Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Γνωμες για αγορα οθονης

14 Jan 2021 21:09 #244612 by Vaggelis Giannakopoulos
Γεια σας παιδια!!Καλη χρονια με υγεια!!Θελω να αγορασω μια οθονη για γενικη χρηση(και για fifa,pes).Μπορω να δωσω μεχρι 130 ευρω.Η συνολικη παραμονη μου μπροστα απο την οθονη ειναι 6-7 ωρες την ημερα.Θα την εχω στο δωματιο μου.Ειμαι αναμεσα σε 22",23" και 24".Ειμαι πιο κοντα σε 24αρα αλλα φοβαμαι μην στραβωνομαι.Παντως εχω γυαλια με αντιανακλαστικη επιστρωση.Θα ηθελα να μου προτεινετε καποιο μοντελο και να μου πειτε αν πιστευετε οτι με την 24αρα θα εχω προβλημα στα ματια.Δυστυχως σε καταστημα δεν μπορω να παω να δω απο κοντα λογω κορωνοϊού.Το γραφειο μου δεν ειναι γωνιακο,την οθονη θα την εχω φατσα μπροστα μου.
Ευχαριστω.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Jan 2021 09:12 #244618 by Giorgos Tsolaridis

vaggia wrote: Γεια σας παιδια!!Καλη χρονια με υγεια!!Θελω να αγορασω μια οθονη για γενικη χρηση(και για fifa,pes).Μπορω να δωσω μεχρι 130 ευρω.Η συνολικη παραμονη μου μπροστα απο την οθονη ειναι 6-7 ωρες την ημερα.Θα την εχω στο δωματιο μου.Ειμαι αναμεσα σε 22",23" και 24".Ειμαι πιο κοντα σε 24αρα αλλα φοβαμαι μην στραβωνομαι.Παντως εχω γυαλια με αντιανακλαστικη επιστρωση.Θα ηθελα να μου προτεινετε καποιο μοντελο και να μου πειτε αν πιστευετε οτι με την 24αρα θα εχω προβλημα στα ματια.Δυστυχως σε καταστημα δεν μπορω να παω να δω απο κοντα λογω κορωνοϊού.Το γραφειο μου δεν ειναι γωνιακο,την οθονη θα την εχω φατσα μπροστα μου.
Ευχαριστω.

Εγώ θα σου πρότεινα αυτήν που έχω στην έκδοση των 75HZ με λίγα χρήματα παραπάνω.

AOC 24G2U5 Gaming Monitor 23.8" FHD

I don't need to get a life. I'm a gamer, I have lots of lifes.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Jan 2021 17:22 #244636 by Vaggelis Giannakopoulos
Οντως φαινεται πολυ καλη.Ωστοσο ξερεις μηπως να μου προτεινεις καποια στο ευρος τιμης που θελω?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Jan 2021 11:34 #244640 by Παναγιώτης Τσιάτσος
Αυτή θα μπορούσε να είναι μια καλή επιλογή στα χρήματα αυτά.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Jan 2021 14:23 #244660 by Γιώργης
Εγώ θα σου πρότεινα αυτή: www.skroutz.gr/s/9208530/Samsung-C24F390FHU-Curved-Monitor-24-FHD.html
Νομίζω ξεκινάει από τα 114€ και είναι αρκετά καλή για τα χρήματα της, ειδικά σύμφωνα με τις αξιολογήσεις.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Jan 2021 17:46 #244759 by Vaggelis Giannakopoulos
ΟΚ.Ευχαριστω

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Jan 2021 08:52 #244912 by Frazzle
Eχω την τηλεοραση που προτεινε ο καμα πιο πανω, την 27" εκδοση, οχι την 24. Ειμαι παρα πολυ ικανοποιημενος με οθονες samsung γενικα και για τα λεφτα που ζητας, αν ψαχνεις ακομα, ειναι μια καλη λυση.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification