Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

PS Vita: Νέες ειδήσεις

23 Jun 2013 23:45 #126547 by Μάνος Γρυπάρης
Η κονσόλα από πλευράς τεχνικών προδιαγραφών και εφαρμογών έχει να δώσει περισσότερα από το 3DS. Ωστόσο, υστερεί σε θέμα καλών games που είναι και το ζητούμενο. Εκεί το 3DS υπερτερεί. Εξαρτάται βέβαια και τι είδους games θέλεις να παίζεις. Αν θέλεις platform, casual, Beat 'em up θα πας προς 3DS. Αν όμως δεν σε τραβάνε τα games της Nintendo και θες Action, FPS κτλ. τότε καλό θα ήταν να κοιτάξεις όλες τις κυκλοφοριες του PS Vita κι αν δεις οτι σε ενδιαφέρουν πραγματικά τότε να το τιμήσεις. It's up to you.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Jun 2013 17:45 #126691 by Βαγγέλης Κώτσελας
πιστευω οτι το ps vita εχει παραμεληθει

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Jun 2013 18:34 #126698 by Vagelis Azariadis
Πολύ underrated πιστεύω, παρότι δεν την έχω στην κατοχή μου...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

25 Jun 2013 18:48 #126700 by Αλεξανδρος Τσαπογας
ευχαριστω για τις απαντησεις σας παιδια αποφασισα δεν χρειαζομαι αυτην την στιγμη να την αγορασω την κονσολα θα περιμενω καποιο διαστημα να δω αν θα βγουν καινουργια παιχνιδια.Πιστευω ειναι απο τις καλυτερες φορητες κονσολες που υπαρχουν ισως η καλυτερη αλλα χωρις καλα παιχνιδια πεφτει πολυ το επιπεδο της κονσολας.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

26 Jun 2013 00:33 #126734 by Vagelis Azariadis
Ακριβώς το ίδιο λέω και εγώ. ΙΣΩΣ στο μέλλον, άσε που λεφτά δεν υπάρχουν...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jul 2013 21:29 #127650 by Αλεξανδρος Τσαπογας
Τελικα μαζεψα λεφτα και μπορω να αγορασω το ps vita αλλα τσεκαρα και το 3ds xl που πραγματικα μου αρεσε λογω και των μεγαλων μου χεριων(εχω ds lite οποτε ειχα ενα προβληματακι με το μεγεθος της κονσολας).Το θεμα ειναι οτι θα παω να ψωνισω αυριο και μια απο τις 2 κονσολες θα αγορασω μου ειπατε για το ps vita τι ειναι το μειον και το παρατηρησα οταν κοιταζα τα παιχνιδια του.Επισης ειμαι συνδρομητης στο plus και σιγουρα θα εχω καποια δωρεαν παιχνιδια αλλα το κακο ειναι οτι λεφτα πχ για 16 γβ η 32 δεν τα εχω αυτην την στιγμη και θα πρεπει να περιμενω ενα διαστημα.Απο την αλλη ειδα πολλα βιντεο,reviews για το 3ds xl και πραγματικα μου αρεσε η ιδεα να εχω ενα ειμαι και λατρης του μαριο οποτε μου αρεσει η ιδεα του να παιζω σε μεγαλυτερες οθονες εναν απο τους αγαπημενους μου χαρακτηρες θα δειχνει ωραια.Επισης τσεκαρα και τα παιχνιδα του 3ds και εχω πολλες επιλογες και αυτο μου αρεσε.Τωρα σε θεμα apps και τι προσφερει η κονσολα περα απο το gaming δεν με ενδιαφερει.Τωρα απο σας θα εκτιμουσα μια γνωμη,τι νομιζετε εσεις ειναι το καταλληλοτερο για μενα και αν εχετε καποιες αλλες πληροφοριες να μου δωσετε.Πιστευω η τελικη μου αποφαση θα γινει οταν παω στο καταστημα να αγορασω μια απο τις 2.Ευχαριστω οποιον το διαβασε και απαντησει απο κατω και σορρυ για το τοσο μεγαλο κειμενο!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jul 2013 21:59 #127652 by Βασίλης Καμακάρης
Το θέμα είναι ποια θες εσύ περισσότερο. με το psvita έχεις το πλεονέκτημα ότι αποκτάς free games λόγο του plus. Και το 3ds έχει πληθώρα από πολλά games για κάθε γούστο.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Jul 2013 22:07 #127653 by Αλεξανδρος Τσαπογας
βασιλη το καλυτερο θα ηταν να εχω και τις 2 να εχω το κεφαλι μου ησυχο :P αλλα αστο λεφτα δεν υπαρχουν αυτην την στιγμη.Κοιτα μενω εξωτερικο και θελω αν παρω βιτα σιγουρα 32 γβ αλλα κανει πανω απο 100 δολλαρια που δεν τα εχω το 3δς χλ απο την αλλη σου δινει 4 που ειναι παρα πολυ καλο.το βλεπω βασικα για 3δς περισσοτερο και ειδα οτι βγαινουν σε λιγο καιρο πολυ καλα παιχνιδια οπως smash bros η μεχρι και τα ποκεμον που εχω να παιξω χρονια και ολα αυτα με ελκυουν περισσοτερο.Σε θεμα κονσολας χαρακτηριστικα το βιτα ειναι καλυτερο αλλα τα καλυτερα παιχνιδια αυτην την στιγμη τα εχει το 3δς μαλλον εκει θα καταληξω και στο μελλον βλεπουμε τι γινετε με βιτα

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Jul 2013 10:59 #128317 by Than0sGamer
Παιδια θελω να ρωτησω κατισε αυτο το θεμα θελω να απαντησουν πιο πολυ αυτοι που εχου Ps vita .
Θελω να παρω Ps vita και θελω να μαθω θα αξιζι αμα το παρω ???εγω θελω να το παρω αλλα θελω πρωτα να ακουσω γνωμες?!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Jul 2013 12:18 #128323 by Μάνος Γρυπάρης
Καταρχήν τι games σου αρεσει να παιζεις?
Επισης εχεις ηδη PS3?

Είναι μια φορητή κονσόλα πολύ καλής τεχνολογίας και αισθητικής αλλά από πλευράς games πες μας τι ψάχνεις και θα σου πούμε.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification