Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword
Το GameWorld.gr αναζητά Forum Moderators (21 May 2018)

Το GameWorld.gr επιθυμεί να προσλάβει Forum Moderators.

Hex: Card Clash

More
06 May 2019 17:37 #225034 by ProfGameboy
ProfGameboy created the topic: Hex: Card Clash
Ένα TCG (trading card game) που κυκλοφόρησε από την Hex Entertainment το στις 19 Απριλίου το 2016 και είναι free-to-play στο PlayStation Store από 31 Ιανουαρίου του 2018. με Χαρακτηρίζεται ως Strategy, Turned-Based Card Battle game και έχει στόχο να φέρει το συγκεκριμένο είδος games στο σήμερα. Το πλήθος των καρτών ξεπερνά τις 1.000, μπορείτε να τις ανταλλάσετε, ενώ οι προσαρμογές στα deck είναι ικανοποιητικότατες. Μπορείτε να ανταγωνιστείτε και να δοκιμάσετε τις ικανότητες σας είτε εναντίον άλλων παικτών online είτε με έναν AI αντίπαλο. Επιπλέον κάθε μάχη ή τουρνουά που συμμετέχετε σας επιβραβεύει με μοναδικά δώρα όπως κάρτες, νομίσματα και gems, ενώ υπάρχει η δυνατότητα της επεξεργασίας των καρτών σας με την χρήση των gems που θα κερδίζετε. Η εταιρία αναπτυξης σας προφέρει αρκετά πακέτα που μπορείτε να αγοράσετε για να δυναμώσετε το deck σας και δελεάζει το κοινό με εβδομαδιαία τουρνουά με χρηματικά έπαθλα. Επιπλέον μπορείτε να διαλέξετε champion σε μια λίστα με πάνω απο 90 χαρακτήρες.
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
07 May 2019 14:18 #225040 by ProfGameboy
ProfGameboy replied the topic: Hex: Card Clash
Προσωπικά εμένα μου παρουσίασε πολλά bugs κατά την διάρκεια των μονομαχιών. Κατά τα άλλα είναι πολυ ενδιαφέρον card game, σχετικά απλό σε λειτουργίες και έχει πάρα πολλές επιλόγες ώτσε να προσαρμόσετε το παίχνιδι στο προσωπικό σας γούστο. Επεξεργασία μπορεί να γίνει σχεδον στα πάντα, ενώ το πλήθος των καρτών είναι πολύ μεγάλο. Αυτό ισχύει και για τα champions, πράγμα που μου άρεσε αρκετά για free-to-play game.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Moderators: Parouakiszax
Time to create page: 0.450 seconds
Notification