Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Cyberpunk 2077

31 May 2012 12:12 #108520 by Γιάννης Σφηνιάς
Κατά τη διάρκεια της ετήσιας καλοκαιρινής συνδιάσκεψής της, η εταιρία CD Projekt Red ανακοίνωσε ένα ολοκαίνουριο RPG βασισμένο στο “Cyberpunk” (pen & paper RPG) του Mike Pondsmith. Για το παιχνίδι δεν δόθηκε ένας συγκεκριμένος τίτλος, όμως γνωστοποιήθηκε ότι βρίσκεται ήδη υπό ανάπτυξη από την δεύτερη ομάδα της CD Projekt Red που αποτελείται από έμπειρους προγραμματιστές κι εδρεύει στην Βαρσοβία της Πολωνίας.

Ο πρόεδρος της CD Projekt Red Marcin Iwinski δήλωσε ότι το παιχνίδι θα απευθύνεται σε ένα πιο ώριμο κοινό και θα περιέχει «ρεαλιστικές και βίαιες σκηνές δράσης σε ένα φουτουριστικό περιβάλλον», καθώς επίσης και ένα τεράστιο οπλοστάσιο γεμάτο αναβαθμίσεις, βοηθητικά εμφυτεύματα και άλλα υψηλής τεχνολογίας εξαρτήματα. Ο Iwinski ανέφερε ακόμη ότι η ιστορία του παιχνιδιού θα ξετυλίγεται χωρίς ίχνος γραμμικότητας, ενώ θα υπάρχει και μία πληθώρα από classes για τον χαρακτήρα σας.



Για τον συγκεκριμένο τίτλο δεν δόθηκαν περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το πότε και για ποιες πλατφόρμες θα κυκλοφορήσει. Τέλος, η CD Projekt Red αποκάλυψε ότι το The Witcher 2: Assassins of Kings πούλησε περισσότερα από 1.7 εκατομμύρια αντίτυπα για PC και Xbox 360, ενώ αναμένεται να κυκλοφορήσει και για Mac το ερχόμενο φθινόπωρο.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Jan 2013 02:11 #118519 by Γιώργος Λόλας
Cyberpunk 2077: Teaser Trailer

Η CD Projekt Red έδωσε στη δημοσιότητα ένα teaser τρέιλερ για το επόμενο παιχνίδι της. Απολαύστε το:

[youtube:wr6v8bd0]
[/youtube:wr6v8bd0]

Χωρίς υπερβολές, αυτό έγινε το αγαπημένο μου game trailer έως τώρα. Είναι απλά τέλειο! Αυτό το game μαζί με το Watch Dogs και δε θέλω άλλα παιχνίδια στο σκληρό μου!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Jan 2013 02:16 #118521 by Παναγιώτης Φλώρος
Μάλλον θα είναι έτοιμο το 2077 :Ρ

Μας έφτιαξε πάλι η CDP... για να δούμε!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Jan 2013 03:10 #118522 by Γιώργος Λόλας
Ετοιμάζω χρονομηχανή αν είναι έτσι, γιατί δε θέλω να το χάσω αυτό το game :P

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Jan 2013 07:13 #118523 by Sharkman
Replied by Sharkman on topic Cyberpunk 2077

geololj wrote: Ετοιμάζω χρονομηχανή αν είναι έτσι, γιατί δε θέλω να το χάσω αυτό το game :P


[youtube:vcxjpdtf]
[/youtube:vcxjpdtf]

Στην έχω έτοιμη Γιώργο!! :D :D

Wade Wilson/Deadpool: Did I say this was a love story? I meant horror movie!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Jan 2013 12:25 #118528 by mordecai
Replied by mordecai on topic Cyberpunk 2077
θα ειναι πολυ kool!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Jan 2013 12:33 #118529 by mordecai
Replied by mordecai on topic Cyberpunk 2077
απιστετο artwork! κοιταω για καμια εικονα στο google αλλα
δεν εχει τιποτα περισσοτερα απο αυτες του trailer και 2 αλλες!
Θα εχει πολυ style!! οι εικονες πανε για εκτυπωση στο print24 !
scifi "city life" θα ειναι ωραιο πραγμα για εμας που ειμαστε κολλημενοι
με τα wastelands του borderlands..!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Jan 2013 12:38 #118531 by Γιώργος Κυρενές
"Θα κυκλοφορήσει όταν θα είναι έτοιμο." Μου αρέσει όταν μία εταιρία έχει τέτοια νοοτροπία! Αυτό σημαίνει ότι στις προθέσεις της είναι να μας προσφέρει όσο γίνεται ένα ολοκληρωμένο προϊόν χωρίς να βιάζεται για deadlines! Πολύ ωραίο το βίντεο αλλά περιμένω να δω και gameplay.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Jan 2013 18:01 #118587 by Παντελής Δασκαλέλος
Cyberpunk 2077



Νέο RPG από την CD Projekt, δημιουργό του The Witcher. [UPDATE]

Διαβάστε περισσότερες πληροφορίες

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Jan 2013 18:09 #118588 by Παντελής Δασκαλέλος
Ακόμα και αν μεσολαβούν δυο χρόνια μέχρι να βγει στα καταστήματα εγώ ήδη ανυπομονώ. Ελπίζω στο μέλλον να βγουν μεταφορές και άλλων ξεχασμένων pen-and-papers, κάνα Elric πχ να γουστάρουμε.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification