Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Euro Truck Simulator 2

23 Feb 2014 18:23 #140820 by DimutriKs
Replied by DimutriKs on topic Euro Truck Simulator 2
Είδα το βίντεο και πωρώθηκα! Πραγματικά μου έδινε την αίσθηση πως οδηγούσε στην Ελλάδα! Μόνο τα εγκαταλειλημένα βαγόνια ήταν κάπως αλλά μικρό το κακό! Κρίμα που πρέπει να ξεκινήσεις νέο παιχνίδι αλλά είχα ενάμιση μήνα να ασχοληθώ με το παιχνίδι οπότε οι Ελληνικοί χάρτες δίνουν νέο ενδιαφέρον στο παιχνίδι! Περιμένουμε και τα άλλα mods geololj :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

17 Jun 2014 03:21 #145801 by Zaratoth
Replied by Zaratoth on topic Euro Truck Simulator 2
Για καιρό το σνόμπαρα καθώς δεν μου αρέσουν καθόλου τα παιχνίδια simulation και πιο συγκεκριμένα, ότι αφορά μηχανοκίνητα (από αμάξια μέχρι αεροπλάνα). Αυτό μου το έδειξε φίλος και κόλλησα. Ειδικά τώρα στην εξεταστική, που δεν έχω μυαλό για κάτι με ιστορία, αλλά θέλω να παίξω να χαλαρώσω, είναι ότι πρέπει. Δεν έχω αγοράσει ακόμα την πρώτη δική μου νταλίκα, αλλά έχω δει περίπου τι σύστημα management υπάρχει, και μου φάνηκε καλό, αν και λίγο ελλειπές. Έμαθα πάντως πως θα βγάλουν μελλοντικό update με περισσότερο αναλυτικό management εταιρείας, ισχύει;

03 Nov 2015 18:31 - 03 Nov 2015 18:39 #170594 by Asxetoss
Replied by Asxetoss on topic Euro Truck Simulator 2
Ξανάρχισα να παίζω μετά απο καιρό , 1-2 δρομολόγια στο multiplayer με μουσικουλα = πλήρης χαλάρωσή .Δεν εχω βάλει κανένα mod ακόμα τις καμπίνας τα αξεσουάρ νομιζω είναι σε dlc αυτό θα μπαίνει σε όλους?

04 Nov 2015 18:26 #170642 by geololj
Replied by geololj on topic Euro Truck Simulator 2
Έχεις δίκιο, δε το ανέφερα στο προηγούμενο post. Από ότι βλέπω στην περιγραφή λέει ότι απαιτείται το Cabin Accessories DLC, το οποίο κοστίζει 3.99 ευρώ στο Steam .

24 Jan 2021 17:48 #245082 by BigGreekGamer
Στο Euro Truck Simulator 2 οδηγάτε φορτηγό που παραδίδει εμβόλια COVID-19
Οι developers ζήτησαν συγγνώμη.

Το Euro Truck Simulator 2 και το American Truck Simulator έχουν από χθες ένα event στο οποίο οδηγάτε ένα φορτηγό, το οποίο παραδίδει εμβόλια κορωνοϊού COVID-19.

Πέρυσι υπήρχε ένα έκτακτο event με τίτλο "Truck At Home" στο οποίο οι gamers δώρισαν 18.200 δολάρια (15.000 ευρώ) σε φιλανθρωπικές οργανώσεις. Ωστόσο, το φετινό event βρήκε κάποιους gamers αντίθετους, καθώς κατηγόρησαν την SCS Software ότι παίρνει "πολιτική θέση υπέρ των εμβολίων". Η εταιρεία ανάπτυξης δήλωσε: "Χαιρετίζουμε τους οδηγούς φορτηγών που έχουν την δύσκολη αποστολή να παραδώσουν εμβόλια ανά τον κόσμο αυτές τις ημέρες. Δεν παίρνουμε θέση υπέρ ή κατά του εμβολιασμού. Απλά θέλαμε να εκφράσουμε την συμπαράστασή μας σε κάθε οδηγό φορτηγού, ειδικά σε τέτοιες κρίσιμες στιγμές που ξεκίνησαν από τις αρχές της πανδημίας.

Η δήλωση αυτή ωστόσο έφερε νέες αντιδράσεις. Έτσι, οι developers κατέβασαν την σχετική ανακοίνωση και ανέβασαν νέα.

Στη νέα τους ανακοίνωση ζητούν εκ νέου συγγνώμη, διορθώνοντας την διατύπωση ως εξής: "Είτε είστε υπέρ, είτε κατά του εμβολίου, οι οδηγοί των φορτηγών αυτών θα πρέπει να δουλέψουν σκληρά και θέλαμε να τους δώσουμε αυτά τα 15 λεπτά φήμης". Τέλος, η εταιρεία ανάπτυξης έλαβε αρκετά επιθετικά σχόλια, αλλά και σχόλια στα οποία χρήστες υπέρ ή κατά των εμβολίων βρίζονταν μεταξύ τους, συνεπώς στο δεύτερο μήνυμά της έγραψε: "Δεν χρειάζεται να είστε προσβλητικοί, νευριασμένοι ή να βρίζετε μεταξύ σας. Το να πείτε την άποψή σας είναι θεμιτό και το καλωσορίζουμε, απλά δεν θα επιτρέψουμε πόλεμο σχολίων εδώ ή σε άλλες πλατφόρμες".

Το Hauling Hope event θα διαρκέσει μέχρι τις 7 Φεβρουαρίου.

I don't need to get a life. I'm a gamer, I have lots of lifes.

Notification