Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Top Eleven

17 Feb 2014 12:48 #140625 by Βασίλης
Replied by Βασίλης on topic Top Eleven

geololj wrote: Κι εμένα μου είχαν σβήσει την ομάδα. Δεν το βρίσκω σωστό αυτό γιατί μπορεί κάποιος να έχει ρίξει λεφτά για να αγοράσει tokens και μετά για λίγο καιρό να μην μπορεί να παίξει.


ετσι ακριβως!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

03 Jul 2014 12:52 #146299 by Kostas
Replied by Kostas on topic Top Eleven
Καλημερα παιδια ,θα ηθελα να ρωτησω ποια ειναι η διαδικασια πωλησης παιχτη σε εναν φιλο μου μεσω διαπραγματευσης ,ευχαριστω

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Aug 2014 13:30 #148003 by Μάνος Γρυπάρης

kostasgasdogofwar wrote: Καλημερα παιδια ,θα ηθελα να ρωτησω ποια ειναι η διαδικασια πωλησης παιχτη σε εναν φιλο μου μεσω διαπραγματευσης ,ευχαριστω

Δεν υπάρχει δυστυχώς τέτοια δυνατότητα.
Για να πουλήσεις γενικά παίκτες στις διαπραγματεύσεις, να ξέρεις ότι θα πρέπει να τους κρατήσεις ένα πόντο ποιότητας πριν πάρουν το επόμενο αστεράκι. Κάπου εκεί μπαίνουν στη λίστα αυτόματα. Τώρα ΑΝ (λέμε αν) ο φίλος σου είναι στον ίδιο server με σένα, (δηλαδή σου κάνει support στους αγώνες από εκεί θα καταλάβεις αν παίζετε στον ίδιο server) τότε θα μπορεί να κάνει Bid για τους παίκτες σου που είναι στις διαπραγματεύσεις. Ναι, εκείνους που θέλουν 1 πόντο ποιότητας για να πάρουν το επόμενο αστεράκι.

Οπότε όσους έχεις για πούλημα απενεργοποίησε τους την προπόνηση και μην τους βάζεις να παίζουν. Δεν θα θέλεις να πάρουν αστεράκι γιατι θα χάσεις τα tokens της διαπραγματευσης, έτσι? :wink:

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Aug 2014 04:09 #148427 by Γιάννης Μαύρενας
εγω δεν εχω καταλαβι πως περνης lvl

ΠΡΟΣΘΕΤΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
Είμαι λέων. Προχθές το έμαθα που έβλεπα Μενεγάκη. Όχι, δεν ξυπνάω πρωί για να δω πρωϊνάδικα. Απλώς εκείνη τη μέρα μόλις είχα μπει σπίτι και έβαλα τηλεόραση για να κοιμηθώ. Είχαμε πάει με τα φιλαράκια στο γήπεδο το προηγούμενο βράδι. Πολύ κούραση μωρέ αδελφάκι μου! Ξέρεις πως είναι να σε κυνηγάνε οι μπάτσοι και εσύ να κουβαλάς τρεις σιδερόβεργες, δύο κασόνια, ένα κρύπτοναιτ, ξέρετε αυτό που δένουμε τα μηχανάκια, και το πανό; Πήγαν να μας κλέψουν το πανό τα μου...α! Μας έκαναν ένα ντου, αλλά κατάφερα και το μάζεψα! θα το έχανα θα φρίκαιρνα! Δύο μήνες το έφτιαχνα! Όχι γιατί ήταν μεγάλο, αλλά γιατί έψαχνα να βρω πως γράφεται το «κουφάλες». Ο Μάκης ο Μπαζούκας μου έλεγε ότι γράφεται με αι!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

24 Aug 2014 11:08 #148445 by Sharkman
Replied by Sharkman on topic Απ: Top Eleven
Το level ανεβαίνει ανάλογα αν η ομάδα σου προκριθεί ή όχι, είσαι από 7 εως 1 θέσεις στον βαθμολογικό σου πίνακα στο τέλος της χρονιάς 26 αγώνων τότε ανεβαίνει το level, εγώ πχ είχα μια ομάδα επί 5 seasons πες 5 μήνες (παίζοντας 1 αγώνα τη μέρα τα 5 χρόνια ομάδας είναι 5 μήνες) αλλά ήμουν level 4 γιατί μια season ήμουν κάτω από 7ος.

Wade Wilson/Deadpool: Did I say this was a love story? I meant horror movie!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Dec 2014 01:38 - 06 Dec 2014 10:03 #153338 by anthony
Replied by anthony on topic Top Eleven
Καλησπέρα έχω τον συγκάτοικο μου φίλο στο FB Και στο Top Eleven δεν μπορώ να τον υποστηρίζω ούτε εγώ ούτε αυτός.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Dec 2014 10:04 #153360 by Donnie Darko
Replied by Donnie Darko on topic Top Eleven
Καλησπέρα και καλωσήρθες στο Forum μας.Το ότι δεν μπορείτε είναι που εσείς οι 2 παίζετε σε διαφορετικούς Servers και δεν υπάρχει καμία πιθανότητα να σας υποστηρίζει η να τον υποστηρίζετε.

Αν δεν με βρίσκετε στο Facebook η σε κανά σουβλατζίδικο ε τότε θα είμαι μέσα στο Site :) :) :)
ΥΓ:Έχω μόνο Facebook,skype,twitter,youtube :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Dec 2014 22:43 #154410 by anthony
Replied by anthony on topic Top Eleven
Καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω κατι. Αν ενας παικτης μου ειναι πχ. DR DL μπορει να παιξει το ιδιο και στισ δυο θεσεις η σε μια απο τις δυο να αποδιδει καλυτερα?

Ευχαριστω

Please Log in or Create an account to join the conversation.

27 Dec 2014 16:00 #154703 by Μάνος Γρυπάρης
Παιζει το ιδιο καλα και στις δύο.

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

05 Feb 2015 19:33 #156391 by Χρυσόστομος Καζώνης
Καλησπέρα παιδιά... εχω μια ερώτηση.. επειδή είχα να μπω στο game 1-2 μήνες παρατήρησα οτι μου διαγραφτηκε ολη η ομαδα.. (ημουν 21 lvl) μήπως ξέρεις κανεις γιατι? ευτυχώς που δεν είχα δώσει ουτε 1 ευρώ δηλαδή..

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification