Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

Now Playing: Ποια games παίζετε σήμερα?

05 Aug 2019 18:35 #226078 by Blood Prince
Εβαλα για δεύτερη φορά το Witcher 3 μετά από καιρό και καθάρισα όλο το white orchant.

Πάντως εκεί που είχα την εντύπωση πως στα 33 μου πλέον δεν γουστάρω τα videogames ξανακόλλησα στην οθόνη της TV και βρήκα ενδιαφέρον.

Στην λίστα για αγορά στο μέλλον έχω το Until Dawn και Man of Medan τα οποία είναι χαλαρωτικά αλλά στην συνέχεια δεν ξέρω αν συνεχίσω να παίζω videogames.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

06 Aug 2019 14:28 #226103 by Blood Prince
Ακόμα και το Witcher 3 το βαριέμαι γιατί το έχω τερματίσει ήδη μια φορά.

Ισως βάλω το Fate of Atlantis μια από αυτές τις μέρες.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Aug 2019 07:17 #226183 by A
Χθές άρχισα το Just Cause 4, το πανηγύρι των εκρήξεων, οποίος έχει παίξει το τρίτο μέρος δεν χρειάζεται να το παίξει καθώς δεν θα βρεί τίποτα καινούργιο.

"Well, we're not here to sell cookies"
Marcus Fenix, Gears of War.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Aug 2019 13:00 #226185 by Σταμάτης Καράμπογας
Εγώ μιας και είμαι ακόμα στο χωριό και δεν έχω PS4 ξεκίνησα το FF XIII: Lightning Returns. Αν και δεν έχω παίξει το προηγούμενο της σειράς, που μάλλον πρέπει :P , φαίνεται αρκετά ωραίο για χαλαρό gaming. Αρκετά είχα παραμελήσει όλη την οικογένεια του Final Fantasy και έπαιζα μόνο 2-3 διάσπαρτα, τώρα έβαλα στόχο να τα παίξω όλα :lol:

Science isn’t about why! It’s about why not!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

11 Aug 2019 14:38 - 11 Aug 2019 14:40 #226187 by Blood Prince

Smoses wrote: Εγώ μιας και είμαι ακόμα στο χωριό και δεν έχω PS4 ξεκίνησα το FF XIII: Lightning Returns. Αν και δεν έχω παίξει το προηγούμενο της σειράς, που μάλλον πρέπει :P , φαίνεται αρκετά ωραίο για χαλαρό gaming. Αρκετά είχα παραμελήσει όλη την οικογένεια του Final Fantasy και έπαιζα μόνο 2-3 διάσπαρτα, τώρα έβαλα στόχο να τα παίξω όλα :lol:


Δεν έχεις PS4 στο χωριό ; Αφού είναι φορητό και μπορείς να το μεταφέρεις,
Εγώ γενικότερα σε εξοχικό στην ορεινή κορινθία μένω,χειμώνα-καλοκαίρι,το μεγαλύτερο διάστημα μέχρις στιγμής και έχω τα πάντα.

btw το Assassin's Creed Odyssey παίζω στο τρέχον διάστημα όταν δεν βαριέμαι.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Aug 2019 13:21 #226201 by Σταμάτης Καράμπογας
Ουσιαστικά δεν κάθομαι καθαρά πάνω από 1-1.5 μήνα στο χωριό και πολλές φορές πηγαινοέρχομαι (φοιτητής είμαι), άρα το παρατάω εκεί που σπουδάζω. Συν ότι δεν μπορώ να το μεταφέρω γιατί προτεραιότητα έχει η κιθάρα :lol:

Άρα βάλε κιθάρα, βαλίτσες, λάπτοπ, κάρτα ήχου κλπ δεν χωράει. Το βλέπω και σαν μια ευκαιρία να δοκιμάζω άλλα πράγματα ώστε να αλλάζουν και λίγο οι παραστάσεις.

Science isn’t about why! It’s about why not!
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

12 Aug 2019 16:49 #226203 by A
Το Just Cause 4 δεν ξέρω πόσο θα με κρατήσει ακόμα, δύσκολο το βλέπω, και αυτό γιατί εχθές ξεκίνησα το Resident Evil 4, το καλύτερο από την δεύτερη τριλογία ( δηλαδή από τα 4-5 & 6). Θα το συνεχίσω σήμερα μετά της 12 :-)

"Well, we're not here to sell cookies"
Marcus Fenix, Gears of War.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

14 Aug 2019 21:40 #226231 by Blood Prince
Εχω κλείσει 130 ώρες στο AC Odyssey και αφού ευχαριστήθηκα το πρώτο επεισόδιο από το expansion fate of atlantis,έχω τα επεισόδια 2 & 3 να παίξω.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

15 Aug 2019 23:34 #226241 by Blood Prince
Σήμερα έβαλα το DLC από το Horizon Zero Dawn στο οποίο οι διάλογοι είναι τόσο βαρετοί που τους κάνω Skip.......να δω πότε και αν το τερματίσω.

File Attachment:


Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try it again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb. They refuse or they cling to realm or the gods or love. Illusions. Only the ladder is real. The climb is all there is.
Peter Baylish

Please Log in or Create an account to join the conversation.

16 Aug 2019 15:30 #226252 by A

Blood Prince wrote: Σήμερα έβαλα το DLC από το Horizon Zero Dawn στο οποίο οι διάλογοι είναι τόσο βαρετοί που τους κάνω Skip.......να δω πότε και αν το τερματίσω.


Έχω παίξει μόνο την απλή έκδοση, τα περισσότερα dlc είναι τραβάτε με και ας κλαίω- να βγάλουμε από την μύγα ξιγκι κλπ κλπ. Σε βλέπω για Sekiro τώρα....

"Well, we're not here to sell cookies"
Marcus Fenix, Gears of War.
The following user(s) said Thank You: Blood Prince

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification