 13:51 - 26 Mar 2017 11:17 #195786 by ODYSSEAS
Γεια σας παιδια,σχετικα νεο το καναλι μου,Ασχολουμαι κυριως με pc games και ενιοτε παιζω και κανενα emulatora για να θυμομαστε παλια ωραια παιχνιδακια. :cheer:

www.youtube.com/channel/UCD9XSWsnCaLRwEkTbBI7d4A

Please Log in or Create an account to join the conversation.

02 Jun 2017 15:28 - 02 Jun 2017 20:54 #199319 by Kosmas
Καλησπέρα παιδιά. Εδώ και περίπου ένα μήνα διατηρώ ένα gaming κανάλι στο YouTube με multiplayer gameplays από Battlefield 1 και κάποια παλιότερα Battlefield. Ανεβάζω μέρα παρά μέρα και προσπαθώ να ανεβάζω καλά gameplays(πολλά kill, λίγα deaths). Επίσης κρατάω μια βασική σειρά για να ανεβαίνω level σταδιακά. Πριν μια εβδομάδα ξεκίνησα και μια σειρά με Throwback gameplays που παίζω παλιότερα BF όπως ανέφερα και παραπάνω. Αργότερα σκέφτομαι να ασχοληθώ και με άλλα παιχνίδια, αλλά δυστυχώς αυτή η περίοδος είναι λίγο περίεργη με λίγα release παιχνιδιών.

(Ξέρω ότι η ποιότητα/ανάλυση των βίντεο δεν είναι η καλύτερη, χρησιμοποιώ για την ώρα το built-in recording σύστημα του ps4, αλλά από την επόμενη εβδομάδα περιμένω capture card, αρα παράλληλα θα βελτιωθεί και η ποιότητα αισθητά)

Ξέρω ότι τα Subs και τα Views δεν χτίζονται από την μία μέρα στην άλλη, αλλά σίγουρα οι γνώμες είναι ευπρόσδεκτες.

Το link του καναλιού είναι αυτό:
www.youtube.com/channel/UC3jBd1ur_GW7CbITLaqBHLQ

Εδώ είναι ένα δείγμα από τα βίντεο που ανεβαζω:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification