Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword
Το GameWorld.gr αναζητά Forum Moderators (21 May 2018)

Το GameWorld.gr επιθυμεί να προσλάβει Forum Moderators.

Grand Theft Auto 4

More
05 Jun 2008 14:00 #43015 by Stevepredator
Stevepredator replied the topic: Grand Theft Auto IV
Να ξέριες αν η tv σου είναι λίγο παλιά τότε ίσως βιώσεις παράξενα γεγονότα όπως ένας φίλος μου που έπαιζε nba live 08 σε μια λίγο παλιά tv η tv άλλαζε μόνη της κανάλη έβγαζε χιόνα έτσι ξαφνικά και διάφορα άλλα.Εγώ ευτυχώς έχω 26' Samsung hdtv και είμαι άρχοντας με το ps3 μου

Cause the only real predator is Stevepredator

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
05 Jun 2008 14:39 #43025 by ntelalis
ntelalis replied the topic: Grand Theft Auto IV
Μπα. Αυτό που λες είναι τελείως άσχετο με το ps3. Μάλλον η tv του φίλου σου θέλει πέταμα :D

Τελος καλό, όλα καλά.

Από την αρχή η βλακεία ήταν δικιά μου, καθώς θα μπορούσα να καταλάβω αν παίζει, αφού όλα τα demos απο το us psn δουλεύουν μια χαρά.

More
05 Jun 2008 17:53 #43053 by Stevepredator
Stevepredator replied the topic: Grand Theft Auto IV
Φίλε μου λες το psn σου για να σε κάνω add να παίζουμε κάνα GTA IV

Cause the only real predator is Stevepredator

More
12 Jul 2008 13:20 #44804 by aposperittis
aposperittis replied the topic: Grand Theft Auto IV
Οικονομικά αποτελέσματα άνω των προσδοκιών της Take-Two Interactive επέφεραν οι πωλήσεις του GTA IV. Έτσι, για το δεύτερο οικονομικό τρίμηνο που έληξε στις 30 Απριλίου, η Take-Two ανακοίνωσε κέρδη ύψους 98,2 εκατομμυρίων ή 1,29 δολαρίων ανά μετοχή, σε αντίθεση με τις απώλειες ύψους 51,3 εκατομμυρίων δολαρίων ή 71 cents ανά μετοχή για το αντίστοιχο περσινό οικονομικό τρίμηνο. Αντίστοιχα οι πωλήσεις αυξήθηκαν κατά 160% αγγίζοντας τα 539,8 εκατομμύρια δολάρια και ξεπερνώντας τις εκτιμήσεις των αναλυτών που μιλούσαν για 499,1 εκατομμύρια.
Την ημέρα της κυκλοφορίας του, στις 29 Απριλίου, το GTA IV πέτυχε πωλήσεις ύψους 310 εκατομμυρίων δολαρίων συνθλίβοντας το ρεκόρ του Halo 3 που είχε αποφέρει στη Microsoft 170 εκατομμύρια, ενώ κατά την πρώτη εβδομάδα κυκλοφορίας έφτασε τα 500 εκατομμύρια.

Ενα θα σας πω, τα μόνα παιχνίδια που έχω στο Ps3 είναι το GTA IV και τα Guitar Hero ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ!

• 's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
12 Jul 2008 13:26 #44805 by
replied the topic: Grand Theft Auto IV
Τι να πει κανείς.....παιχνιδάρα. Αν και το έχω τελειώσει αξακολουθώ να περνάω ατελείωτες ώρες ψάχνοντας. Συνεχώς ανακαλύπτω νέα μέρη.

More
02 Nov 2008 23:10 #48591 by BigBoss
BigBoss replied the topic: Grand Theft Auto IV
Η Rockstar επιβεβαίωσε τη φημολογία σύμφωνα με την οποία η έκδοση PC του επιτυχημένου Grand Theft Auto 4 πρόκειται να καθυστερήσει λίγες εβδομάδες. Η επίσημη ανακοίνωση της εταιρείας αναφέρει ότι το παιχνίδι θα διατεθεί στην αγορά στις 2 Δεκεμβρίου και όχι στις 18 Νοεμβρίου, όπως είχε αρχικά προγραμματιστεί.

Η λόγοι για την αναβολή κυκλοφορίας δεν έγιναν επισήμως γνωστοί. Παράγοντες της αγοράς εκτιμούν ότι κατά πάσα πιθανότητα, η Rockstar συνάντησε κάποια προβλήματα της τελευταίας στιγμής και αποφάσισε να καθυστερήσει την επίσημη κυκλοφορία προκειμένου να τα διορθώσει.

Εν τω μεταξύ, η εταιρεία ανακοίνωσε τις ελάχιστες απαιτήσεις σε software και hardware, καθώς και το προτεινόμενο σύστημα για το παιχνίδι.

Minimum System Requirements
• OS: Windows Vista (Service Pack 1) / XP (Service Pack 3)
• Processor: Intel Core 2 Duo 1.8 Ghz / AMD Athlon X2 64 2.4 Ghz
• Memory: 1.5 GB RAM; 16 GB hard drive space
• Video card: 256 MB NVIDIA 7900 / 256MB ATI X1900

Recommended System Requirements
• OS: Windows Vista (Service Pack 1) / XP (Service Pack 3)
• Processor: Intel Core 2 Quad 2.4 Ghz / AMD Phenom X3 2.1 Ghz
• Memory: 2 GB (XP) / 2.5 GB (Vista) RAM; 18 GB hard drive space
• Video card: 512 MB NVIDIA 8600 / 512 MB ATI 3870

I am you and you are me. Carry that with you wherever you go. Thank you, my friend. From here on out, you're Big Boss.

More
02 Nov 2008 23:55 #48592 by Freak
Freak replied the topic: Grand Theft Auto IV
Μιλάμε για τρελές απαιτήσεις του GTA IV...Θα χρειαστώ αναβάθμιση ή, στην τελική, καινούργιο PC! :mrgreen:

More
03 Nov 2008 16:26 #48607 by BeCaUsE
BeCaUsE replied the topic: Grand Theft Auto IV
omg ta reccomended exo epano sto pc mou akrivos hahahah

• max
  • max's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
03 Nov 2008 20:57 #48624 by max
max replied the topic: Grand Theft Auto IV
δεν βλέπω να μπορεί να το παίξει το δικό μου PC :(

More
03 Nov 2008 20:59 #48625 by BigBoss
BigBoss replied the topic: Grand Theft Auto IV

max\ wrote: δεν βλέπω να μπορεί να το παίξει το δικό μου PC :(  :evil:  :evil:  :evil:

Ουτε και εμενα, παντος βλέπω πως επεστρεψες!!!

I am you and you are me. Carry that with you wherever you go. Thank you, my friend. From here on out, you're Big Boss.

Time to create page: 1.039 seconds
Notification