Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Προτάσεις για Android Games

16 Aug 2014 19:47 #148072 by Petros Kitsaras

MrOlethros wrote: καλησπερες κ απο εμενα

εγω παιδια εχω λιωσει το Castle Clash στο Android

φοβερο βαθος στο gameplay του (για κινητα δλδ) και αμα κολλησεις την εχει πατησει :P

εχω φτιαξει 2 λογαριασμους: Billious (my main) & Legendariou

και αυτην την στιγμη ειμαι leader στην clan: ellines (αλλα δηστυχως δεν ειναι και τα υπολοιπα μελη τοσο ενεργα)


Είναι τόσο καλο το Caste Clash; το βλέπω που το διαφημίζουν αλλά πραγματικά μου φαίνεται τόσο απατεωνιά xD

STEAM: TheGamerUrsoEAOrigin: TheGamerUrso
UPlay: GamerUrso Battle.net: GarfangGR

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Aug 2014 18:53 #148226 by Bill Bebious
μα δοκιμη θα σε πεισει ;)

εγω σκεψου δεν εψαχνα καν για παιχνιδι να παιξω απλα τσεκαρα το ιντερνετ του κινητου μου(βλεπε καινουργιο) και με το που μπηκα στο play store για δοκιμη που το εβγαλε σαν προτεινομενο, ειδα οτι ειχε κ πολυ καλη βαθμολογια (νομιζω 4.5 με 300-400κ ψηφους) οποτε λεω ας το κατεβασω να δω κ ποσο γρηγορα θα το κατεβασει κ ποσο καλα θα το τρεχει κ αν θα κολλαει

ε αυτο ηταν.. μια απλη δοκιμη κατεληξε σε καθημερινο λιωσιμο της 1 ωρας + ;)

παντως πολυ βασικο θελει ιντερνετ για να παιξει (αλλα εκει ειναι κ το ωραιο του γιατι σε αρκετα διαφορετικα modes του παιχνιδιου ερχεσαι αντιμετωπος με αλλους παιχτες)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Aug 2014 19:10 #148234 by Kostas Thanasoulis
Αν και με παιχνιδια στο κιν ασχολουμε μόνο σε συγκεκριμένα μερη :whistle: χαζεύω με temple run , jetpack joyride,cool brick breacker

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Aug 2014 20:06 #148250 by Donnie Darko
ψαξτε στο Play store για Unlock και Duet τα καλυτερα μακραν παιχνιδια του μυαλου!

Αν δεν με βρίσκετε στο Facebook η σε κανά σουβλατζίδικο ε τότε θα είμαι μέσα στο Site :) :) :)
ΥΓ:Έχω μόνο Facebook,skype,twitter,youtube :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Aug 2014 11:10 #148446 by draminos4
play.google.com/store/apps/details?id=air.com.goodgamestudios.empirefourkingdoms απλα τελειο...για τους fan των strategy games ειναι must!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

10 Oct 2014 22:51 #150326 by Petros Kitsaras
Αυτό το καιρό παίζω το Spirit Stones


Ένα παιχνίδι που μαζέυεις κάρτες Heroes που μετα κάνεις Quest και είναι Puzzle game που πρεπει να να ενώσεις ίδια χρώματα και να κάνεις Combos για να κάνεις Damage. Είναι αρκετά ωραίο παιχνιδάκι =) Περνάει η ώρα σου

STEAM: TheGamerUrsoEAOrigin: TheGamerUrso
UPlay: GamerUrso Battle.net: GarfangGR

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Oct 2014 08:41 #150337 by Donnie Darko
Σας προτείνω τα παρακάτω παιχνίδια που πολύ απλά κάνουν εξάσκηση το Μυαλό :lol: :lol:
Duet
Unlock - The Game
Mosaic
Dumb Ways To Die

Αν δεν με βρίσκετε στο Facebook η σε κανά σουβλατζίδικο ε τότε θα είμαι μέσα στο Site :) :) :)
ΥΓ:Έχω μόνο Facebook,skype,twitter,youtube :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Oct 2014 16:08 #150489 by Petros Kitsaras
Αυτο το καιρό έχω κολίσει με το Spirit Stone :Ο φοβερό παιχνίδι! πραγματικά. Επίσεις άλλα δυο που μου αρέσουν είναι το Real Racing 3 και το Asphalt 8

STEAM: TheGamerUrsoEAOrigin: TheGamerUrso
UPlay: GamerUrso Battle.net: GarfangGR

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Oct 2014 18:15 #150497 by Αγησίλαος Σιντόρης
Το asphalt 8 είναι πραγματικά απίστευτο όντως..απίστευτα γραφικά για mobile game και για να φανταστείς είναι από τα λίγα μέχρι τώρα και το μόνο πο έχω δει εγω που στα option έχει να βάλεις το λογαριασμό σου και να κανείς stream...σε λίγο λοιπόν θα streamaroume από το tablet μας...

Όλα τα πράγματα είναι δύσκολα, προτού γίνουν εύκολα.
Thomas Fuller

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Oct 2014 18:42 #150499 by Νικολής Ασημάκης
Παίζω το Doctor Who: Legacy. Ωραίο παιχνίδι με στρατηγική και rpgίστικα στοιχεία που κρατούν το ενδιαφέρον. Να είχε και λίγο μεγαλύτερη ιστορία και θα ήταν πάρα πολύ καλό.

Please Log in or Create an account to join the conversation.