Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Soccer Manager 2022

20 Mar 2022 18:40 #262420 by Μάνος Γρυπάρης
Η νέα έκδοση του free-to-play Manager game είναι εδώ. Κατεβάστε την στο Steam.

Στο μεγαλύτερο μέρος του είναι ίδια με πέρυσι. Απλά προστέθηκε το σύστημα για Level Up στο προφίλ προπονητή. Κερδίζετε xp, κάνετε level up και δίνετε πόντους σε attributes και abilities.

Εν τω μεταξύ μπορείτε πάλι να χτίσετε εγκαταστάσεις, ενώ είναι τίγκα στα bugs και φυσικά σας ζητάει διαρκώς να πληρώσετε για μικροσυναλλαγές. Πάντως εγώ έχω "καεί".

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

22 Mar 2022 01:10 #262435 by Μάνος Γρυπάρης
Soccer Manager 2022 review



Έπαιξα τρεις σεζόν. Πήρα το πρωτάθλημα στην 1η με τον Παναθηναϊκό, αποκλείστηκα από το Champions League και μετά από το Europa League.
Την 2η και την 3η σεζόν τερμάτισε 2ος πίσω από την ΑΕΚ που πήρε 2 σερί πρωταθλήματα. Στο Europa League αποκλείστηκα την 1η χρονιά στον 2ο προκριματικό και την 2η φορά από τον 1ο προκριματικό από την Legia.

Το παιχνίδι έχει τα ίδια προβλήματα με πέρυσι. Χρυσοπληρώνετε χρήματα στο χέρι ακόμα και για τους ελεύθερους παίκτες. Στην Ευρώπη ότι πάει μέσα γράφει, καθώς ξένες ομάδες θα σας κάνουν πελάτες, αν σκεφτείτε να αναλάβετε ελληνική ομάδα. Θα πρέπει να φάτε καμιά 10αριά χρόνια για να φτιάξετε ελληνική ομαδάρα και να πάρετε ευρωπαϊκό κύπελλο. Εκτός φυσικά κι αν βάλετε το χέρι στην τσέπη.

Εν τω μεταξύ στα ντέρμπι πετούσα 4άρες, 5άρες...και ακόμα περισσότερα. Αλλά έφερνα κάτι κουλά Χ ή ήττες με καφενεία.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification