Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Σε ποιο παιχνίδι θα θέλατε να ζούσατε?

01 Oct 2015 16:44 #169328 by Δημήτρης Φαλκώνης

Please Log in or Create an account to join the conversation.

30 Oct 2015 16:41 #170417 by Αντώνης Ανδρονικάκης
Στο Hyrule kingdom φυσικά και να πηγαίνω εκδρομή για picnic στην Lake Hylia..αλλά οκ συμβιβάζομαι και στο Fable II όπου μπορείς να έχεις τη γυναικούλα σου και το σπιτάκι σου αλλά και να βολτάρεις όποτε θες προς την περιπέτεια...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Nov 2015 17:32 #171194 by Τάσος Νικολακόπουλος
Star Wars The Old Republic, ή γενικά σε οποιοδήποτε Star Wars game.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Dec 2015 00:52 #174289 by Tassos Dokkantsuiteru
Θα ήθελα να ζούσα στον κόσμο του FFVII για να γνωρίσω τους χαρακτηρες πιο πολύ :p

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Dec 2015 01:08 #174292 by Blood Prince
Θα ήθελα να ζούσα σε κάποιο horror game βασικά σε κανένα Fear να βλέπω το φάντασμα της Alma. :evil:

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Dec 2015 01:24 #174296 by Χριστιάνα Θάνου
Βασικά αυτό είναι κάτι που σκεφτόμουν πάντα...τόσα Games, τόσες δυνατότητες για cool πράγματα αλλά και τόσοι επικίνδυνοι εχθροί!Σίγουρα δεν θα ήθελα να ζω μέσα στο Silent Hills πάντως :P
Σκεφτόμουν για Prince of Persia (εποχές PS2), WoW αλλά κυρίως The Witcher 3!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Dec 2015 02:19 - 29 Dec 2015 02:21 #174302 by Blood Prince

Glamorous wrote: Βασικά αυτό είναι κάτι που σκεφτόμουν πάντα...τόσα Games, τόσες δυνατότητες για cool πράγματα αλλά και τόσοι επικίνδυνοι εχθροί!Σίγουρα δεν θα ήθελα να ζω μέσα στο Silent Hills πάντως :P
Σκεφτόμουν για Prince of Persia (εποχές PS2), WoW αλλά κυρίως The Witcher 3!!


Καλό το Prince of Persia βασικά του 2003 που έχω ασχοληθεί μου άρεσε,για αυτό έχω και αυτό το user name,βασικά το είχα πάρει επειδή ήταν στο κλίμα Tomb Raider αλλά δεν θα είχα πρόβλημα να ζούσα στο σπίτι του Silent Hill 2 αρκεί να τα έβλεπα τα τέρατα αλλά να μην μου επιτίθονταν,αλλά όλο αυτό το κλίμα και το μυστήριο που υπήρχε στο παιχνίδι μου άρεσε και θα ήθελα να ζούσα σε αυτό.Εκτός βέβαια από την ανατριχίλα που σου προκαλεί και μου άρεσε θα μπορούσα να το χαρακτήριζα και κάπως ερωτικό παιχνίδι και όχι μόνο horror..ειδικά η αίσθηση που σου αφήνει όταν το τερματίζεις.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Dec 2015 12:52 - 29 Dec 2015 12:52 #174310 by Τάσος Νικολακόπουλος
Νομίζω πως, παρά τον φόβο για την ζωή μου, θα επέλεγα να ζήσω στο Star Wars Battlefront. Τώρα δεν ξέρω αν πήγαινα με Rebels ή Imperials, ίσως να πρόδιδα και τους δύο και να πήγαινα μία με τους μέν και μία με τους δέ xD. Μετά, θα με μάγευε ο κόσμος του Assassin's Creed. Όχι τίποτα άλλο, θα έπαιρνα μέρος και στην παγκόσμια ιστορία...:P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Dec 2015 20:08 #174327 by Κατερίνα Μαρίνου
Και εγω θα ηθελα να ζησω στον φανταστικο κοσμο του Star Wars. Θα μου αρεσε να πιλοταρω το x-wing μου και να τα βαζω με την αυτοκρατορικη στρατια του Palpatine. Να εχω τα ρομποτακια να με βοηθανε και να πηγαινω απο πλανητη σε πλανητη να πουλαω προιοντα για να βοηθω την επανασταση. Δεν θα με χαλαγε και ο απελπιστικα μονοτονος κοσμος του Fallout να σκοτωνω mutants και raiders με το laser rifle μου. :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Dec 2015 21:10 #174336 by Άννα Κυριακοπούλου
Στο legend of zelda και να ανακαλύπτω νέα θαυμαστά πράγματα κάθε μέρα. Πολύχρωμα πλάσματα, σπηλιές, εξωτικά μέρη και πολλά τέτοια :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification