Μόνο εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν το δικαίωμα δημιουργίας και σχολιασμού άρθρων στο forum.
Παρακαλούμε πραγματοποιήστε είσοδο ή εγγραφή χρήστη πατώντας στο κουμπί με το εικονίδιο που βρίσκεται πάνω δεξιά.

Keyword

WWF

Poll: Προτιμάτε το παλιό καλό WWF ή το σύγχρονο WWE? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

WWF
6 54.5%
WWE
5 45.5%
Total number of voters: 5 ( Αρίστος Αθανασιάδης, panos, Lefteris, Dimitris, Fighter-chan )
Only registered users can participate to this poll
29 Jul 2006 00:45 #17444 by Μάνος Γρυπάρης
Μεγάλωσα με WWF και νοσταλγώ εποχές Hulk Hogan (που τώρα επιστρέφει αραιά και που για να κάνει καμιά αρπαχτή), Ultimate Warrior, Million Dollar Man, Earthquake, Demolition κτλ. Θέτω γκάλοπ και περιμένω γνώμες.

Προτιμάτε το παλιό καλό WWF ή το σύγχρονο WWE?

Ψηφίστε και τεκμηριώστε.

(ΥΓ. Η ψήφος μου πάει στο πρώτο. Και βέβαια ποιος δεν ξεχνάει εποχές στα Arcade με WWF και Royal Rumble. Το ξύλο της αρκούδας!)

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Jul 2006 01:59 #17451 by Dimitris
Replied by Dimitris on topic WWF
WWF χωρις 2η σκεψη.
Ηταν απλα θεικο.
Δεν ξεπιερνεται απο τιποτα.
Ειχε μεγαλα ονοματα,ειχε τρομερα σεναρια,και παρα πολυ θεαμα.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Jul 2006 10:53 #17458 by Σπύρος Κλαουδάτος
συμφωνω απολυτα. οι χαρακτηρες πλεον δεν εχουν τοσο ενδιαφερον οσο παλια και τα σεναρια δειχνουν καπως uninspired.
επισης, δε θα ξεχασω ποτε την πορωση μου με τα κουκλακια wwf...θυμαμαι ενα του χογκαν του οποιου ανοιγοκλειναν τα χερια και ηταν το καλυτερο μου...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Jul 2006 11:17 #17460 by a Guest
Replied by a Guest on topic WWF
to wwf htn poly kalytero apo to wwe eixe megala talenta

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Jul 2006 11:22 #17462 by Tassos vlachos
Replied by Tassos vlachos on topic WWF

Captain_Charisma\ wrote: WWF χωρις 2η σκεψη.
Ηταν απλα θεικο.
Δεν ξεπιερνεται απο τιποτα.
Ειχε μεγαλα ονοματα,ειχε τρομερα σεναρια,και παρα πολυ θεαμα.


symfwnw twra to wwe einai akrivws to anti8eto apo to wwf

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Jul 2006 12:13 #17465 by Σπύρος Κλαουδάτος
η κατασταση ειναι ιδια με το ποδοσφαιρο. οπως οι παλιοι αναπολουν τις παλιες εποχες σε συγκριση με τωρα που ειναι πολυ χειροτερο, ετσι και οι παλιοι του wrestling αναπολουν τα παλια καλα χρονια. αντιθετα οι πιτσιρικαδες εχουν μαθει με τους καινουριους. ακριβως οι ιδιες περιπτωσεις, μονο που στη θεση του maradona πχ ειναι ο hogan κτλ...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

29 Jul 2006 23:18 #17492 by a Guest
Replied by a Guest on topic WWF
protimw safws wwf epoxi bret hart,hogan,western taker ktl alla kai tin era attitude ligo prin mpei to wwe stin zwi mas.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

18 Nov 2006 16:22 #22427 by Petros
Replied by Petros on topic WWF
Φυσικα και WWF! ειναι η ιστορια της παλης και απο αυτο μαθαμε να αγαπαμε αυτο το promotion! Για λογους συναισθηματικους και οχι μονο η ψηφος μου παει στο WWF συν τους παλαιστες! Ultimate Warrior,Hogan,LOD,BushWalkers,Honky tonky Man,Jake The Snake,Biga Bossman Snuka! κλπ κλπ!

Wrestling Fan!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Feb 2007 20:58 #27668 by Fighter-chan
Replied by Fighter-chan on topic WWF
Θα επελεγα το WWE,αλλα εχει χαλασει τελευταια.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

21 Apr 2014 01:15 #143495 by Μάνος Γρυπάρης
Replied by Μάνος Γρυπάρης on topic WWF
Πέθανε, σαν να το γνώριζε, ο Ultimate Warrior, λιγότερο από 24 ώρες μετά την εμφάνιση του στο RAW!


Ένα από τα μεγαλύτερα δράματα στην ιστορία της επαγγελματικής πάλης πραγματοποιήθηκε. Ο Ultimate Warrior, μόλις λίγες στιγμές μετά την εισαγωγή του στο Hall of Fame και την επιστροφή του στο RAW μετά από 18 ολόκληρα χρόνια, απεβίωσε.

Ο Ultimate Warrior έφυγε από την ζωή, έχοντας διορθώσει πράγματα από το παρελθόν του. Τα βρήκε με τον Vince McMahon, ενώ δήλωσε στον κόσμο πως δεν είναι αυτό που πολλοί πιστεύουν.



Η ομιλία του στο RAW, σε συνδυασμό με τον θάνατό του, ταυτίζονται. Ο Ultimate Warrior, λες και γνώριζε πως θα έφευγε από την ζωή, είχε δηλώσει πως θα ζει για πάντα ανάμεσά μας.

Ο Warrior πέθανε σε ηλικία 54 ετών, αφήνοντας πίσω την γυναίκα του Dana και τις δύο κόρες του. Η καριέρα του ξεκίνησε το 1987 και σήμερα αποτελεί ένα από τα μεγαλύτερα πρότυπα pro wrestler στον κόσμο.

Σύμφωνα με πληροφορίες, ο James Brian Hellwig (-πραγματικό όνομα-) κατέρρευσε, όταν περπατούσε με την γυναίκα του προς το αυτοκίνητο γύρω στις 5:50π.μ έξω από το ξενοδοχείο που έμενε, στην Αριζόνα. Μεταφέρθηκε γρήγορα σε τοπικό νοσοκομείο, αλλά ήταν πλέον αργά.

Όλοι θα θυμόμαστε πως ο Warrior έγινε WWE Champion, νικώντας τον Hulk Hogan στην WrestleMania VI.

Δείτε την τελευταία εμφάνιση του Ultimate Warrior στο RAW

[youtube:bko7npju]
[/youtube:bko7npju]

Ο πρόεδρος του WWE, Vince McMahon και άλλα μεγάλα ονόματα από τον χώρο της επαγγελματικής πάλης, αντέδρασαν στον θάνατο του 54χρονου Ultimate Warrior.

Διαβάστε παρακάτω τις δηλώσεις:

Vince McMahon: '' Είμαστε όλοι λυπημένοι για τον χαμό του Ultimate Warrior. Η καρδιά μας στην Dana και τις κόρες του. ''


Hulk Hogan: '' RIP Warrior. Μόνο αγάπη αδερφέ. ''

Jake Roberts: '' Πάνω που λύσαμε μια παρεξήγηση μεταξύ μας, έφυγε. Τουλάχιστον, προλάβαμε και τα βρήκαμε. ''

Rock: '' Κάθε φορά που χάνουμε ένα αγαπημένο πρόσωπο, είναι μια υπενθύμιση πως πρέπει να ζούμε όσο καλύτερα γίνεται κάθε μέρα. RIP. ''

Randy Orton: '' Οι ευχές μου στην οικογένεια του. Μου ραγίσε την καρδιά αυτή η είδηση, καθώς είδα τις κόρες του να είναι υπερήφανες για τον πατέρα τους. ''

Roddy Piper: '' Το αύριο είναι αβέβαιο. Γι'αυτό, ζήστε το σήμερα! ''

Bad News Barrett: '' Θλιβερά νέα για τον θάνατο του Warrior. Τα συλλυπητήρια μου στην οικογένεια του. ''

Zack Ryder: '' Είμαι σοκαρισμένος. Χθες τον γνώρισα. Σήμερα πέθανε. ''

Austin Aries: '' Δεν υπάρχουν λόγια. Συλλυπητήρια στους δικούς του. ''

Daniel Bryan: '' Είμαι ευλογημένος που είχα την ευκαιρία να του μιλήσω. Ήταν από τις καλύτερες στιγμές της ζωής μου. Μαζί του μεγάλωσα. Εκείνος με επηρέασε να ασχοληθώ με το pro wrestling. Όσο έβλεπα πόσο αγαπούσε την οικογένεια του, ο θάνατος του γίνεται δυσκολότερος. ''

Kevin Nash: '' Είμαι χαρούμενος που τον αγκάλιασα στο Hall of Fame. RIP. ''

Batista: '' Μετά από τόσα χρόνια, είχα την ευκαιρία να του πω πως κουνάω προς τιμήν του τα σχοινιά στο ρινγκ. Καλό ταξίδι! ''

DDP: '' Μόνο θλίψη. Δεν θα ξεχαστείς ποτέ και από κανέναν. ''

Εδώ το τελευταίο του "Return Match" το 2008
[youtube:bko7npju]
[/youtube:bko7npju]

Είχε συμμετάσχει και στο WWE 2K14 pre-order trailer όπου όσοι το προπαραγγείλατε τον αποκτήσατε:
[youtube:bko7npju]
[/youtube:bko7npju]

File Attachment:
File Attachment:
File Attachment:


"Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου".
(George M. Cohan)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

Notification