Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword
Το GameWorld.gr αναζητά Forum Moderators (21 May 2018)

Το GameWorld.gr επιθυμεί να προσλάβει Forum Moderators.

FIFA 19

More
20 Jan 2020 18:35 - 20 Jan 2020 18:48 #230989 by Blood Prince
Blood Prince replied the topic: FIFA 19
Το Gameplay έχει γίνει τελείως arcade.Δεν με ικανοποιεί στον βαθμό που θα ήθελα.

Επιπλέον στις εθνικές ομάδες δεν ακούγεται ο ύμνος στους περισσότερους αγώνες και κυρίως στους επίσημους...περίεργο.

Στο Career δεν μπορώ να αποχωρήσω όποτε θέλω και δεν μου δίνεται η δυνατότητα να επιλέξω τον αριθμό των ομάδων που θα ήθελα....ας πούμε παίζω Ευρώπη και θέλω να αναλάβω ομάδα από Αυστραλία και δεν μπορώ......οι ομάδες που μου κάνουν πρόταση είναι δύο-τρείς και συνήθως από το ίδιο πρωτάθλημα που αγωνίζομαι κατά πλειοψηφία....

Αλλα Fifa ήταν καλύτερα και αναφέρομαι από το Fifa 10 και πρίν.Μπορεί να μην είχαν τα γραφικά που έχουν τώρα αλλά ήταν καλύτερα σε πολλούς άλλους τομείς.

Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Last Edit: 20 Jan 2020 18:48 by Blood Prince.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Time to create page: 0.665 seconds
Notification